The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Spoilerová diskuze

Do této diskuze vstupujte pouze a jenom, pokud chcete zná spoilery z natáčení, nebo pokud chcete ostatním sdělit, jaké nové spoilery z natáčení aktuálně jsou.

ori

Seriál nám v poslednej dobe dal z komiksových úmrtí len Alfu a Betu, ďalšie veľké úmrtia vynechali (Gabriel, Andrea, Sherry), takže by som sa nedivil keby sme sa Dwightovej a Rickovej smrti ani nedočkali, resp. to bude tak prekrútené ako smrť Gabriela, ktorej sme sa v seriáli dočkali v podobe toho že si Eugene vyvrtol členok keď zliezal z tej vodnej veže.

webmaster
18.3.2022 | 19:28:05
Stardos

Takže jsem stále na ty údajné fotky nenatrefil, nicméně Rosita bude zřejmě kousnutá, pokud ta scéna nebyla natočena pro odvrácení pozornosti. Vypadá to tak, že by takto zadaptovali smrt Andrei

19.3.2022 | 22:47:29
Stardos

A ještě tak bokem – Aaron by měl přežít do finále, Ross minimálně kvůli natáčení poslední epizody vynechal nějaké akce.

19.3.2022 | 22:52:29
Stardos

Že by nebyl ani jediný film o Rickovi? Začali se šířit zvěsti o možném spinoffu o Rickovi a Michonne. Mým jediným zdrojem je bývalý člen TSDF, nevím odkud to má on

#2165 Janeqq
21.3.2022 | 0:53:35
Janeqq

#2164 Stardos: Zajímavý. Začíná se to nějak rozpadat, zdá se mi. :D Uvidíme, kolik spin-offů/filmů nakonec dostaneme. Spíš se tak nějak nemůžu zbavit dojmu, že se R&M dočkáme ještě na konci seriálu a budeme rádi za jeden seriál. Kromě toho… Po posledním díle jsem navíc došel k názoru, že nevidím nějaký rozumný důvod, proč by zasnoubený Negan s děckem na krku měl mít spin-off s Maggie, který z očividných důvodů se musí odehrávat po současném dění. :D

#2166 ori
21.3.2022 | 8:28:45
ori

#2165 Janeqq: Ona ešte veľmi ľahko môže zomrieť :D

webmaster
21.3.2022 | 15:53:32
ori

Myslím že Stardos teoretizoval že ten seriál by mohol byť o tom že Hershela unesú a on sa bude snažiť odčiniť čo urobil a pomôže jej ho hľadať. Teraz si ešte viac myslím že by mohli adaptovať 7. knihu TWD: Search and Destroy – skupinka vojakov uniesla z Woodbury všetky deti a plus Barbaru aby sa o ne starala, a vzali ich do Atlanty kde na nich jeden vedec robil pokusy aby vyvinul liek. V Isle of the Dead by prípadní vojaci CRM mohli uniesť deti a Annie z Hilltopu (kde sa zrejme Neganovi ľudia presunú) a Negan s Maggie by sa ich vydali hľadať.

#2168 Stardos
webmaster
21.3.2022 | 15:59:00
Stardos

#2167 ori: O téhle možnosti jsem četl pár dnů dozadu. Já bych třeba více uvítal, kdyby se tohle stalo ve 12. sérii, kdyby byla, a únos se týkal všech dětí. Mohlo by za tím stát CRM. Spin-offy by se tak staly v té 12. sérii, protože by se všichni, kterých se spin-off týká, vydali hledat děcka a přidali by se Rick a Michonne, a dořešilo se CRM

Jinak z natáčení vypadá, že Eugene bude mít s Max dítě, ta tak přežije

21.3.2022 | 16:13:50
Stardos

Tak nějak přemýšlím nad těmi spin-offy, ale nějak mi uniká, jak to může být výhodné z finančního hlediska; vím, že jsem někde četl, že se díky spin-offům ušetří peníze, nicméně mi to nějak tak nepřijde?

I když se zbaví všech herců až na čtyři, tak pořád si ponechají ty čtyři současně nejdražší, kteří nemají ani smlouvu, kterou měl Andrew. Kvůli spin-offům jim budou muset navýšit plat právě kvůli tomu, že dostanou smlouvu jako hlavní protagonisté, a taky kvůli tomu, že už hrají tu roli zase nějaký ten rok. Lauren navíc nebude chtít plat, který bude nějak výrazně menší, než plat Jeffreyho, takže minimálně tři herce musí zaplatit štědřeji než platili Andrewa po celou dobu – co se týče Melissy, tak ta si myslím, že by nutně nemusela mít smlouvu protagonisty, ale spíše vedlejšího protagonisty, tudíž plat bude menší.

Pak vezmeme v potaz údajný spin-off o Rickovi a Michonne – opět, oba musí zaplatit více, než by je platili v TWD, hlavně teda Danai by si rozhodně přilepšila o dost kvůli roli u Marvelu.

Nějak se mi prostě nezdá, že by ty spin offy byly finančně výhodné

#2170 Janeqq #2171 Sapphire1977 #2172 ori
21.3.2022 | 21:53:18
Janeqq

#2169 Stardos: Jako je to tak no… Výhodnost z finančního hlediska tam určitě není a řešení v podobě 12-té série vypadá mnohem rozumněji. Hlavně třeba já osobně, i když jsem teda dost velkej fanoušek všech těch postav, které mají spin-offy dostat, tak si prostě nemůžu představit, že bych si řekl, že se na to těším. :D Baví mě ta komplexnost univerza, ta rozmanitost příběhů. Leč třeba Daryla žeru od prvního dílu, nedokážu si představit, že teď na něj budu koukat celou sérii. :D Osobně bych opravdu ocenil řešení, o kterém přemýšlíš ty. :D

21.3.2022 | 22:16:05
Sapphire1977

#2169 Stardos: tak ono okrem Danai sú to v podstate jedno-dvoj seriálový herci, ktorý sa budú len ťažko uplatňovať v iných projektoch, tak zase veľa pýtať nemôžu keď nemajú páky, Lauren to skúsila a nedopadlo to moc dobre. budú už proste po tých rokoch navždy spájaní s WD a to producenti iných show nepotrebujú. je to ako herci zo Stargate, Big Bangu, Priatelov, … (až na pár výnimiek). Ťažko si nájdu uplatnenie inde, preto sa tam držia ako sa len dá a volajú po spin-offoch ako Domingo teraz, alebo tí čo odišli sa snažia vrátiť späť do seriálu. Pretlak na trhu je veľký, každý jeden človek v LA chce byť herec a producenti si majú z čoho vyberať.

#2173 Stardos
22.3.2022 | 7:40:29
ori

#2169 Stardos: Neviem že by som niekde čítal o tom že vznikajú preto aby to bolo finančné odľahčenie.

#2173 Stardos
webmaster
22.3.2022 | 16:46:56
Stardos

#2172 ori: Jsem to četl v jednom článku, nejedná se přímo o tvrzení od AMC

#2171 Sapphire1977: No ono, já souhlasím tak částečně – JDM je docela velké jméno a AMC se ho snaží za každou cenu si udržet, stejně jako Normana (který mimochodem dost možná bude mít roli u Marvelu, takže tam to trošku stoupne) S Lauren souhlasím, ale prostě pochybuji že by kývla na nějak výrazně menší plat :D

#2174 Cermb0
22.3.2022 | 22:09:36
Cermb0

#2173 Stardos: Tak konec konců je to věc každého herce individuálně jaké si vyjedná podmínky a jeho kolegům do toho nic není. :D Takže oni nejsou oprávněný ji říkat, kolik dostane kolega a stejně tak nemá právo trvat na tom, že bude mít stejný prachy jako on, záleží na spoustu faktorech. Pokud ji to nevyhovuje holt může jít že jo… Předpokládám, že se nejdřív totiž podepisují smlouvy a až pak se oznamuje seriál a kdyby měl mít spin off Negana a Maggie druhou sérii už bez Maggie, tak by podle mě ten seriál neutrpěl. :D

25.3.2022 | 21:03:15
Stardos

Ross Maraquand řekl, že také slyšel zvěsti o spin offu Ricka a Michonne. Pokud se fakt ten spin off chystá, je možné že během té návštěvy Andrewa podepsali smlouvu.

#2176 Janeqq #2177 ori
30.3.2022 | 12:57:41
Janeqq

#2175 Stardos: Jako, že teda ve vzduchu visí další spinoff? :D Spinoff číslo #54? :D Jsem zvědavej čeho se nakonec všeho dočkáme a nedočkáme ¯\_(ツ)_/¯

31.3.2022 | 9:48:00
ori

#2175 Stardos: Tí herci často žartujú, napr. Alexa Mansour nedávno povedala že natáčanie filmov o Rickovi sa už skončilo.

webmaster
31.3.2022 | 15:34:55
juraj_r

Prekvapenie by bolo, keby sa spin off Daryl a Carol odohrával počas toho časové 6 ročného skoku, a nie po skončení seriálu

#2179 ori
31.3.2022 | 16:03:19
ori

#2178 juraj_r: To by sa tvorcovia rovno mohli obesiť keďže to by vôbec nikoho nezaujímalo.

webmaster
31.3.2022 | 16:51:56
sonulle

juraj-r: Viděli jsme Find me, tam bylo vysvětleno co bylo s Carol a Darylem během těch šesti let. Carol žila se Zackem a starala se o Hanryho a Daryl běhal po lesích, hledal Ricka, sbalil Leah a získal Psa. O tomhle období nic víc vědět nikdo nepotřebuje

31.3.2022 | 20:56:13


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama