Kevin Sussman

Kevin Sussman

Celé jméno: Kevin Sussman
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: The Big Bang Theory, Ugly Betty

Datum narození: 4.12.1970 (53 let)

Kevin Sussman je americký herec a komik, který pochází ze čtyř bratrů. Narodil se do židovské rodiny a vyrůstal ve Staten Island. Rok navštěvoval College of Staten Island, a poté se rozhodl začít chodit na American Academy of Dramatic Arts v Manhattanu, kde také získal svůj titul. Později studoval po čtyři roky herectví pod vedením herečky Utay Hagen.

Sussman odstartoval svoji hereckou kariéru v televizních reklamách, ve kterých hrál geeky a nerdy. V roce 1999 získal roli ve filmu Liberty Heights, kde ztvárnil Alana Josepha Zuckermana. Od té doby jsme jej mohli vidět ve filmech jako Wet Hot American Summer (2001), Sweet Home Alabama (2002), Hitch (2005), Made Of Honor (2008) nebo Freeloaders (2011)

V televizi se objevil např. v seriálech ER, My Name Is Earl, The Mentalist, Weeds nebo Wet Hot American Summer: First Day of Camp. Průlom v televizní kariéře přišel, když se přestěhoval do Los Angeles a získal roli v seriálu Ugly Betty jako Walter. Kromě toho jej můžeme znát jako Stuarta ze sitcomu The Big Bang Theory.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Big Bang Theory Stuart Bloom 2009 2019 11

Filtr seriálů