
Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
moc hezký začátek
Po předchozích dílech tenhle díl byl naprosto perfektní. Spousta perfektního humora co jsem měl od tohodle seriálu rád.
Prvni dil, ktery nemel chybu a zaroven posledni :( Cela serie zbytecne natahovana.. tenhle dil me vsechno skoda ze Rajesh nenasel stesti, ale jinak vsechno fajn ;)
Takže konec i tohohle ach jo
Super finale.
Doporučuji prvně se podívat na Young Sheldon S02E22, bude to pak dávat takový lepší hlubší smysl a návaznost… Každopádně, líbilo!
bohužel konec, nasmál jsem se asi víc než za poslední 2 sezony dohromady a samozřejmě to bylo i dojemné, takže nádherné zakončení a jeden z nej dílů, budou mi chybět :(
Skvělé! A hrozně rychle to uteklo…
Výborná část. Humor fungoval nad očekávání, vzpomínky nebyly patetické, každý dostal svůj prostor. Žeby Chuck Lorre konečně ukončil něco pořádně?
Nad očekávání. Dle mého velice důstojné zakončení.