Arrow Mají Oliver a Dinah šanci na romantický vztah?

Mají Oliver a Dinah šanci na romantický vztah?

Mají Oliver a Dinah šanci na romantický vztah?

S novou Black Canary, která přišla do seriálu až tento rok, se nabízí otázka, zda s ní Oliver něco bude mít. Mají šanci, nebo jejich vztah ještě nebyl pořádně vymyšlen?


20 10
8.3.2017

Už díky komiksům víme, že Oliverovou spřízněnou duší je Laurel. Ta se však v seriálu už nevyskytuje, protože zemřela, a proto zůstává nad Oliverovým milostným životem otazník. Kdo tedy bude jeho osudovou láskou, když jí nebude Laurel? Mnozí ukazují na Felicity, jiní na Saru a jiní zase říkají, že Oliver tento milostný život nikdy nepozná, protože svůj život obětuje něčemu jinému.

Aktuálně Oliver chodí s reportérkou Susan Williams, která je v zajetí Promethea. V seriálu se však objevila nová žena, která představuje novou Black Canary. Řeč není o nikom jiném než o Dinah Drake.


(Foto: CW)

„Myšlenka, že Oliver skončí s Black Canary, kterou bude hrát Katie Cassidy nebo kdokoli jiný? Já si myslím, že se to může stát, ale zatím na tohle není nijak moc upřena pozornost,“ řekl herec Stephen Amell. Je tedy jasné, že na tohle se seriál aktuálně nesoustředí.

Stephen Amell zároveň dodal, že seriál se komiksovými zákony ve všech věcech neřídí: „V seriálu naleznete několik prvků, které z našeho seriálu dělají takový seriál, jakým je. Řeč je o Oliverově vztahu s Felicity a Digglem, tedy s postavami, které v komiksech nehrály velkou roli – John Diggle je naprosto vymyšlen a Felicity Smoak se objevila jen v malém kousku. I Thea v komiksech neexistuje, a proto si myslím, že je důležité na tohle nehledět.“

Je tedy jasné, že to, co se odehrálo v komiksech, se nemusí odehrát i v seriálu. Tím pádem nemusí dojít ani k žádném románku mezi Oliverem a Dinah.

Zdroj článku: EW

Diskuze /15

Lex Luthor

vztahy v týmu nedělají moc dobrotu myslím, že by to mělo zůstat pracovní

#2 Mammon52852
8.3.2017 | 18:19:16
Mammon52852

#1 Lex Luthor: Ámen

8.3.2017 | 18:20:21
Zerg

No ale táto herečka je aspoň krajšia :D

8.3.2017 | 19:10:35
KaraSnowAllen

Nějak mám těch románků pokrk. Ale lhala bych, kdybych řekla, že se mi nelíbil s Felicity.

8.3.2017 | 19:45:23
Xegiie

já myslím že romantika tam patří, stejně jako patří do normálního života . a ano přiznám se že tato otázka mě napadla, asi se to nabízí , bohužel zatím jede po té novinářce, která mě přijde jalová :)

8.3.2017 | 20:54:22
Lyra

prosim ne

8.3.2017 | 22:23:26
Morn

Měli by přestat s tímhle romantickým střídáním frnd (což je mimochodem hrozně nudný, táhne se to od dob, co byl s Felicity a vždy kvůli tomu přetáčím půlku epizody), a měli by se zaměřit na to, aby z něj udělali zase toho temnýho starýho Olivera kterej zabíjí jednoho padoucha za druhým. Přesně kvůli tomu sem přestal koukat na tu lesbi show Supergirl.

9.3.2017 | 0:26:38
fanta2pomeranc

Já myslím, že tenhle kanárek vnímá Olivera jinak… spíš se ve vztahu k němu vidí jako rozumnější kámoška nebo „starší sestra“. Což ovšem shledávám jako klad, protože i na mě působí jako hlas rozumu.

9.3.2017 | 9:02:49
Revoemag

Proboha jen to ne. Romantika je fajn, ale oni to přehání, že je z toho do smíchu :-D

#10 Harmasan
9.3.2017 | 12:43:58
Harmasan

#9 Revoemag: No podívej se na poslední díl Flashe. Tam to přehánějí :D Tam už chodí každý s každým

#11 Revoemag
9.3.2017 | 17:47:25
Revoemag

#10 Harmasan: Já na Flashe nekoukám tak od poloviny 2 řady, kdy se z toho stala kravina (pro mě) :-D Ale věřím ti :-D

9.3.2017 | 20:10:06
anndy

nová BC na naprosto zbytečná postava, kdyby se zapletli aspoň by její postava dostala smysl :-D

10.3.2017 | 14:56:21
Raya

Nesnáším, když se opakuje ta blbost, že nemůže mít vztah kvůli tomu co dělá. Myslím, že může, ale spíš s někým podobným jemu a ne s někým kdo je mimo tohle všechno. Takže já jsem určitě pro Dinah :D a nebo pro Saru samozřejmě

10.3.2017 | 16:08:45
KaraSnowAllen

Upřímně, pokud k Oliverovi nějakou babu, tak Laurel nebo Felicity. Jiné románky mi přijdou zbytečné. Dinah mi osobně přijde spíše jako jeho sestra, než známost. Ale tak, pokud z toho něco bude, asi mě to dvakrát nepřekvapí.

11.3.2017 | 19:38:34
unikátní Nick1

Proč tedy nechali původní Black Canary zemřít když najednou vytvoří novou. Jinak románky vítám. Je to oživení akčních scén. V životě taky existují vztahy. Se Sarou už ale ne…to už nevracet.

19.3.2017 | 21:06:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás