Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Elliott1999

#3540 Scenárista s veľkým S: Toto není zrovna moudrý příklad.Nemůžeš srovnávat názor na seriál, názor který není žádný správný a názor, který je jen jeden a nelze se o tom hádat.To je stejně jako jídlo, mně nechutnají ryby a proto je můj názor špatný, jen proto že tobě chutnají?

#3543 Scenárista s veľkým S
26.5.2016 | 22:09:28
téčko171

#3531 dračik: Arrow se nepřekládá na edně.

webmaster
26.5.2016 | 22:11:05
Scenárista s veľkým S

#3541 Elliott1999:

Nazor ktory na serial mam je jediny spravny, kvalita serialu sa zmenit neda! Priklad: Na chodnik polozime syr, ty tvrdis, ze syr je v uplnom poriadku, zatial co ja tvrdim, ze sa z neho otravis. Ja mam pravdu, no ty aj tak tvrdis nieco, co je nespravne!

#3550 Pattricius #3553 Draumer
26.5.2016 | 22:16:27
Scenárista s veľkým S

Syr tam bude lezat 1 mesiac.

#3546 Philnexes
26.5.2016 | 22:17:47
Xegiie

#3514 Stardos: ne byl jsem zvedav kdyz tak tezce kritizujes flashe, CO se ti libi na arrow? protoze ja to nevim. divam se z nudy a jen diky jeho dobre prvni a druhe serii.. a neustale doufam ze se to nejak otoci, ale ono se to neotaci a smeruje to do sracek, jediny kdo se prisel hadat jsi ty, kdyz napadas muj nazor… bye

#3552 Stardos
26.5.2016 | 22:37:33
Philnexes

#3544 Scenárista s veľkým S: Kašli na to, stejně si každý bude myslet svoje a má na to nárok. Ale co se kvality seriálu týče, stojím na tvé straně,

26.5.2016 | 22:45:56
Dvojce

Stále nemohu uvěřit tomu, co jsem právě viděla. Tohle bylo finále 4.řady? Naivně jsem čekala nějakou pecku, místama jsem ale nevěděla zda se mám smát nebo vzteky brečet .Pátá série už beze mě, není jediný důvod se dále dívat…

#3549 Deepthroatus
26.5.2016 | 23:13:10
Duryy

Jezisi kriste, to bola ale kolosalna kok**ina :D :D … 30 ghostov vyjde oproti davu so zbranami, no nevystrelia, oni sa na nich vrhnu pastami :D ani neviem, co dalsie by som chcel skritizovat, tolko toho je :D

26.5.2016 | 23:21:12
Deepthroatus

#3547 Dvojce: Ty jsi čekala nějakou pecku? To jsi asi hodně naivní. Promiň, nemyslím to zle.

27.5.2016 | 0:11:22
Pattricius

#3543 Scenárista s veľkým S: Každý má právo mať názor aký chce na seriál, nerob prosím ťa hanbu, napíš si svoje hodnotenie epizódy, ktoré pravdepodobne nezaujíma nikoho a nechaj nech si každý myslí čo chce.

#3566 Scenárista s veľkým S
27.5.2016 | 0:27:50
JackieXI

Strašně nenávidím, když někdo o seriálu/fil­mu/cokoli řekne, že je to „sračka“. Nicméně pokud bychom chtěli vystihnout poslední epizodu, tak nacházím toto označení jako velice výstižné. Místy mi přišlo, že i samostní herci se kroutí, když musí odříkávat ten bullshit co jim byl napsán. Naneštěstí sestupná kvalita není jen problém Arrowa. Dnes najít něco koukatelného je opravdu umění…

27.5.2016 | 6:00:29
Stardos

#3545 Xegiie: Počkat, já tě napadl? Já jsem napsal pouze, že se mi to líbilo více než Flash, a ty jsi mě „napadl“, ale budiž. A když to chceš tak vědět, líbilo se mi to více , protože to mělo alespoň důstojné finále k tomu co předváděli celou sezónu, narozdíl od Flashe.Všechno je ale o osobním názoru a pro mnohé je pojem osobní názor neznámý

27.5.2016 | 7:37:42
Draumer

#3543 Scenárista s veľkým S:

Tak to jako promiň, ale CO přesně ti dává ten pocit, že tvůj názor na seriál je jediný správný? Zaprvé, každý si názor vytvoří sám a nebude se řídit podle toho, co je špatně nebo ne. A zadruhé – jsi snad scénárista/ka, že děláš takováto rozhodnutí? Fakt tě nechápu. Teď budu celý den totálně naštvaná na tebe a další podobné lidi, kteří si myslí, že oni ví vše a ostatní jsou pitomci..

#3566 Scenárista s veľkým S
27.5.2016 | 8:00:19
Bizzy

Souhlasím s tím, že finále bylo opravdu hrozné, ale co nesnáším je lidi jako Scenárista s veľkým S, kteří poučujou někoho o tom co je správné a co není, i když se jedná o subjektivní názor. Prostě nemáš pravdu, protože v tomto nemůže být nic správné. Každý měří kvalitu podle jiných měřítek. Ale ty si místní troll, protože jsem koukal do většiny diskuzí na Flash, Arrow, GoT a všem podsouváš svůj názor, i když je jenom tvůj a subjektivní a většina s tebou stejně nesouhlasí.

#3556 Scoop
27.5.2016 | 8:20:15
dračik

KDY BUDOU TITULKY ASI ZA 1 000 LET . FAKT DĚKUJI ZA NE TITULKY

27.5.2016 | 12:07:48
Scoop

#3554 Bizzy: Ale má pravdu. Pokuď lidi dali finále 100%, tak nejsou zdraví. Toto bylo na úrovni těžce průměrné epizody a jako finále si to nezaslouží 100%. Ti co dali víc jak 70%, tak bych si chtěl rád přečíst proč tak učinili.

#3559 Bizzy #3567 Scenárista s veľkým S
27.5.2016 | 12:15:46
Stardos

Ono je těžké pochopit, že pravdu nemá nikdo?

27.5.2016 | 12:18:52
LMDizajn

Amell v nejakom rozhovore naznačil svoje znechutenie, ako producenti narabaju so serialom a ze nemaju dobrych scenaristov, ktori odišli do LoT a Flash… Nehovoriac o tom, že už neviem kolko dielov si hovorim, aby všetci zomrely a bol koniec… Pozeral niekto Smallville? Tiez tam bola IT blondinka, ktora skoro potopila cely serial, len preto, lebo nejaka čast fanušikov chcela iba ju a iba romantiku s Clarkom. No a to sa deje aj tu, ja som len zvedavy, či im do niekedy dojde. Pretože musite uznat, že Felicity z 3 a 4 serie, taka cely serial dole. Aj hlavneho hrdinu Olivera. Nie že sa neda pozerat na sceny s nou, dokonca je tam už aj jej mama a jej milenec… A Oliver je uplna srajda.

Na čo sa tešit? Na tu pauzu, že to nemusime pozerat a nemusime byt sklamany… Som zvedavy na starostu, ak začnu konečne riešit normalny dej Olivera, mohlo by to byt zaujimavejšie ako pestny suboj z Wreslingu, ako sorry, ale za ten posledny boj vo finale by si zaslužili anticenu! Nehovoriac o tom, že celu seriu možeme vyhodit von oknom, preto stačilo použit v prej epizode slovo HOPE, zasvietit oči a huraaaa! Vyhrali sme! O raketach radšej pomlčim. Nakoniec to tak vyzera, že jedina postava na ktoru sa da pozerat a tešit je Thea.

PS: Môže mi niekto z Olicity fanušikov povedat, prečo sa im pači a prečo chcu aby bola Felicity z Oliverom?

#3559 Bizzy #3559 Bizzy #3562 Draumer
27.5.2016 | 12:21:55
Bizzy

#3558 LMDizajn: Ohledně poslední věty, tak musím říct, že už to tak neplatí a ani v Americe. Pokud si čtu komentáře nebo sleduji různá videa s reakcemi, hodnocením jednotlivých dílů arrow, tak Felicity už taky nemůžou moc vystát. Samozřejmě je tam stále velká část, která ano.

#3558 LMDizajn: Asi nemáš odkaz na to, kde to říkal Amell ohledně toho znechucení? Ale myslím, že je to i vidět. Nejen u Amella, ale i Diggla a Malcolma. U těchto mi přijde, jak kdyby je to už tolik opravdu nebavilo.

#3556 Scoop: Ale právě někdo jiný v tom seriálu vyhledává něco jiného než my, tak proto ho to baví. Pro někoho to je 100% protože pro něj tam bylo vše co on chtěl. Kouknul jsem na ten díl po druhý a nejvíc mi imponoval ten dvojník Damiena při finálovém souboji :-D.

#3560 téčko171
27.5.2016 | 13:09:29
téčko171

#3559 Bizzy: Mně ti dvojníci, resp. ten střih v akčních scénách mezi dvojníky a herci vždycky připomene ten díl Simpsonů, jak Homer točil nějakej superhrdinskej flák (že by Everyman?) a nejdřív byl hrozně namakanej, pak mu odešel kondiční trenér, tak zase ztloustnul a na konci dílu promítali trailer, kde v jednom záběru namakanej Homer vyskočil – střih – záběr jak letí ve vzduchu tlustej – střih – záběr jak dopadá na zem zase namakanej.

#3561 téčko171
webmaster
27.5.2016 | 14:03:34


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama