The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 137×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Emily Sweeneyová

Emily Sweeneyová

Dermatoložka, se kterou se seznámil Rajesh přes seznamku.

Sezóny 4
2014 - 2017

Emily je dermatoložka, která se díky online seznamce seznámila s Rajeshem. Zpočátku se jí na něm nelíbilo to, že s ní nedokáže komunikovat, ale časem se z těch dvou stal pár.

V roce 2009 byla na rande na slepo s Howardem, které nedopadlo dobře. Nejméně si z party rozumí s Penny, protože se jí nelíbí, že si s Rajem povyrazila. Raje má opravdu ráda, ale zdá se, že ho někdy více děsí, než přitahuje. Jejich vztah však nevydržel, a tak Emily už není součástí Rajova života.

Emily má tři tetování, včetně Sally, hadrové panenky z filmu The Nightmare before Christmas. Má nepředvídatelný smysl pro humor a velkou zálibu v hororech, které ji vzrušují. Ráda chodí na hřbitovy, protože se pak cítí naživu.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Podle mě Emily byla nejlepši partnerkou pro Raje, a je škoda že s ni skončil a nedali se nějak dohromady.

redaktor
28.12.2019 | 18:54:30
S.T.A.L.K.E.R.

Nepříjemná a nesympatická postava. Ale aspoň si Raj užil. ;-)

23.11.2019 | 17:03:32
Kothy

kocka :)

15.2.2019 | 19:12:11
jelda007

Emily se k Rajovi hodila nejvíc ze všech jeho holek. Škoda, že ji dal košem a už v seriálu není.. :/

21.1.2019 | 2:57:57
Parzival

Emily je super. :)

redaktor
3.2.2018 | 23:39:13
Jupijow

Chtelo by to vice Emily, at vime, na cem s ni jsme :)

14.1.2016 | 11:58:45

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama