The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) 6 věcí, které jste o Teorii velkého třesku nevěděli

6 věcí, které jste o Teorii velkého třesku nevěděli

6 věcí, které jste o Teorii velkého třesku nevěděli

Myslíte si, že o Teorii velkého třesku víte všechno? Producenti Chuck Lorre a Bill Prady a showrunner Steve Molaro vás vyvedou z omylu. Na nedávné screeningové akci prozradili šest zajímavých informací, které doposud uchovávali jen pro sebe.


4 0
26.4.2014

1. Nasazení vtípku „Bazinga“ zahrnuje grapefruit

Bývalý scénárista TBBT, Stephen Engel, začal používat slovíčko „Bazinga“ ve smyslu „Mám tě/Dostal jsem tě“, když nechával v pokoji scénáristů grapefruit – rozdělený na poloviny a slepený k sobě. Tato hláška se ujala natolik, že kolega navrhl začlenění do seriálu. Zbytek známe.


2. The Big Bang Theory má fanoušky na Borneu

Když Chuck Lorre cestoval po Borneu a ukazoval svou občanku v hotelu, hotelník se podíval na jméno na průkazu, na něj a prostě řekl: “The Big Bang Theory.”

3. Čeká TBBT „Rudá svatba“?

Ne v blízké době. I když Bill Prady škádlil s použitím tematiky Rudé svatby v některé z epizod, Lorre žertem připustil, že se TBBT nemůže s Hrou o trůny měřit.

4. Pověry z natáčení

TBBT ani nepotřebuje mít rituály při natáčení, ale zato má hroznou pověru. Chuck Lorre přiznal, že mu jednou řekli, že sedět na židli s vlastním jménem přináší smůlu. Bill a Steve se rozhodli, že to bude pravda.

5. Budoucnost seriálu je neznámá… doslova.

I když se nedávno potvrdily tři nové série, tvůrci nemají v rukávech žádný mistrovský plán pro pokračování. Tvůrce Steve Molaro prozradil, že je skvělé, že dostali 7 let a některé postavy přitom sotva promluvily. Je nadšený z pokračování a možností do budoucna. Přesto se kolegové shodli, že neví, co bude příští týden, natož v následující sé­rii.

6. Professor Proton = Jiminy Cricket (cvrček, který pomáhal Pinocchiovi)

Bob Newhart a'la Professor Proton je nedílnou součástí seriálu. Chuck Lorre prozradil, že je Sheldonovým rádcem a průvodcem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !