The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Jedi knight

#8420 Stardos: Teraz som si všimol, že keď sa Gabriel pohne v aute, tá záhadná postava sa vystrie vedľa neho/za ním v aute.

14.2.2017 | 13:50:18
Ciri

Super díl. Jen mám obavu, že to bude hodně vratké spojenectví – nestarají se, berou si jen věci (trochu podobnost s Neganem a spol., upozornění, že dohoda brzy vyprší… :( Na jednu stranu chápu, proč Daryl neřekl Carol pravdu, ale čekala bych, že jí o Glennovi a Abrahamovi řekne.

20.2.2017 | 11:08:54
skrivanekdavid

Nakonec to bude z jedné války do druhé :D

20.2.2017 | 12:52:00
DerilJoel

Off topic Co se to se zdejší diskusi stalo? Již od třetí serie sem chodím po každém díle číst si kometáře, koukat se na názor a pohled do budoucna ostatních uživatelů abych si sám udělal představu jak by se to mohlo dále odvíjet bez výrazných spoilerů. Pamatuji časy kdy tady bylo den po zveřejnění nové epizody hafo nových stránek plných komentářů a nyní (posledních pár dílů) sem přijdu a kde nic tu nic, žádná diskuse, žádné dohady ani postřehy… A teď k epizodě – Za mě poměrně povedená epizoda. Skládka a lidé uvnitř vypadají celkem fajn (nebavím se o zpracování green screenu a pohledu shora) Sice od nich čekám zradu, ale momentálně na mě působí jako docela féroví a opatrní lidé. Rickův boj proti „obrněnému“ zombíkovi byl na mě až moc „přehnaný“ neřekl bych že člověk s Rickovými zkušenostmi by měl problém s jedním byť „obrněným“ zombíkem, ale onen „boj“ jsem si i přesto užil. Situace v království mě nějak nepřekvapuje, Ezekiel to myslí dobře, bohužel má na situaci špatný pohled, ale u Morgana šel vidět náznak že už toho začíná mít dost, upřímně jsem si chvíli myslel že kvůli své holi začne jednat, no možná později… Shledání Carol a Daryla po delší době bylo celkem dojemné, jen mi vrtá hlavou proč Carol lhát, jasně dočasně jí ušetří trápení, ale pokud nezemře tak se časem dozví pravdu ať chce nebo ne. Co se týče Gabriela tak tam se mi strašně líbí vývoj postavy, ze začátku jsem ho zrovna nemusel (kdo ano…) ale dnes ho beru za jednoho z nejsilnějších a nejrozumnějších členů skupiny a myslím si že v boji proti Neganovi sehraje nemalou roli. Za mě povedená epizoda a těším se na další.

#8426 heminstein #8428 Cermb0 #8433 Xavik
20.2.2017 | 16:21:01
repetalek

Pusť na něj Pavouka (nebo jak se jmenoval ten magor v bedně – Pulp Fiction), Carol odešla do důchodu na vejminek kam jí nosí ovocný koláče a pomáhaj s úklidem. Začíná to být komedie, ne, že bych to bral někdy vážně, ale něco mě na tom bavilo.

20.2.2017 | 19:32:45
heminstein

#8424 DerilJoel: Tak na mě ti lidé ze skládky naopak působí dost nevěrohodně. Divím se Rickovi, že je požádal o pomoc, když o nich nic neví. Je očividné, že na Rickově skupině akorát chtějí vymámit zbraně a pak se na ni vykašlou, v horším případě se postaví na stranu Negana. Sami říkali, že jenom berou. Zajali Gabriela, aby se se dostali k zásobám z hausbótu. Ricka fakt nechápu. Musí být totálně zoufalý, když je ochoten dát se dohromady s kýmkoliv.

20.2.2017 | 20:11:07
kovio

Mně se líbí, že některé dějové linky jsou úplně nové a nesledují komiks doslovně, tím pádem člověk neví, jak to dopadne. A těší se pak, jak na komiks, tak na seriál.

20.2.2017 | 21:21:39
Cermb0

#8424 DerilJoel: Diskuze trošku zeslábla to je pravda, taky jsem se vždycky těšil na zdejší názory :D za mě dnešní díl parádní, zatím druhá polovina sedmé série narozdíl od první mile překvapuje.

20.2.2017 | 21:25:22
joshua

Rick už moc na výběr nemá ke komu se přidat, v království to „zatím“ nevyšlo, tak to zkusil na skládce. Gabriel se mi taky začíná líbit čím dál víc… Proč na ně Rickova skupina nenarazila dřív, když už jsou tam od začátku ?

20.2.2017 | 21:51:14
joshua

A co Daryl? Hiltop…hmmm. Tam asi nebude moc vítám Gregorym, pokud tam dorazí…

20.2.2017 | 21:52:51
Charles.R

Taky jsem si dneska všiml že tu skoro nikdo není… Je dobře že tu nejsou ti hádači a chytrolínové, ale jinak byla větší diskuze fajn.

20.2.2017 | 22:43:22
vozralec

Ten obrněnej zombík (mrzák z Pulp Fiction) byl zábavnej :-) Ryk měl na něj vzít matraci, povalit ho a dorazit ho. Jinak po cestě mají rozmístit několik dynamitů (IED improvizované výbušné zařízení) a jak pojede kolona, tak to pod nima odpálit. Klidně kousek dlouhý 100 m. A ze stran to pak vochcávat ze zbraní a luků. Pro jistotu ještě celou oblast polít hořlavinou a zapálit. A bylo by po Neganovi :-) (pokud by v té koloně byl).

#8439 Hodooor
21.2.2017 | 2:35:04
Xavik

#8424 DerilJoel: Opadá to no, není moc o čem diskutovat, když je tolik spoilerů k dalším dílům. Lidi navíc teďka více diskutují přímo u článků, tady tyto obecné diskuze kvůli tomu ztrácí na popularitě.

admin
21.2.2017 | 16:18:17
Punisher bude trestať

Vsimol si niekto ten dron?

#8435 ori #8436 LucieMil. #8437 Xavik
21.2.2017 | 20:04:52
ori

#8434 Punisher bude trestať: Podľa mňa to bol vták :D

webmaster
21.2.2017 | 20:46:13
LucieMil.

#8434 Punisher bude trestať: Já si toho taky všimla..nicméně, při té kvalitě „skládky“ to byl rozhodně pták… prostě jen letící pták.. Nebo moje fantazie není až tak „jiskrná“ :D

21.2.2017 | 22:24:20
Xavik

#8434 Punisher bude trestať: Nene, to byl Superman!

admin
21.2.2017 | 22:40:51
Stardos

Bylo to letadlo :D A šla tam vidět i jedoucí auta :D

21.2.2017 | 23:24:24
Hodooor

#8432 vozralec: Nojo ale pro výpalné jich jezdí možná tak 10–15, co pak ty další stovky v továrně a dalších základnách? :D A kromě 2 pistolí žádné zbraně (ani ty luky) nemají.

21.2.2017 | 23:40:11
Malakal

Jak myslíte, že to teď bude s Tarou, když se jí Rick ptal, kde zbraně nehledat…? (Ne, co víte ze spoilerů… :) Podle mě mu to Tara řekne. Ale co budou dělat? Pojedou tam a zkusí se s nimi domluvit? To podle mě nemá moc naději na úspěch :) A bez zbraní tam ty ženský těžko pozabíjí kvůli zbraním (a ani by tohle nechtěli…). Nebo tam vyšlou Taru, ať je poprosí o pomoc?

#8441 ori
22.2.2017 | 12:41:18


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama