The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Mary Cooperová

Mary Cooperová

Zbožná matka Sheldona žijící v Texasu.

Sezóny 9
2007 - 2018

Mary Cooperová je Sheldonova matka žijící v Texasu. Je vdovou, jelikož její manžel již před lety zemřel. Kromě Sheldona má ještě další dvě děti, syna George a dceru Missy, která je zároveň Sheldonovým dvojčetem. Mary je jako jediná schopná kontrolovat Sheldonovy výstřednosti.

Sheldonova matka je moudrá, inteligentní, přátelská, milující a pečující. Je velmi zbožná. Svému synovi říká Shelly, a když byl malý, nechala jej testovat, zda není blázen. Jeho genialitu vnímá jako velký dar od Boha.

Mary je pravým opakem Leonardovy matky Beverly, která je narcistická, nepřátelská, nemilující a naprosto o svého syna nejeví žádný zájem, jen ten vědecký. Stejně jako Sheldon vidí v Beverly matku, kterou si vždy přál, tak i Leonard vidí v Mary matku, kterou by si přál zase on.

Beverly a Mary měly to štěstí se poznat, avšak si vůbec nepadly do oka, jelikož každá má jiné názory jak na výchovu svých dětí, tak i na svět. Naopak s Beverlyným manželem, si ihned padli do oka. Navzdory tomu, že se Mary jeví jako milá, dokáže být i uštěpačná, když si o to někdo koleduje.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Její víra byla sice většinou spíše k vzteku, ale jinak skvělá žena a matka.

23.11.2019 | 17:07:46
Kothy

Drsna matka.

3.3.2019 | 13:04:53
QWF

Sheldonova matka je dobrá :D :D

20.12.2015 | 22:00:27

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama