The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Leslie Winkleová

Leslie Winkleová

Leslie Winkleová

Experimentální fyzička pracující v Caltechu.

Sezóny 4
2007 - 2016

Leslie Winkleová pracuje stejně jako Leonard a Sheldon v oblasti experimentální fyziky v Kalifornském technologickém institutu. Leslie je tak trochu Leonard v ženském podání. Specializuje se na vysokoenergetickou fyziku, zejména na problematiku dileptonů. Se Sheldonem, kterého nikdy neměla v lásce, věčně argumentují o otázkách fyziky a významu svých výzkumů.

Svou práci nebere na lehkou váhu, pokud zrovna laboratorní náčiní nevyužívá k přípravě pokrmů, a je vysoce inteligentní. O vědu se zajímá až do takové míry, že jí to komplikuje milostný život, proto musí mít její partner stejné vědecké cíle, aby jejich vztah měl šanci vydržet. Nějaký čas chodila s Leonardem a později i s Howardem.


Povahou je Leslie arogantní, povrchní, blahosklonná a manipulativní. Když měla románek s Howardem, fungovalo to tak, že vždy musela mít nad vztahem kontrolu a Howarda měla v oblibě jen do té doby, dokud dělal to, co po něm chtěla.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Prostě americká ubohost. Nacpat tam otravně pseudosilnou feministku. Pár dobrých hlášek, ale jinak jsem rád, že brzy vypadla.

23.11.2019 | 17:05:30
Ruthren

Nepříjemná, otravná feministka, tfuj tajbl :-)

15.2.2016 | 19:25:28
VampKošilka

Jedna z mála, co Sheldonovi umí nakopat. K téhle postavě jsem vždy měla respekt.

13.2.2016 | 15:12:32
Sheldonor2000

Dobre, ze vypadla, nesnasim ji

14.1.2016 | 15:00:00
Spiker

mohla by se zas vrátit

11.1.2016 | 21:07:33

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás