The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Bernadette Rostenkowska

Bernadette Rostenkowska

Mikrobioložka se zálibou ve fyzice. Kamarádka Penny a posléze manželka Howarda.

Sezóny 10
2009 - 2019

Bernadette Maryann Rostenkowska-Wolowitzová je vystudovaná mikrobioložka a zaměstnankyně lukrativní a úspěšné farmaceutické společnosti, v níž byla zaměstnána po získání svého doktorátu. Dříve pracovala s Penny jako servírka v Tvarohovém ráji.

Bernadette je manželkou Howarda Wolowitze, kterého poznala díky Penny. I přes prvotní spory si ti dva k sobě vypěstovali láskyplný vztah, vzali se a měli spolu dcerku a syna. Chvíli bydleli společně v bytě Bernadette, ale kvůli úrazu paní Wolowitzové se přestěhovali do domu, kde vyrůstal Howard.

V rodině je Bernadette ta, kdo vydělává více peněz, a když dojde na věc, dává to Howardovi jasně najevo. Kromě Penny patří mezi její nejlepší kamarádky i Amy a díky své povaze nemá problém navazovat přátelské vztahy. Umí být také škodolibá a manipulativní. Její vášní je mikrobiologie a částečně i fyzika. Kdyby se nestala mikrobioložkou, byla by fyzičkou nebo krasobruslařkou.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Z ženských postav nejlepší :)

11.7.2021 | 17:43:07
Spiders 01

skvělá

13.12.2019 | 10:18:16
S.T.A.L.K.E.R.

Povahově dost nesympatická postava, ale jinak dost sexy. A ten její hlásek! Vážně by mě zajímalo jak musí znít při sexu. :D

23.11.2019 | 16:56:22
Apurimac

Nejlepší ženská postava v seriálu

15.2.2019 | 17:25:58
jelda007

Postava Bernadette mi poslední série dost leze krkem. Ze začátku to byla fajn postava, ale s vývojem a nástupem do nový práce mi dost vadí její přístup k rodině a dětem v porovnání s kariérou. Nesnáším tyhle kariéristy. Její upištěnej hlas a sebevědomí jí taky nepřidává. Všechny postavy hodnotím většinou na 100 %, některé na 80 %), ale z jejích původních 80 % musím jít razantně dolů na 40 %). Jakou já mám averzi k zákeřným lidem..

21.1.2019 | 2:47:23
azazel

od temer nevinne az po zakernou dracici,proste nejlepsi postava.

5.1.2019 | 15:09:47
hmyzovrah

upistena kr*va

19.8.2018 | 17:58:00
Parzival

Štve mě, když je nasraná. :) Hodně mě štvala, když s Leonardem hledali Rajeshův „poklad“.

redaktor
3.2.2018 | 23:38:37
kimberly411

Pre mňa najobľúbenejšia ženská postava, určite. Čo povie to trafí

21.1.2018 | 9:42:11
kimberlymarcia

Milujem. Neskutočne trefné ostré komentáre

2.9.2017 | 19:47:03
1

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama