Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

téčko171

#3520 Stardos: Jjo, nechtělo se mi kontrolovat jméno, tak jsem použil tu budku, co má v profilovce. A to na Dr. Who vlastně ani nekoukám. Cha!

webmaster
26.5.2016 | 12:46:02
Scoop

Pořád věřím, že pokračování na 5. sérii je jen hodně špatnej vtip :). Po tom, co řekli, že 4. série má zlepší pověst seriálu po průměrné 3. sérii, tak jsem už ztratil naději. Hah, celkem ironie, když pointa posledního dílu byla dát lidem naději (ten Oliverův proslov). :D

26.5.2016 | 18:24:20
Draumer

No, pokusím se zde zhodnotit dnešní díl. Podle mě byl podprůměrný sám o sobě, natož aby byl brán jako finálový. Děj jakž takž, ale trochu jsem nepochopila, že Damien najednou neměl schopnosti. To jen tím, jak ho Oliver škrábl šípem, nebo jak? o.O A jak potom všichni odešli kromě Felicity.. To bude jen ona a on proti zločincům? Ještě mi řekněte, že ji naučí bojovat a bude po mně.

#3524 SineadSkirata
26.5.2016 | 18:44:56
SineadSkirata

#3523 Draumer: Ne… Darhkova magie nefungovala, protože Oliver měl najednou naději, kterou získal z toho, jak ho podpořili lidé Star City, a tím pádem se dokázal ubránit, jak ho to učila Esrin Fortuna. Úúúúúžasnéééé, ne?

#3525 Bizzy
26.5.2016 | 19:17:23
Bizzy

#3524 SineadSkirata: Spíš trapné. Flash byl luxusní v tom, že se nemůžu dočkat, jak to celé vymyslí v 3 sérii, co přijde apod. U arrowa prostě toto nemám. Nevím na co se mám těšit a není zde nic co by mě hnalo k tomu, abych s napětím očekával příchod 5. série. Jako finále to bylo hrozné a to se tam proti sobě objevil HIVE a ten lid? Dyť HIVE měli zbraně stačilo zamířit a pokropili by to tam jak zahrádku. Spoustu věcí nelogických. Felicity mě teď nevadila a u toho hrobu ji to i slušelo, ale už z principu mě prostě se*** a tu postavu tak do***, že to není možný. Prostě spoustě lidem ji scénaristé znechutili.

Víte co jsem na konci očekával? Že mu nabídnou místo prezidenta U.S.A. aby to bylo jó epic a to by asi nikdo nečekal :-D. Co provede jako starosta je asi jediné, co mě teď zajímá a ještě Thea.

Hodnocení finále LoT…9/10 ( i když celá série byla občas sračka, finále to vynahradilo a pořádně navnadilo. Souboje zajímavé a Kendra a Carter konečně vypadli. Jenom jsem si říkal v předchozích dílech, proč ho takhle nezabili už dřív? Vypadalo to celkem jednoduše :-)

The flash…7/10 (výborné finále a zvědavost s pokračováním, ale trochu to srazilo spoustu nejasností, otravné Iris, kde vidím podobu felicity a ne tolik epický fight se Zoomem)

Arrow…4/10 (finále nás ničím nenalákalo a spíše to vypadalo jako trapné finále seriálu než série. 28 minut do výbuchu a oni 10 minut klábosí v arrow cave o tom jak je to domov, potom stihne dojet do centra mezi lidi tam klábosit dalších asi 5 minut, ale no stress. Bitka lid vs HIVE trapná až to bolelo. U Damiena bylo až moc vidět, jak ho tam hraje nějaký dvojník. Oliver má několik let tréninku u assassinů, přežití na ostrově, trénink od Sladea, od Malcolma. Spoustu měsíců či let vylepšováním svých dovedností a on po tom všem bojuje, jak někdo kdo teprve začal dělat hodiny karate. Donna měla chcípnout a prostě ji zlomit vaz. Nejvíc mě mrzela Taiana :-( a v 5 sérii se dočkáme ve flashbacku jak se dostal k Bratve. Protože říkal že musí splnit svůj slib, takže jede na Ukrajinu nebo kde to žijou její rodiče, aby jim to sdělil. Možná to je vlastně jediná věc na kterou se těšit. Flashbacky by opět mohli být luxusní.

No napsal jsem toho dost a musím to vstřebat, ale první pocity mě nijak nedostali.

#3526 Draumer
26.5.2016 | 19:48:05
Draumer

#3525 Bizzy: Ohledně LoT – taky jsem si říkala, zda se na tento seriál dívat či ne. Někdy to bylo zajímavé, jiné díly úplný propadák. Ale poslední díl jim vyšel pěkně, takže s očekáváním se těším na druhou sérii.

Flash – super konec! Sice mě mátli různí lidé se stejným jménem, nebo jinou identitou z různých zemí, ale poslední díl se jim povedl. Navíc si myslím, že když teď bude jeho matka prakticky žít, tak že Barry ani nemusí mít své schopnosti, protože by se neučil na forenzního analytika a tu osudnou noc, kdy urychlovač částic vybuchl, mohl jednoduše sedět s mamčou u televize. Moc se těším.

Arrow – je to můj nejoblíbenější seriál, Stephen Amell je nejlepší herec, ale poslední díl mi taky moc neřekl. A taky jsem uvažovala, proč HIVE ty lidi nezastřelil :D Konec nic moc. Polovina týmu odešla, druhá polovina zůstala. To bude bojovat Oliver sám jo? Hmm. Good luck. Doufám, že mě příští série překvapí, protože bych se jinak asi nezvládla dívat na seriál, který mě nebaví :/

26.5.2016 | 20:51:25
Scenárista s veľkým S

Tak moje hodnotenie si budete moct precitat zajtra. :D

26.5.2016 | 21:16:50
Stardos

„Už to není to co bývalo, kde jsou ty časy kdy Oliver bojoval sám, pouze za pomoci Digglea a Felicity, kteří byli v Arrow Cave.“ Jakože, toto byl velmi častý názor zde.Opravdu to udělali, tým zmenšili (otázka na jak dlouho) a hejty lítají o sto šest. Jo jo, tak to dopadne když si něco fandové přejí a potom hejtují, viz. Olicity

26.5.2016 | 21:23:03
Scenárista s veľkým S

Epicke finale sa nekonalo, skoda, trailer vyzeral slubne. Priemerna cast, divak sa nema na co tesit! V 5 serii sa uz podari mesto znicit, aspon dufam.

26.5.2016 | 21:25:20
Scenárista s veľkým S

Je potrebne brat ohlad ns ludi, ktori nie su schopni objektivne zhodnotit epizodu. Je to ale dost smutne. Najhorsiu seriu mame za sebou, alebo nie?

#3534 Elliott1999
26.5.2016 | 21:28:46
dračik

Jiné seriály máte přeložené do 5 hodin a zde to vázne nechápu proč .

#3532 Stardos #3533 Scenárista s veľkým S #3542 téčko171
26.5.2016 | 21:38:22
Stardos

#3531 dračik: Taktéž se právě liší kvalitou

26.5.2016 | 21:41:34
Scenárista s veľkým S

#3531 dračik:

Arrow sa dava prekladat za trest.

26.5.2016 | 21:41:45
Elliott1999

#3530 Scenárista s veľkým S: Nač se starat do ostatních lidí? At si hodnotí jak chtějí, mám svůj vlastní názor za kterým si stojím, stejně tak jako oni

#3535 Scenárista s veľkým S
26.5.2016 | 21:43:37
Scenárista s veľkým S

#3534 Elliott1999:

Tak ak da niekto 5 hviezdiciek, tak nemoze byt v poriadku! Svoj osobny nazor si tu pravdaze prezentovat mozete, no nic to nemeni na tom, ze je nespravny.

#3536 Elliott1999
26.5.2016 | 21:49:03
Elliott1999

#3535 Scenárista s veľkým S: Docela zajímavý, jak se můžeš být tak jistý, že zrovna ty máš správný názor, zajímalo mě jak se to dá ověřit

#3537 Elliott1999 #3538 Scenárista s veľkým S
26.5.2016 | 21:51:56
26.5.2016 | 21:52:13
Scenárista s veľkým S

#3536 Elliott1999:

Staci si prelistovat moje prispevky a pozriet sa na vyvoj serialu Arrow. Zajtra pridam zaverecne hodnotenie, ktore popise skutocnu kvalitu serialu Arrow.

26.5.2016 | 22:00:10
Brodo

Neviem kto napísal ten scenár alebo kto vymyslel tu zápletku s tými raketami… Ale aj každý idiot s prepáčením vie že takéto systémy nie sú pripojené k internetu. Takáto sračka sa nedá ani vymyslieť, nie to ešte natočiť ! A že viac než 16 200 rakiet ktoré môžu ovládať cez net… Ako vtip dobré, ako námet do seriálu tak trápne neskutočne, že až to bolí. Kvôli takýmto kravinám sa tento seriál odpáli sám (či skôr odpálený je)… A to nespomínam immortal Felicity ktorá snáď prežije aj koniec vesmíru.

26.5.2016 | 22:03:13
Scenárista s veľkým S

Uvediem priklad: Ty tvrdis, ze Zem je plocha, ja tvrdim, ze je gulata a mam aj patricne vedomosti, ktore moje tvrdenie podporia. Vtip je v tom, ze aj ked tieto skutocnosti odprezentujem, tak ty budes stale trvat na tom, ze Zem je plocha.

#3541 Elliott1999
26.5.2016 | 22:03:30


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama