The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Mary Cooperová

Mary Cooperová

Mary Cooperová

Zbožná matka Sheldona žijící v Texasu.

Sezóny 9
2007 - 2018

Mary Cooperová je Sheldonova matka žijící v Texasu. Je vdovou, jelikož její manžel již před lety zemřel. Kromě Sheldona má ještě další dvě děti, syna George a dceru Missy, která je zároveň Sheldonovým dvojčetem. Mary je jako jediná schopná kontrolovat Sheldonovy výstřednosti.

Sheldonova matka je moudrá, inteligentní, přátelská, milující a pečující. Je velmi zbožná. Svému synovi říká Shelly, a když byl malý, nechala jej testovat, zda není blázen. Jeho genialitu vnímá jako velký dar od Boha.


Mary je pravým opakem Leonardovy matky Beverly, která je narcistická, nepřátelská, nemilující a naprosto o svého syna nejeví žádný zájem, jen ten vědecký. Stejně jako Sheldon vidí v Beverly matku, kterou si vždy přál, tak i Leonard vidí v Mary matku, kterou by si přál zase on.

Beverly a Mary měly to štěstí se poznat, avšak si vůbec nepadly do oka, jelikož každá má jiné názory jak na výchovu svých dětí, tak i na svět. Naopak s Beverlyným manželem, si ihned padli do oka. Navzdory tomu, že se Mary jeví jako milá, dokáže být i uštěpačná, když si o to někdo koleduje.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Její víra byla sice většinou spíše k vzteku, ale jinak skvělá žena a matka.

23.11.2019 | 17:07:46
Kothy

Drsna matka.

3.3.2019 | 13:04:53
QWF

Sheldonova matka je dobrá :D :D

20.12.2015 | 22:00:27

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás