The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Wil Wheaton

Wil Wheaton

Americký herec známý ze seriálu Star Trek: The Next Generation.

Sezóny 9
2009 - 2019

Wil Wheaton je americký herec, bloger a spisovatel, který se proslavil rolí Wesleyho Crushera v televizním seriálu Star Trek: The Next Generation a rolí Gordieho Lachance ve filmu Stand By Me. S partou se seznámil skrze Stuartův komiksový krámek.

Již od prvního setkání jej Sheldon neměl rád, a Wilovo chování brzy způsobilo, že se dostal na Sheldonův seznam úhlavních nepřátel. Postupem času se však více sbližovali, a nakonec se z těch dvou stali i přátelé.

Jejich přátelství však bylo podrobenou zkoušce, když Wil získal roli Profesora Protona v remaku dětského vědeckého televizního pořadu, který Sheldon sledoval jako malý. Nakonec se však Sheldon s touto skutečností smířil.

Kromě party se Wil přátelí i s Penny, s níž si zahrál v pokračování filmu Serial Ape-ist, s Amy se pak seznámil prostřednictvím Sheldonova pořadu Zábavné vlajky.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Dobrej :D

11.7.2021 | 17:44:51
CaptainDeadpool

Will byl hrozně super..

14.2.2021 | 15:48:49
Knowho

WILLE WEATONE!! URAZIL SI MIJÍ PŘÍTELKYNI! Sheldone ty si pil? JENOM ČAJ! ALE TEN NEJLEPŠÍ ČAJ V ŽIVOTĚ! :D

19.1.2021 | 16:17:55
Jiri007

Dobrý typek, libilo se mi jak vždycky Sheldonovi nakukal a on mu to spolkl a nasledně mu to došlo nebo jak dělal ostatnim naschvaly tak to take nemělo chybu.

redaktor
28.12.2019 | 18:56:19
S.T.A.L.K.E.R.

Sice jeho válčení se Sheldonem bylo zábavné, ale mnohem radši jsem je měl jako přátele.

23.11.2019 | 17:06:25
Kothy

sympos

3.3.2019 | 13:03:42

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama