Arrow Výkonná producentka vysvětluje, proč Prometheus stále hraje tak osobní hru

Výkonná producentka vysvětluje, proč Prometheus stále hraje tak osobní hru

Výkonná producentka vysvětluje, proč Prometheus stále hraje tak osobní hru

Prometheus je vždy deset kroků před Oliverem, a to platí zatím v každé situaci. Výkonná producentka Wendy Mericle prozradila pár věcí, které se týkají Prometheovy stále pokračující osobní hry.


20 0
12.5.2017

Jednadvacátá epizoda Honor Thy Fathers nás opět přesvědčila o tom, jak je Prometheus pro Olivera velmi osobním protivníkem. Nejenom, že celou dobu hraje právě tuto hru, ale v jednadvacátém díle do toho zahrnul i Oliverova zesnulého otce Roberta. Takový padouch tu nebyl od doby druhé série, kdy Slade Wilson sehrál něco podobného, to však nebylo z až tak osobního hlediska.

Výkonná producentka Wendy Mericle se vyjádřila k tomu, proč se Prometheus stále chová tak, jak se chová: „Tento rok je to velmi osobní, chtěli jsme to tak už udělat dříve. Město už bylo v ohrožení několikrát, ale letos je to jinak, protože Prometheus je jiný. Rozumí Oliverovi. Je si s ním rovný, je to jeho temné zrcadlo. Je to muž, který je schopen se mu dostat do hlavy, ví o něm všechno a ví, co ho nejvíce raní. To, že půjde po Oliverových milovaných, bylo jednou z prvních věcí, kterou jsme jeho postavě napsali.“


(Foto: CW)

Wendy Mericle zároveň dodala, že letos jde především o psychologickou stránku spojenou s manipulacemi: „Letos jsme udělali odlišného padoucha. Jde o to násilí, které jak Chase, tak i Oliver konají po celou sérii. Letos bylo zajímavé sledovat podstatu psychologie a manipulace a to, jak Chase všechno o Oliverovi ví. Tohle na tom bylo to skvělé, mít tu padoucha, který Oliverovi vidí do hlavy. Potřebovali jsme, aby se Oliver díval do minulosti a vzpomínal na ni. Chase byl skvělý křesadlem k založení tohoto ohně.“

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /13

tom99

Chase je skvělý a nastavil pro příští sezónu laťku opravdu vysoko :-) Kdyby seriál zkrátili jen na třináct epizod, byl bych nejspokojenější. Co si budeme říkat, i tato sezóna měla celou řadu výplňkových epizod…

#6 Lex Luthor
webmaster
12.5.2017 | 19:05:48
Stardos

Fakt ho ponechat do další řady, velká škoda, kdyby umřel :)

#3 Kimberlly #4 CoRnDuCK
12.5.2017 | 19:20:40
Kimberlly

#2 Stardos: Jojo. :)

12.5.2017 | 19:26:56
CoRnDuCK

#2 Stardos: Že by byl ve vězení v Lian Yu a někdy v 6. sezóně se zas objeví.

12.5.2017 | 19:31:46
Harmasan

Mě osobně se líbí Adrian ze všech protivníků nejvíc. Snad bude i v 6 řadě :)

12.5.2017 | 19:53:01
Lex Luthor

#1 tom99: Taky bych uvítal nějakých 13 nebo 15 epizod, aby to zbytečně nenatahovali

12.5.2017 | 22:20:15
Madafaka888

Přesně 15 epizod a byla by to jízda

13.5.2017 | 12:25:20
Rubi

Takže vystřihat všechny scény kde figuruje Felicity, Rene, Curtis, Digg a jeho family. Postříkat všechny stěny krví, občas na zem pohodit nějakou tu končetinu a bylo by to fajn … hlavně záběry na dlouhé boje mezi lučištníky, kteří mají na zádech v toulci evidentně přilepené šípy. Protože lítají vzduchem jak panenky a šípy se ani nehnou. A záběry na stojící maníky s pistolkama, kteří čumí jak jelita a čekají až je někdo přetáhne tyčí po hlavě :D takže asi takhle nějak :D Teď zcela vážně … Adriana ponechat jak dlouho to půjde, je to nejlepší záporák.

#9 league
13.5.2017 | 15:40:59
league

Podle mě ho Oliver nezabije ale uvězního do vězení místo deadstroka.
#8 Rubi:

13.5.2017 | 16:35:00
Lex Luthor

15 epizod je tak akorát dá se udělat dobrý děj a akce s méně epizodami nebo když už musí mít 23 epizod mohli by to udělat jako v Gothamu rozdělit to na dvě poloviny Prvních 12 epizod jedna krize a pak na zbylé epizody započít krizi novou.

13.5.2017 | 19:16:01
agent thompson

Stejně to teď ve čtvté řadě udělali v Agents of SHIELD a má to super spád, nenudíš se ani minutu.

#12 antty
14.5.2017 | 21:52:41
antty

#11 agent thompson: Tam to dokonce rozdělili na třetiny, to jsem ještě nikdy neviděl + poslední díl bude uzavírat tak nějak všechny, tak jsem na něj strašně zvědavý.

15.5.2017 | 11:17:45
antty

Mě se jinak líbí to klasické rozvržení seriálu, kde jsou hlavní i samostatné epizody, líbí se Arrow tak jak je, stejně tak ostatní seriály – spíš mi vadí některé věci v ději, než rozvržení seriálu.

15.5.2017 | 11:19:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás