The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 139×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Stuart Bloom

Stuart Bloom

Majitel obchodu s komiksy.

Sezóny 11
2009 - 2019

Stuart David Bloom je majitelem komiksového centra v Pasadeně, který parta vědců s oblibou navštěvuje. Vystudoval uměleckou školu Rhode Island School of Design a je velmi nadaným kreslířem. Výborně se vyzná v komiksech a vyšel si s Penny, Amy a Howardovou sestřenicí jménem Jeannie.

Když Howard odletěl do vesmíru, spřátelil se s Rajem. Později jeho obchod zachvátil požár, a protože pečoval o paní Wolowitzovou, se kterou si velmi dobře rozuměl, naskytla se mu příležitost bydlet v domě Wolowitzových, který odmítal po smrti Debbie opustit, a bydlel tak v domě spolu s Bernadette a Howardem.

Stuart je ochotný a laskavý, ale protože příliš pracuje, aby mohl udržet svůj krámek při životě, nemá dostatek času na to, trávit volné chvíle se svými známými, takže často upadá do depresí a potýká se s finančními problémy.

Jeho komiksový krám se však nakonec dočkal jisté popularity, takže si najal do obchodu asistentku jménem Denise, s níž začal také chodit.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Takový průměr :D

11.7.2021 | 17:42:01
Sheeku

ze začátku to byla vtipná vedlejší postava, ke konci bych mu vyškrábala oči jak byl otravný :D

4.11.2020 | 12:09:27
Kratos91

Na začátku působil Stuart jako postava, která vnáší do seriálu něco zajimavého. Postupem času ale začal být až příliš otravný a vlezlý…což sice z počátku fungovalo, ale pak už to lezlo na nervy.

překladatel
2.7.2020 | 11:03:05
S.T.A.L.K.E.R.

Jeho zoufalství a ubohost byly prostě úžasné. Tolikrát jsem se zasmál jen díky jeho problémům. Jsem rád, že nakonec i on našel co hledal. :-)

23.11.2019 | 16:59:12
hyena

troska

16.7.2019 | 20:25:19
Ruthren

Ta deprese z něj mi vždycky zaplní celý obývák… pak to musím pouštět oknem ven, snad už brzo pojde.

15.2.2016 | 19:27:36
janay

Nejdepresivnější postava. Občas má i dobré hlášky…

27.11.2015 | 0:03:44
wendy18

zlatíčko

1.11.2015 | 16:11:14
Jáchym Pochop

Určitě dobrá postava. Jo a příjmení je Bloom.

1.1.2015 | 21:36:50
Mielle

Je tam sice jen občas, ale když už se objeví, zabije to hláškou a má pohotové reakce. Kéž by tam byl víc :)

3.2.2013 | 13:56:03

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama