The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 137×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Leslie Winkleová

Leslie Winkleová

Experimentální fyzička pracující v Caltechu.

Sezóny 4
2007 - 2016

Leslie Winkleová pracuje stejně jako Leonard a Sheldon v oblasti experimentální fyziky v Kalifornském technologickém institutu. Leslie je tak trochu Leonard v ženském podání. Specializuje se na vysokoenergetickou fyziku, zejména na problematiku dileptonů. Se Sheldonem, kterého nikdy neměla v lásce, věčně argumentují o otázkách fyziky a významu svých výzkumů.

Svou práci nebere na lehkou váhu, pokud zrovna laboratorní náčiní nevyužívá k přípravě pokrmů, a je vysoce inteligentní. O vědu se zajímá až do takové míry, že jí to komplikuje milostný život, proto musí mít její partner stejné vědecké cíle, aby jejich vztah měl šanci vydržet. Nějaký čas chodila s Leonardem a později i s Howardem.

Povahou je Leslie arogantní, povrchní, blahosklonná a manipulativní. Když měla románek s Howardem, fungovalo to tak, že vždy musela mít nad vztahem kontrolu a Howarda měla v oblibě jen do té doby, dokud dělal to, co po něm chtěla.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Prostě americká ubohost. Nacpat tam otravně pseudosilnou feministku. Pár dobrých hlášek, ale jinak jsem rád, že brzy vypadla.

23.11.2019 | 17:05:30
Ruthren

Nepříjemná, otravná feministka, tfuj tajbl :-)

15.2.2016 | 19:25:28
VampKošilka

Jedna z mála, co Sheldonovi umí nakopat. K téhle postavě jsem vždy měla respekt.

13.2.2016 | 15:12:32
Sheldonor2000

Dobre, ze vypadla, nesnasim ji

14.1.2016 | 15:00:00
Spiker

mohla by se zas vrátit

11.1.2016 | 21:07:33

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama