The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Paní Wolowitzová

Paní Wolowitzová

Matka Howarda, kterou všichni dobře známe, ale vlastně jsme ji v seriálu nikdy neviděli.

Sezóny 9
2007 - 2014

Deborah „Debbie“ Melvina Wolowitzová je matkou Howarda a pochází ze židovské rodiny. Paní Wolowitzová je hlasitá, ochranářská a ráda ostatním nařizuje, co mají dělat. Navzdory tomu všemu je však milující matkou Howardovi a často i jeho přátelům. Bývá též milá a má vždy dobré úmysly.

Paní Wolowitzová bývala krásnou dívkou, ale s věkem trochu více přibrala na váze a narostl jí knírek. Poté, co ji opustil její manžel Sam se stala osamělou a svou pozornost zaměřila na Howarda, kterého často vnímá jako ještě malého kluka, a tak se tak k němu i chová. Protože je obézní, chodí na vodní aerobik pro ženy s nadváhou.

Tuto postavu jsme v seriálu nikdy neviděli, takže nevíme, jak přesně vypadá. Nicméně jsme mohli zaznamenat, že se v několika epizodách mihla. Svou přítomnost dává najevo hlavně díky svému hlasitému a pronikavému hlasu. Kromě toho víme, že se v domě na stěně chodby před koupelnou nachází fotografie, na kterých je nejspíš zvěčněná.

Než Debbie umřela, staral se o ni Stuart, který se s ní poměrně sblížil. Stuart tedy začal bydlet v domě Wolowitzových a byl Debbie za tu příležitost nesmírně vděčný, protože jinak by z něj byl bezdomovec.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

S tou bych chtěl bydlet :D

11.7.2021 | 17:43:35
S.T.A.L.K.E.R.

To nejde hodnotit. Jak můžete hodnotit pouze hlas. Ale pár hlášek bylo opravdu dobrých. Ještě lepší byly ale Howardovi reakce s křikem.

23.11.2019 | 17:00:58
Housovkaaa

Nejlepší postava!!

30.4.2019 | 19:26:01
Brebto

Libová postava, ale mít ten řev doma bych asi nepřežil. Určitě 100%!

16.11.2016 | 20:27:11
QWF

Je docela otravná

14.1.2016 | 20:33:44
KoFFiZ

nejotravnější kometaář v historii všech komentařu

24.12.2013 | 18:08:08
kyjo

Nejotravnejsi postava v historii vsech serialu.

6.12.2013 | 2:34:02

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama