The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Tharia

tak tohle bych neřešila :D třeba nevyčerpatelná zásoba legolasovo šípů mě taky vždycky dojímala, ale už sem si zvykla na tyhle „neduhy“ seriálů nebo filmů :D

#3153 kiso1561
1.4.2014 | 13:29:14
Harimata

Jak jsme řešili, že je divné, že by velká skupina lidí byli kanibalové… s tím, že jsme viděli tu svíčkovou místnost, si tipuju, že jsou prostě zmagoření jako nějaká sekta-tam by taky člověk nevěřil, kolik lidí umí oblbnout, a dělají pak šílené věci.

#3144 Xelis
1.4.2014 | 13:34:43
Xelis

Podle tý místonosti a těch napisů kolem, to jsou zfanatizovaný lidi někým, možná Mary. Komunita která vznikla někdy na začátku(možná). Jako teď je na světě takovej ruznejch církví, který maj svýho proroka co mluví nesmysli a oni mu věřej a následujou ho jakkoliv. Mary by mohla uzavřít komunitu lidi jako, že my jediný přežijeme, když je všechny sežereme dřív než oni nás :D

#3198 hulmihoukoleen
1.4.2014 | 13:36:28
1.4.2014 | 13:37:32
Cybercaf

Jenom tak pro představu…jsem si našel článěk o počtu legálně držených zbraní v ČR a číslo přeshuje 700 tisíc zbraní. Teď si to vynásobte počtem munice, kdyby měl každý dejme tomu jen 30 nábojů. Samozřejmě například vojenské sklady sou napěchované municí a o Americe snad ani nemluvím. Dle mého počet munice celosvětově mnohonásobně přesahuje počet obyvatel naší planety. Teď si vemte, že 90% lidí se změnilo v zombí, které zbraně nemají. Dobře dejme tomu, že něco se vystřílelo ale to je zlomek. Všechen ten zbytek se někde logicky musel zůstat válet…a stačí ho jen najít a sebrat :)

#3146 Tharia
1.4.2014 | 13:45:23
Tharia

#3145 Cybercaf: to jo, ale najít a sebrat a nenechat se sežrat zombíkama :D divim se že při braní munice eště nikdo neumřel, ale při obyč braní jídla jo. Ale co je to furt jen seriál psaný na koleni, tak takovýhle věci moc neřešim

1.4.2014 | 13:49:26
1.4.2014 | 13:52:57
1.4.2014 | 13:53:01
Epinek

Omlouvám se za dva příspěvky :D :(

1.4.2014 | 13:53:28
JackIsBest

Munice je dost to bych neresil :D to mi pripomina jak Beth chtela huntit toho zombie s darylem a rekla Its got a gun a titulkari to prelozili jako „jdu na to“ nebo „ted to prijde“ :D ale zpatky, zbrane v americe jsou vsude :D kor kdyz to vypuklo, procenta lidi si je mohli vzit jeste k sobe takze samotny walkeri muzou byt zdrojmunice :D

1.4.2014 | 13:55:27
janky82

Mne ti mladi pripadaju ako nejaka zmagorena sekta, ktora spojila dve skupiny zabijakov do jedneho vagona. Uz na zaciatku bolo spomenute, ze Rickova skupina uz nie su dobri ludia pri stretnuti s Joeho partou, ked Joe Daryla obvinil z klamstva. Myslim, ze jedna cast z piatej serie bude riadny masaker a aj Rickov 8palcovy python sa trochu viac rozkasle, ale vacsina dielov bude opet iba o zivote v pustatine a o ludoch v nej a terminus bude aj posledna tazka prekazka cesty hlavnych postav. Tiez by ma zaujimalo, preco Joeho parta nebola v terminuse vitana.

#3152 Nika43
1.4.2014 | 13:55:34
Nika43

#3151 janky82: protože to sou šmejdi podle mě to myslel tak že by tam nebyli vítáni proto že sou to zloději a vrazi a mysleli že tam je skupina hodných který k sobě berou další slušné lidi aspoň můj názor

1.4.2014 | 14:06:11
kiso1561

#3141 Tharia: Legolasov tulec bol očarovaný preto mu nidky nedošli šípy :) inak tie náboje im eventuálne dôjdu, už aj v tretej sérii im skoro došli, Rick bol pre ďalšie v epizóde 12 a neskôr nie je to nejaký extra spoiler im Eugene bude vyrábať vlastné náboje.

#3154 Tharia
1.4.2014 | 14:23:12
Tharia

#3153 kiso1561: aha on to měl očarovaný :D to jako fakt ? nebo si děláš srandu :D sem zvědavá jak vyřeší toho eugena. Jestli nakonec bude ten za koho se vydává a nebo ne. komixáci ví :)

#3155 Nika43
1.4.2014 | 14:37:56
Nika43

#3154 Tharia: a co je zač v komixu? zajímá mě to ale zatím sem se ke čtení komixu nedostala

#3159 Tharia
1.4.2014 | 14:52:18
1.4.2014 | 14:57:31
kiso1561

Foto zo zmazanej scény pravdepodobne http://i62.tinypic.com/2re1thi.jpg

1.4.2014 | 15:02:24
Harimata

Ještě je teda možnost, že lidma krmí nějaké zombíky doufajíce, že je jednou vyléčí, ale to mi přijde už jako vyčerpané téma a vsázím stále na kanibaly.

1.4.2014 | 15:06:35
Tharia

#3155 Nika43: tak je zač přesně to co je v seriálu, akorát tam to jen hraje a nakonec se vyjeví jako podvodník co nic neví, ale těžko říct co z něj udělaj v seriálu, klidně ho mužou nechat jako člověka co to fakt ví jak to začalo a jak by se to mělo vylečit…ale myslim si že na tohle je už pozdě přeci jenom zombie už sou docela dost prohnilý a i kdyby našli lék tam jen pro přeživší a stejně b y museli vyvraždit celou planetu

#3163 5ran
1.4.2014 | 15:17:50
Tharia

každopádně eugene mě baví, ty jeho skomírající pohledy a přímočarost k taře a vubec ke všemu, je bezvadná, po darylovi a mich, třetí nejoblíbenější postava

#3161 Nika43
1.4.2014 | 15:19:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama