Kunal Nayyar

Kunal Nayyar

Celé jméno: Kunal Nayyar
Místo narození: Londýn, Velká Británie
Známé projekty: Teorie velké třesku

Datum narození: 30.4.1981 (36 let)

Kunal Nayyar se narodil v Anglii, ale v jeho raném dětství se rodina přestěhovala do jejich původního domova, kterou je Indie. Vyrůstal v Novém Dillí, kde hrál závodně za školní tým badminton. Ještě střední školu navštěvoval v Dillí (St. Columba's School), ale po jejím absolvování se odstěhoval do Spojených států, kde byl přijat na univerzitu v Portlandu. Studoval ekonomický obor a získal titul Bachelor of Science in Business. Během studií bral lekce herectví a zahrál si v několika univerzitních hrách. Zúčastnil se divadelního festivalu, který na něj učinil takový dojem, že se rozhodl stát profesionálním hercem. Magisterský obor volil pak už v oblasti herectví na Temple University v Philadelphii.

Rajesh s kamarádem Howardem v The Big Bang Theory. Foto: CBS


Jeho první rolí byl roznašeč pizzy ve filmu S.C.I.E.N.C.E. Objevil se v seriálu NCIS (Naval Criminal Investigative Service) jako terorista. V roce 2007 dostal roli lehce uťáplého Rajeshe Koothrapaliho v seriálu The Big Bang Theory, který byl představen jako astrofyzik se sociální fóbií.

V prosinci 2011 se oženil s indickou modelkou Nehou Kapur, která v roce 2006 vyhrála soutěž Miss India. Měli tradiční velkou indickou svatbu trvající tři dny. Nechyběla ani jízda na slonovi a tetování hennou.

V roce 2012 daboval Guptu v pohádce Doba ledová a ve stejném roce dokončil natáčení svého filmu Dr. Cabbie, který sklidil úspěch v Bollywoodu. V listopadu 2015 proběhl křest jeho knihy „Yes, My Accent Is Real“.

Je přesně na den o šest let mladší, než jeho herecký kolega Johnny Galecki. Miluje hraní videoher, Hvězdné války a strašně rád by si zahrál v Pánovi prstenů. Má strach z výšek a uzavřených prostor. V roce 2015 ho deník Forbes umístil na třetí místo v žebříčku nejvíce vydělávajících TV herců.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.