The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Spoilerová diskuze

Do této diskuze vstupujte pouze a jenom, pokud chcete zná spoilery z natáčení, nebo pokud chcete ostatním sdělit, jaké nové spoilery z natáčení aktuálně jsou.

ori

#2199 Janeqq: Smrť Carla nebolo rozhodnutie herca, ten sa presťahoval aby stíhal školu aj natáčanie, a jeho mama bola na sociálnych sieťach dosť naštvaná kvôli jeho zabitiu lebo mal vraj zmluvu ešte na niekoľko sérií. Vôbec nie je pravda že skončil kvôli škole ako sa celé tie roky stále dočítam v diskusiách.

#2209 Janeqq
webmaster
14.4.2022 | 16:36:20
Stardos

Chandler si hlavně kvůli natáčení pořídil v blízkosti studia dům, poté co se s Gimplem bavil, že Carl má v seriálu budoucnost. Doteď nechápu, proč se Gimple rozhodl Carla zabít, jestli aby šokoval nebo proč.

14.4.2022 | 20:59:30
Stardos

*Sorry za druhý odkaz, píšu z tabletu a nějak jsem nevychytal enter :D Vypadá to, že je možné, že by spinoff o Darylovi a Carol mohl být o něčem jiném

#2206 Hunter12
15.4.2022 | 22:57:56
Hunter12

#2205 Stardos: O čem jiném? Z toho odkazu jsem se nic nedozvěděl… neumím anglicky.

#2207 ori
16.4.2022 | 1:29:24
ori

#2206 Hunter12: Šíria sa zvesti že Melissa na seriáli nechce pracovať. Angela Kang sa k tomu zatiaľ nevyjadrila, ale odstránila si tam z profilu že pracuje na TWD4.

webmaster
16.4.2022 | 7:18:03
sonulle

Podle neověřených zdrojů, údajně Norman chce natáčet v New Yorku a Mel to odmítla, tudíž by měl spinoff být bez ní. Jen Darylův. Je to údajně ze zdroje, co taky dal info o Richonnes a jejich spin-offu. Ale nazávisle na tom je tu i druhá fáma, přímo od caryl fanynky, která přesně před měsícem slyšela to samé, její kamarádka, pracuje ve studiu v Atlantě a spolupracuje na natáčení. Co je na tom pravdy? Netuší nikdo. Julian recenzent, tvrdí, že je to nesmysl, že caryl spinoff je potvrzený přímo AMC. Zase Angela si opravdu už tak před půl rokem odstranila -tvůrkyně caryl spin-offu ze záhlaví, Mel vůbec nepropaguje, až na jeden con, Norman taky nemluví o caryl spin-offu, což může vézt k předpokladu, že dostaneme asi jen Daryl spinoff a v blízkosti NY, má tam rodinu, takže je to pravděpodobné. A jak se říká na každém šprochu…

16.4.2022 | 12:17:54
Janeqq

#2201 ori: Hele, upřímně, back in the day, okolo té osmé série jsem to moc nesledoval. Z toho, co se všude psalo jsem měl jen nějaké závěry, že Chandler se tehdy věnoval škole atd. Pokud tomu bylo jinak, pak mi to hlava nebere a Gimplovi muselo tenkrát pořádně zaje*at. Jinak jsem si nedokázal vysvětlit, proč by tohle rozhodnutí dělal, pokud bereme v potaz, že komiks pořád nějak sloužil jako předloha. :D

16.4.2022 | 14:00:50
Stardos

Slyším prvně, že je problém s Melissou. Nicméně pokud je to pravda, a bude to bez ní, měly by to rovnou zrušit a Normana prostě a jednoduše hodit k Maggie a Neganovi.

#2211 Janeqq
16.4.2022 | 22:36:04
Janeqq

#2210 Stardos: Asi ano. Jsem zarytý Daryl wetfanboi, ale nedokážu si představit, že se na něj koukám celý seriál a vše jde okolo něj. Daryl je skvělá postava tím způsobem, jakým je. Daryl nikdy nebyl ani nebude tahoun seriálu, ale jako postava má svoje kouzlo. To stejný platí o Carol. Pokud by to mělo být jen s jedním, s radostí si to nechám ujít.

17.4.2022 | 2:09:36
Cermb0

Za mě je Carol už naprosto unavená a nezáživná postava. Čili její absence v chystaném seriálu by mě naopak potěšila. Dovedu si představit, že by měl Daryl vlastní show, protože to zkrátka je samotář. Na druhou stranu teď dělá zastupujícího rodiče Judith a RJovi, takže těžko odhadnout jak by scénaristé jeho odchod po vlastní ose vymysleli. A jestli se to má motat okolo NY, tak by možná bylo nejlepší to sloučit do jednoho seriálu Maggie, Negan a Daryl.

#2213 Hunter12
17.4.2022 | 19:29:37
Hunter12

#2212 Cermb0: Přesně. Daryl, Maggie, Negan a New York, konkrétně Manhattan, v jednom seriálu. Zachraňovali by Judith, R.J., Hershela a Neganovo dítě ze spárů CRM, přičemž by narazili na postavy TWD: WB a třeba i na Ricka s Michonne, kteří by mohli dostat vlastní seriál, jenž by byl s Isle of the Dead částečně propojený. A také by bylo fajn, kdyby to, co se psalo o Gabrielovi v Orim zveřejněných spoilerech na poslední třetinu jedenácté série, tedy, že ho Jadis nechá unést vojáky CRM, byla pravda. Gabriel by se pak mohl spolu s Jadis objevit v některém ze spin-offů, kde by vystupoval jako záškodník v Občanské republice (podobně jako Silas Plaskett). Maggie sice nikdy nepatřila mezi mé oblíbence, ale v poslední době si mě celkem získala. Carol bych klidně nechal ve Společenství, nebo by mohla zemřít (např. se obětovat za Daryla na způsob Vinnetoua a jeho „Posledního výstřelu“).

17.4.2022 | 21:22:15
Bublaninamorava

Kua lidi, ted je zas náká přestávka než to bude pokračovat či co?

#2215 ori
19.4.2022 | 9:42:33
ori

#2214 Bublaninamorava: Samozrejme, posledných 8 dielov bude až koncom roku.

webmaster
19.4.2022 | 15:30:01
Stardos

Tak a je to oficiální, Melissa (Carol) nebude ve spinoffu

#2217 Janeqq
27.4.2022 | 20:10:52
Janeqq

#2216 Stardos: Oušit… Tak to jsem zvědavej… Nechci spinoff jen o Darylovi.. :D

27.4.2022 | 23:45:00
Stardos

Takže až teď čtu, že Melissa odstoupila, protože se většina seriálu bude natáčet v Evropě (!), přičemž se v takovém rozmezí nemůže naplno seriálu věnovat. Takže to vypadá, že se dočkáme konečně Evropy a té nové varianty chodců, což si myslím, že by mohlo být dostatečným lákadlem pro lidi.

28.4.2022 | 0:02:56
Stardos

AMC se údajně snaží vymyslet způsob, jakým by Melissa (Carol) mohla pokračovat v TWD universu

https://twitter.com/…073961758722

#2220 Cermb0
30.4.2022 | 0:48:30
Cermb0

#2219 Stardos: Obešel bych se bez ní… Asi jí budou chtít napasovat do seriálu Negan a Maggie, přece jen má Negan s Carol historii…

1.5.2022 | 11:50:39


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama