The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Popis

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

Sheldon bydlí s Leonardem, Howard u své matky, Rajesh sám ve svém bytě. A aby toho nebylo málo, naproti Leonardovi se zrovna nastěhuje kráska jménem Penny, ke které má Leonard od prvního setkání jisté sympatie. Jak to asi dopadne?

Co všechno tahle čtyřka zažije, když každý má svoje speciální povahové rysy, každý je jiný, a přesto tuhle čtveřici něco spojuje. Věda. A komiksy. A především neschopnost zařadit se do normálního života obyčejných smrtelníků.


Seriál postavený na hláškách, vtipných situacích a i hereckých výkonech.

To je Big Bang Theory, jeden z nejúspěšnějších amerických sitcomů posledních let z pera Chucka Lorra a Billa Pradyho, který běží na americké stanici CBS. Začal se vysílat v září 2007. Počátkem roku 2017 bylo potvrzeno, že se seriál dočká minimálně dvanácti sérií.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CermmiCZ

Ačkoli mě už posledních pár serií nebavilo(nedokoukal jsem), tak je to jeden ze seriálů co si 100% zaslouží.

16.10.2019 | 21:56:40
zuzanaa.m

Od začátku až do konce s tímto seriálem :) ! Nebyl díl, který by mě nebavil. Všechny byly vtipné a super. Za mě jeden z top seriálů ! ;-)

4.10.2019 | 23:12:30
EEvička

Jeden z nejlepších seriálů, který měl i úžasný konec!! Konečně taky po dlouhé době ukončení epického seriály také epicky. :-)

25.9.2019 | 9:43:46
BuuxXxa

Moj najoblubenejsi sitcom vsetkych cias, v priebehu sezon sa obcas objavila slabsia cast, ale celkovo hodnotim serial velmi vysoko, rozosmial ma vela x ked mi do smiechu nebolo :-)

23.6.2019 | 18:55:49
RasAlGhull

Jeden z mála seriálů, který rostl kvalitou s každou novou serií..

22.5.2019 | 0:48:30
Cuchulain

Super seriál. S Červeným trpaslíkem mé nejoblíbenější.

17.5.2019 | 22:02:26
SemTteXx

Nádherný sitcom! Každý díl se nemůžu přestat smát!

12.5.2019 | 12:48:02
bloody_maniac

Mohla bych se na to dívat asi milionkrát od začátku! Hodnotím od 12 série :)

29.10.2018 | 12:39:50
ivy.p

Ufff..odporúčam pozrieť pár youtube častí, kde bola zvuková stopa smiechu živého publika odobratá…cringe

11.10.2018 | 17:24:43
Hjuz

Můžu se na to dívat pořád dokola, nebo to jen poslouchat, je to jedno. Prostě perfektní seriál ;-)

5.10.2018 | 17:24:51

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás