The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

V. M. Koothrappali

V. M. Koothrappali

Bohatý indický gynekolog, otec Rajeshe.

Sezóny 9
2007 - 2018

V. M. Koothrappali je otcem Raje, Priyy a dalších čtyř dětí, je bývalým manželem paní Koothrappaliové. Je bohatým gynekologem, bydlí v Indii, vlastní luxusní auto značky Bentley a má obrovské sídlo plné služebnictva.

Býval by byl rád, kdyby se Raj rozhodl stát také gynekologem. Spolu se svou bývalou manželkou se neustále snažili Raje seznámit s nějakou indickou dívkou, kterou by si mohl vzít za ženu. Jednu dobu se také obával, že by mohl být Raj gay kvůli tomu, jaký má blízký vztah s Howardem.

Se svou bývalou manželkou se rozvedli kvůli tomu, že spolu nekomunikovali a nechali tak vřít věci pod pokličkou dost dlouho, až hrnec nakonec nepřetekl a oni tak zjistili, že se navzájem nenávidí.

Jednou V. M. Koothrappali vyhrožoval Rajovi, že mu už nebude poskytovat svoje peníze, když si Raj koupil jednu hodně drahou hračku. Raj však situaci vyřešil opravdu mazaně a nakonec dostával od svých rozvedených rodičů ještě více peněz než předtím. Později se ale Raj sám rozhodl, že tento příjem přeruší, aby se postavil na vlastní nohy, což jeho otce velice potěšilo.

V. M. Koothrappali začal po nějaké době po rozvodu opět randit a zařídil také Rajovi smluvené manželství s Anu, když jej o to jeho syn požádal. Raj se však s Anu rozešel, což jeho otce rozzlobilo, protože už přišel o peníze, které do smluvené svatby vložil.

S Rajem se nejčastěji baví formou videohovorů, ale v roce 2014, když zařizoval věci kolem svého rozvodu, jej o Vánocích navštívil a seznámil se tak s jeho přáteli.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Scénky s ním byly zábavné, bohužel jich ale nebylo dost.

23.11.2019 | 17:06:57

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama