Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

totti

Aký seriál, taká finálová epizóda. Čo je škoda, lebo 2.séria patrila medzi to lepšie. Túto sériu som pretáčal asi všetky epizódy. Toľko chýb snáď nie je hádam ani v jednom seriáli. Mne to pripadá, ako keby vyberali náhodných ľudí na napísanie scenáru. Častokrát rozmýšľam, akoby tento seriál vyzeral na Netflixe. Jediné pozitívum bolo snáď objavenie Constantina a Sary. Aj to musia tak dobré postavy hneď dať preč a držať tam dve blonďaté brzdy seriálu. Najhoršie na tom je, že tento seriál mal potenciál byť jedným z tých lepších komiksových seriálov.

27.5.2016 | 20:42:53
Exie_

Finální díl se zařadil topově mezi největší sračku za poslední 4 sezóny. Je na čase s tím něco dělat, protože 5. série je může vyjít draho.

CW: The Flash na jedničku. A nepochybují o tom, že další série bude lepši a lepší. Tam prostě není co dodat. Tam CW umí, ale pokud to dělají stejní lidé, tak jak může vypadat takhle Arrow? League of Legends není špatný, ale náklady jsou hl. efekty a zbytek je levná záležitost, ale to neznamená, že bude další odpad. 2. série má toho nabídnout hodně, tak doufám, že 2. série bude vypadat, tak jak si představují.

A k Supergirl. Není to špatný. Takže doufám, že to spetří.

27.5.2016 | 21:13:00
Exie_

#3580 Scenárista s veľkým S: Souhlasím s tebou. Komiks mi udělá větší radost,který čtu, než paskvina, která se z toho stala. The Flash se prostě CW poved a jede si svou ligu. Nastavuje si laťku, kterou zvýšuje a zároveň čím dál víc překvapuje. Finále v lepším měřítku, než v 1. sérii, avšak je potřeba si uvědomit, že konec 1. série byl emociální upjatý. Myslím si, že 3. série půjde o level výš. Co nejlepší zatím se v seriálů neobjevilo, tak budíž. Co se týče tvého shrnutí, aneb recenze, tak tleskám a smekám „R.E.S.P.E.K.T“.. S něčím nesouhlasím, ale tak to vyjadřují z mého úsudku a z pohledu na seriál, ale ten hlavní základ má správné odůvodnění a máš pravdu. Začni psát reakci na The Flash. Tam se moc neupíšeš a budeš mít z toho lepší pocit. :D

#3584 Scenárista s veľkým S #3585 Stardos
27.5.2016 | 21:27:40
Scenárista s veľkým S

#3583 Exie_:

The Flash je dobrý serial, tam by som nešetril superlatívmi.

27.5.2016 | 21:31:10
Stardos

#3583 Exie_: Toto samé se myslelo i s Arrow, tedy že třetí série půjde o level výše, a hle jak to dopadlo.Nic bych neříkal dopředu, ukousli si s finálem až moc velké sousto, Flashpoint paradox, takže aby to nebyl právě důvod, proč bude třetí série horší

27.5.2016 | 22:03:17
Draumer

#3566 Scenárista s veľkým S: Promiň, ale toto je sakra převyšování.. Velmi pochybuji, že jsi scénárista, jak už někdo řekl – nepíšeš jako bys s tím měl větší zkušenosti. Taky mám rozepsaných docela dost příběhů, některé by byly takřka na knihu a neříkám, že jsem spisovatel. A ano, i kdybys psal tento komentář přes dva měsíce, za tak krátkou dobu se ti zcela nezmění styl psaní, jak se tady ohrazuješ. Takže nás přestaň krmit hloupostmi. Ano, máš svůj názor a já ti ho neberu. Ale neříkej, že bys Arrow napsal lépe. A jestli jsi tak skvělý jak říkáš – kde je tvůj zfilmovaný seriál? Ráda bych ho zhlédla a zjistila, jestli jsi skutečně tak výborný, jak o sobě říkáš.. Lidi jako jsi ty mě fakt dokážou vytočit..

#3588 Scenárista s veľkým S
27.5.2016 | 23:19:47
téčko171

Hm, vážně mi vrtají hlavou ti kaskadéři. Vždyť ta chorea ani nevypadají kdovíjak složitě, aby to ty herce nemohli naučit. Taková Chloe Bennet od Agents of SHIELD si dělá většinu akce sama a to na tom není s fyzičkou o moc líp, než ženský v Arrowovi, to samý Brett Dalton, ať mi nikdo netvrdí, že je na tom Amell fyzicky hůř, aby ho museli furt zaskakovat ještě tak nápadně nepodobní kaskadéři.

#3590 Baltik #3591 BlueDragon8
webmaster
27.5.2016 | 23:26:45
Scenárista s veľkým S

#3586 Draumer:

Napisat scenar alebo knihu je uplne jednoduche, staci mat napad a tych ja mam dost.

Ty si nieco napisala? Podla tvojich prispevkov je to urcite hlupost.

Zmenil sa mi styl pisania? :D Ty iba trollujes, vsak? Pochopila si to, co som ti napisal, nie je to jednoliaty text, to znamena, ze som mohol napisat 10 viet, 3 tyzdne nic a potom som zas nieco napisal. To je priklad, Boze, citaj s porozumenim, prosim.

#3594 Draumer
27.5.2016 | 23:36:37
LMDizajn

normalny svet je dost hnusny (aj serial Arrow) na to, aby ste sa hadali ešte aj tu. Akože naozaj, na čo je to dobre? Aj ked suhlasim s nazorom scenaristu, aj tak si myslim, že múdrejší ustupi. Uplne zbytočne sa tu hadate. Radšej riešte serial (aj ked možno nie je čo)

#3562 Draumer: no to chapem že Olivera maju radi dievčata, ale ako k nemu davate Felicity…

#3595 Draumer
28.5.2016 | 0:43:55
Baltik

#3587 téčko171: Zrovna u Olivera jsou kaskadéři docela „schovaní“. U něj si chyb moc nevšímám.

28.5.2016 | 7:57:04
BlueDragon8

#3587 téčko171: Zrovna Stephen si ty kaskaderské činy chce dělat sám, ale to režiséři mu to na některých scénách nepovolí.

#3593 téčko171
28.5.2016 | 8:02:34
Baltik

Tvůrci chtěli uvolnit atmosféru po vraždění ve 2 sériích, aby mohli přilákat diváky <15. A povedlo se. Díly jsou plné lásky, naděje, světla a bujují proti nenávisti, smrti a temnotě !!!! Nejde to ani pořádně zkritizovat, protože nevím kde začít. Třeba u Digglovy helmy :D OMG, jsem jediný, kdo si na to nezvykl ? A Spartan ? Vážně ? Normálka ?
Strážci vesmíru byli taky super, když mi bylo 8.

28.5.2016 | 8:07:35
téčko171

#3591 BlueDragon8: Však to je narážka na ně, je to jejich blbost. Mají k dispozici materiál s kterým se dá dobře pracovat, ale místo toho tam namontujou kaskadéry. A pak si myslí, že si toho nikdo nevšimne. Demence.

webmaster
28.5.2016 | 9:11:08
Draumer

#3588 Scenárista s veľkým S: Úplně jednoduché? Jde vidět, že s tím zkušenosti opravdu nemáš. Napsat knihu je nesmírně těžké a jen málokomu se to povede..

28.5.2016 | 9:24:49
Draumer

#3589 LMDizajn: No, já mám ráda Olivera, ale i Felicity není špatná :D Je hezká a má dobrou povahu (jakože ta herečka) a to se v těch filmech a seriálech odráží. Proto ji mám tak ráda :)

#3599 Scenárista s veľkým S #3602 Scenárista s veľkým S
28.5.2016 | 9:26:03
téčko171

Tak tohle mě dostalo. :D

#3597 téčko171 #3598 Scoop
webmaster
28.5.2016 | 9:34:06
téčko171

#3596 téčko171: No raději to vysvětlím, tady je to občas potřeba: jedná se o reddit stránku, která je původně věnována Arrowovi, jak je vidět i ze starších topiců.

webmaster
28.5.2016 | 9:35:55
Scoop

#3596 téčko171: :D Tak to jo

28.5.2016 | 10:15:06
Scenárista s veľkým S

#3595 Draumer:

Uvedomujem si fakt, ze pre osobu akou si ty moze byt pisanie knihy zlozite, pretoze na to proste nemas! Na druhej strane ja? 300 stranok mam za 3 mesiace. Niekto to ma proste v DNA, ja knihy pisem, sestra ich ilustruje. :D Je potrebne mat talent, ludia ako ty ho nemaju, co ma za nasledok nenavistne prispevky, napriklad aj voci mojej osobe.

28.5.2016 | 10:39:44
Stardos

Tak dětské knížky jsou na psaní lehké, ty se napíšou i do měsíce.Další věcí je, že já jsem do teď žádnou knížku od scenáristy neviděl, důvod je opravdu ten, že napsal knihu pro děti, což i vysvětluje to, proč tu knihu musí ilustrovat

28.5.2016 | 10:42:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama