Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Draumer

Abychom se tady „nehádali“ donekonečna:

Scénárista s velkým S: Myslím, že velké řádce lidí už tady lezeš na mozek, takže buď se tady přestaň vychvalovat, nebo nepiš vůbec. Možná si myslíš, že jsem arogantní husa, ale něco ti řeknu – píšu své komentáře i za lidi, kteří mají stejný názor jako já, ale jen se bojí nebo stydí ho přiznat. Já ne. Takže přestaň tady všechny napadat jen kvůli tomu, že říkáme, že Arrow je bezvadný seriál. Jistě, říkej si klidně, že ztratil kvalitu, není to co dřív, ale uvědom si, že tě nebudou všichni poslouchat a klanět se ti, že ty jediný máš pravdu. Ano, tobě připadá, že už není to co býval a já ti to nevymlouvám, ale neříkej, že to je správné. Někomu může naopak připadat, že se to zlepšuje, někomu se třeba více líbí tento styl Arrowa než co byl v 1. sérii. Takže klídek, jo?

Elliott1999: Já s tebou rozhodně souhlasím :)

#3631 Baltik
28.5.2016 | 15:26:47
LMDizajn

Scenarista, prosim ta, už to nechaj tak. Nikto ta nenapada za tvoj nazor na serial Arrow, iba ty napad ostatnych. (ano, žijeme v takej hlupej dobe, kedy sa rozumne veci nehovoria a hovoria sa len hluposti) Za čo ta ludia napadaju je, že hovoriš o svojom nazore ako o jedinom spravnom. To je naozaj na zamyslenie. A aj vtedy, ak maš pravdu. Pretože ak aj pravdu staviaš na faktoch (čo sa nie vždy da), tak tieto vychodzie podmienky sa môžu časom menit. Nehovoriac o tom, že v umení sa nedá nikdy hodnotit objektívne a to viem o čom hovorím. Aj v umení sa dajú niektoré veci transformovať do vzorcov a matematiky a podobne, ale stale nejake percento hodnotenia bude subjektivne, nech sa človek snaži ako koľvek. A serialova tvorba patri do umeleckej tvorby. Preto ludia nesuhlasia s tym tvojim: „jedina pravda“. A to ti píšem v dobrom, lebo suhlasim s tym čo píšeš.

28.5.2016 | 15:40:53
téčko171

A co kdybyste ho vy šašci, co na něj reagujete, prostě ignorovali? Nějakou dobu si tady bude kydat to svoje a časem zdechne sám.

Jinak jako záporáka do 5. série bych tipoval nějakého elegantního, zámožného, ale vyšinutého megalomana s úmyslem zničit město/svět, ideálně tak kolem května. Myslím, že po 4 letech by to byla celkem osvěžující změna.

#3625 HellTsuku #3632 Elliott1999
webmaster
28.5.2016 | 16:25:45
pdoctor

Jste normalni? Chtela jsem si precist diskuzi o finalni epizode teto serie a misto toho se tady resi naproste nesmysly. Nechapu, proc se tady tak urazite…

28.5.2016 | 16:39:50
HellTsuku

#3623 téčko171: proč ne rovnou Lex :D

#3627 Stardos
28.5.2016 | 16:51:19
Stardos

Taková menší úvaha, v poslední scéně finále stáli Oliver a Felicity před maskami, no a Oliver stál před svojí maskou, a Felicity stála před maskou Speed\y.Myslíte si, že z ni nakonec udělají lukostřelkyni? :D

#3628 Scoop
28.5.2016 | 17:50:33
Stardos

#3625 HellTsuku: Lex by byl dobrý nápad, jenže s právy na Lexe to asi není dobré :D

28.5.2016 | 17:51:02
Scoop

#3626 Stardos: Co se stalo se Speedy ? Přeskakoval jsem, takže jen vím, že Diggle někam odjel. Ale co se stalo sní ?

#3629 Elliott1999
28.5.2016 | 18:05:09
Elliott1999

#3628 Scoop: Ona taky odešla od týmu, naposledy jsme ji mohli vidět v bytu Laurel, kde seděla

28.5.2016 | 18:13:50
Scenárista s veľkým S

Je potrebne sa nadýchnuť, uvedomujem si, že v každom z nás lomcujú emócie zo zbabraného finále a celej série, preto je naozaj potrebne sa upokojiť. Nikoho nenapádam, na nikoho som ako prvý nereagoval, reagovali ste na mňa, takže je to vaša chyba. Niekoľko krát som vás vyzval, aby ste napadli moju „recenziu“ 4 série, nikto tak neučinil, tak mám za to, že súhlasíte a tak vyhľadávate inú cestu, ako svoju frustráciu presmerovať. Tento fakt chápem. Nepotrebujem, aby sa mi ľudia klamali, stačí mi, že ja sám viem, že píšem pravdu a nie fantazmagóriu.

Ano, tobě připadá, že už není to co býval a já ti to nevymlouvám, ale neříkej, že to je správné. Někomu může naopak připadat, že se to zlepšuje, někomu se třeba více líbí tento styl Arrowa než co byl v 1. sérii. Takže klídek, jo?

Slečna neviem ako vy, ale ako kritik by ste neobstala, pretože ten blud, ktorý som prekopíroval nemal uzrieť svetlo sveta. Ak sa niekomu zdá, že sa seriál Arrow zlepšuje, seriál, ktorý ma byť temný a akčný a nie romanticky, tak niekde stala naozaj chyba. S vašou osobou už mena cenu diskutovať, pretože diskutovať neviete. Napíšte konečne prečo? Prečo si myslite, že je serial stále kvalitný? Prečo? Prečo? Prečo? Vykoktajte sa už konečne, píšete knihu? Ako môžete napísať knihu, ak neviete napísať ani poriadny príspevok?

LMDizajn

Smutne je, že za môj názor ma naozaj napadajú! Som namyslený? Ano, Som egoista? Ano. Nerešpektujem cudzí názor? Nie! Nerešpektujem hlúposti a to som tu už viac krát napísal. Cítim sa ako človek, ktorý je medzi opicami, nechcem nikoho uraziť, ale to tu naozaj nikto nevidí, že je to odpad? Mám za to, že sú ti ľudia, ktorí by sa čudovali, prečo seriál Arrow po sérii skončil, to by ale musel byť na stanici, kde odpad tolerovať a umelo udržiavať nažive nikto nebude.

PS: tečko, raz som ťa už v jednej diskusiu zničil, myslel som si, že si dosť inteligentný na to, aby si sa mi druhy krát do cesty nepostavil.

#3634 Stardos #3649 téčko171
28.5.2016 | 18:33:12
Elliott1999

#3623 téčko171: Mám ještě otázku, jsem tady poměrně nový, tak se chci zeptat, bany se tu dávají/nedávají?

#3633 Scenárista s veľkým S
28.5.2016 | 18:44:56
Scenárista s veľkým S

#3632 Elliott1999:

Dávajú, ale iba ľudom ako si ty, ktorí sa snažia za každú cenu niekoho provokovať.

#3635 Stardos #3636 Stardos
28.5.2016 | 18:46:27
Stardos

#3630 Scenárista s veľkým S: Já si zase ještě živě pamatuju, jak jsem JÁ TEBE v jedné diskuzi zničil a ty jsi mě od té doby začal ignorovat, protože ubožák jako ty si nebude dovolovat na někoho, na koho nemá

28.5.2016 | 18:48:01
Stardos

#3633 Scenárista s veľkým S: Ubohost se dokazuje

28.5.2016 | 18:48:25
Stardos

#3633 Scenárista s veľkým S: Btw, a ty jsi náhodou ban už jednou nedostal, ubožáku? :)

28.5.2016 | 18:49:04
Scenárista s veľkým S

Je naozaj smutne, že niekto verejne žobre o moju pozornosť.

28.5.2016 | 18:57:29
Stardos

Ještě smutnější je, když někdo někoho ignoruje ze strachu.

28.5.2016 | 19:03:28
Scenárista s veľkým S

Strach?Možno. No nie s príspevkov, ale z neustáleho prenasledovania v diskusiách, z toho strach mám.

#3643 Stardos
28.5.2016 | 19:12:55
Scenárista s veľkým S

z

28.5.2016 | 19:13:17


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama