Arrow Proč Roy a Felicity byli na konci sté epizody mezi mrtvými?

Proč Roy a Felicity byli na konci sté epizody mezi mrtvými?

Proč Roy a Felicity byli na konci sté epizody mezi mrtvými?

Když Oliver odcházel z halucinace, kterou mu způsobili Dominátoři, tak se před odchodem setkal se svými zesnulými blízkými. Mezi nimi však byli i Felicity a Roy.


23 0
11.12.2016

Téměř celá stá epizoda Invasion! byla sestavena z halucinací, které vyprávěly příběh, ve kterém Oliver Queen nikdy neztroskotal v Pacifiku. Oliver a jeho přátelé si však brzy uvědomili, že nic z tohoto života není skutečné, a proto se rozhodli utéct pryč. Těsně před odchodem se Oliver otočil a viděl všechny své blízké. Podivné na tom bylo, že se tu nacházely zesnulé postavy, vedle kterých byli navíc Roy a Felicity. Jak si tuto věc máme vysvětlit? Čeká nás v brzké době jejich smrt, nebo to má zcela jiný význam?

(Foto: CW)


Jedno řešení se nabízí. Oliver neviděl pouze zesnulé postavy, ale osoby, které ztratil. U Roberta Queena, Moiry Queen, Tommyho Merlyna a Laurel Lance je to jasné, ty ztratil tím, že zemřeli. Felicity ztratil tak, že ztratil její lásku. Sice se spolu stále vídají, sice spolu stále ochraňují město, ale vztah mezi nimi byl ukončen. A co se týče Roye, tak toho ztratil ve chvíli, kdy odešel z města.

Diskuze /15

tominotomino

já to pochopil tak, že tam viděl lidi, kteří mu jsou nejbližší (kromě těch, kteří byli v celé té halucinaci skuteční – Thea, Dig, Sara)

#3 Kimberlly
11.12.2016 | 15:31:14
Lex Luthor

Felicity by mohla chcípnout už mě tam štve pořád do všeho kecá, v první sérii to s ní šlo, když jen seděla u počítače a pomáhala týmu, měli ji tak nechat.

#4 Revoemag
11.12.2016 | 15:36:59
Kimberlly

#1 tominotomino: Presne, aj ja som to takto pochopila

11.12.2016 | 18:41:45
Revoemag

#2 Lex Luthor: Tam by mohlo umřít víc lidí. Felicity a Curtis by mohli chytnout počítačovej virus a zabít celej novej tým včetně sebe :-D + by k tomu mohli vzít i Lylu a jejich děcko. Oliver a John by se vrátili zase k zabíjení jak na běžícím pásu a bylo by :-D

#6 I Like Al Sah-Him
11.12.2016 | 19:54:32
Deanmon

Souhlasím, ukázali se jen ti co nebyli v halucinaci skuteční. Nic hlubšího bych v tom nehledal.

11.12.2016 | 21:34:12
I Like Al Sah-Him

#4 Revoemag: :D Digg by sa stal skutočním „Sparťanom“ a vraždil by všetko bez milosti, z Green Arrowa by sa stal Death Arrow a spolu by tvorili taký malí DeathSquad ktorý by čistil ulice Starcity pokiaľ by tam nezostal nik živí :D :D

#7 Revoemag
11.12.2016 | 22:12:26
Revoemag

#6 I Like Al Sah-Him: tak nějak. Přejdeš na červenou, končíš s šípem v hlavě :-D

11.12.2016 | 22:45:26
hmyzovrah

Souhlasim tady s par lidma. Oliver mel zustat u zabijeni jen s Digglem. Felicity mela zustat za stolem a vrazdeni podle seznamu melo pokracovat v 3 serce.

11.12.2016 | 23:34:36
Alenn

Kéž by, já když jsem viděl zase Laurel tak jsem si řikal: Proč se doprdele na to kouk.ám, proč!

12.12.2016 | 10:32:44
tessincolor

tady asi lidi nečtou moc komiksy co? :D kdyby Oliver zůstal u zabíjení podle seznamu, tak takovej hejt od komiksovej geeků by CW nepřežilo :D teď poslední dvě série je Oliver konečně správnej Green Arrow. Však sám Batman o něm v komiksech řekl, že je z celý Justice League ten nejlepší, co se morálního kompasu, svědomí a celkovýho hrdinství týká :D

#11 Revoemag
12.12.2016 | 11:50:24
Revoemag

#10 tessincolor: Tak to vím, ale rozhodně by to bylo lepší, než ta komedie co z toho dělají teď :-D

#12 Alenn
12.12.2016 | 13:32:15
Alenn

#11 Revoemag: To neni komedie, ale VKVčka. Ženský postavy jsou hezký, ale jejich xichtění při trapným dialogu je na zabití. A ani jejich smrti si divák neužije, když je každej druhej díl oživí. Ještě že Arrow moc nemluví, ale je vidět, že i on z toho má strašnou prdel.

12.12.2016 | 13:37:15
Harmasan

Tak vole. Všichni tu hejtí, jak vždy všechny oživí. Jak do pr***e víte, že Laurel žije ? Může to být jenom halucinace. Sakra, počkejte si do příštího dílu, až bude vysvětleno, proč tam je a pak klidně hejtujte. BTW tvůrci tvrdili, že Laurec zůstane pod drnem.

#14 AnonymousSovereign
12.12.2016 | 16:36:03
AnonymousSovereign

#13 Harmasan: Přesně v toto doufám. pátá série je zatím opravdu velmi dobrá (vzhledem k upadající kvalitě a přibývající nelogičnosti Flashe, se pro mě stal Arrow opět „hlavním“ seriálem, což byl titul, který mu patřil až do půlky třetí sezóny) a kdyby nebylo trapného nového týmu – především Curtise a Ragmana, tak bych řek, že je tato série přímo skvělá. Pokud ale oživí Laurel (o které mimochodem řekli, že její smrt je definitivní a maximálně se v seriálu sem tam mihne v rámci flashbacků nebo dvojníků z jiných zemí), tak by to IMHO degradovalo celý seriál na úroveň třetí řady a navíc by to ukázalo, že tvůrci ve skutečnosti nemají nejmenší ponětí, jak se seriálem v budoucnu naložit…

15.12.2016 | 17:53:17
lukendo

mohli tam dát i Williama :)

16.12.2016 | 7:59:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás