The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Paní Wolowitzová

Paní Wolowitzová

Paní Wolowitzová

Matka Howarda, kterou všichni dobře známe, ale vlastně jsme ji v seriálu nikdy neviděli.

Sezóny 9
2007 - 2014

Deborah „Debbie“ Melvina Wolowitzová je matkou Howarda a pochází ze židovské rodiny. Paní Wolowitzová je hlasitá, ochranářská a ráda ostatním nařizuje, co mají dělat. Navzdory tomu všemu je však milující matkou Howardovi a často i jeho přátelům. Bývá též milá a má vždy dobré úmysly.

Paní Wolowitzová bývala krásnou dívkou, ale s věkem trochu více přibrala na váze a narostl jí knírek. Poté, co ji opustil její manžel Sam se stala osamělou a svou pozornost zaměřila na Howarda, kterého často vnímá jako ještě malého kluka, a tak se tak k němu i chová. Protože je obézní, chodí na vodní aerobik pro ženy s nadváhou.


Tuto postavu jsme v seriálu nikdy neviděli, takže nevíme, jak přesně vypadá. Nicméně jsme mohli zaznamenat, že se v několika epizodách mihla. Svou přítomnost dává najevo hlavně díky svému hlasitému a pronikavému hlasu. Kromě toho víme, že se v domě na stěně chodby před koupelnou nachází fotografie, na kterých je nejspíš zvěčněná.

Než Debbie umřela, staral se o ni Stuart, který se s ní poměrně sblížil. Stuart tedy začal bydlet v domě Wolowitzových a byl Debbie za tu příležitost nesmírně vděčný, protože jinak by z něj byl bezdomovec.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

To nejde hodnotit. Jak můžete hodnotit pouze hlas. Ale pár hlášek bylo opravdu dobrých. Ještě lepší byly ale Howardovi reakce s křikem.

23.11.2019 | 17:00:58
Housovkaaa

Nejlepší postava!!

30.4.2019 | 19:26:01
Brebto

Libová postava, ale mít ten řev doma bych asi nepřežil. Určitě 100%!

16.11.2016 | 20:27:11
QWF

Je docela otravná

14.1.2016 | 20:33:44
KoFFiZ

nejotravnější kometaář v historii všech komentařu

24.12.2013 | 18:08:08
kyjo

Nejotravnejsi postava v historii vsech serialu.

6.12.2013 | 2:34:02

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás