The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Priya Koothrappaliová

Priya Koothrappaliová

Mladší sestra Rajeshe a Leonardova bývalá přítelkyně.

Sezóny 2
2010 - 2011

Priya Koothrappaliová je Rajova mladší sestra a právnička, která vystudovala Cambridgeskou univerzitu. Pracuje pro největší automobilovou společnost v Indii. Do USA se dostala, když zajišťovala zámořskou spolupráci pro tuto firmu.

Již předtím se jednou setkala s Howardem a Leonardem, a to v roce 2005, když byla na stáži. Tehdy Howard a Leonard přísahali, že si s ní nic nezačnou, ale Leonard tuto dohodu porušil a s Priyou se začal stýkat.

Tento vzájemný vztah se rozhodli ti dva po pěti letech obnovit a nějakou chvíli spolu chodili, když se Leonard a Penny rozešli. Raj neměl zprvu ponětí, že se ti dva schází, a když to zjistil, okamžitě cítil potřebu svou sestřičku chránit.

Rodiče Priyy chtěli, aby si vzala slušného indického muže, a když se dozvěděli, že chodí s Leonardem, nařídili jí, aby se vrátila zpět do Indie. Když se Priya vrátila do Indie, tak s Leonardem udržovala vztah na dálku prostřednictvím videohovorů. Jejich vztah na dálku ale nevydržel a Leonard opět začal randit s Penny.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dal bych více hvězdiček, protože je tak neuvěřitelně sexy, ale je to holt k*rva.

23.11.2019 | 17:10:33
Spiker

jen výplň

22.5.2017 | 23:40:38
Ruthren

Když bych měl chodit s Indkou, tak by určitě měla vypadat takto, chovat by se ale musela normálně. :-P že zmizela ze seriálu asi nikomu nevadilo.

15.2.2016 | 19:29:30
Jupijow

Neeee, ta vazne ne.

14.1.2016 | 11:57:36

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama