The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Wil Wheaton

Wil Wheaton

Wil Wheaton

Americký herec známý ze seriálu Star Trek: The Next Generation.

Sezóny 9
2009 - 2019

Wil Wheaton je americký herec, bloger a spisovatel, který se proslavil rolí Wesleyho Crushera v televizním seriálu Star Trek: The Next Generation a rolí Gordieho Lachance ve filmu Stand By Me. S partou se seznámil skrze Stuartův komiksový krámek.

Již od prvního setkání jej Sheldon neměl rád, a Wilovo chování brzy způsobilo, že se dostal na Sheldonův seznam úhlavních nepřátel. Postupem času se však více sbližovali, a nakonec se z těch dvou stali i přátelé.


Jejich přátelství však bylo podrobenou zkoušce, když Wil získal roli Profesora Protona v remaku dětského vědeckého televizního pořadu, který Sheldon sledoval jako malý. Nakonec se však Sheldon s touto skutečností smířil.

Kromě party se Wil přátelí i s Penny, s níž si zahrál v pokračování filmu Serial Ape-ist, s Amy se pak seznámil prostřednictvím Sheldonova pořadu Zábavné vlajky.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympos

3.3.2019 | 13:03:42

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás