The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Priya Koothrappaliová

Priya Koothrappaliová

Priya Koothrappaliová

Mladší sestra Rajeshe a Leonardova bývalá přítelkyně.

Sezóny 2
2010 - 2011

Priya Koothrappaliová je Rajova mladší sestra a právnička, která vystudovala Cambridgeskou univerzitu. Pracuje pro největší automobilovou společnost v Indii. Do USA se dostala, když zajišťovala zámořskou spolupráci pro tuto firmu.

Již předtím se jednou setkala s Howardem a Leonardem, a to v roce 2005, když byla na stáži. Tehdy Howard a Leonard přísahali, že si s ní nic nezačnou, ale Leonard tuto dohodu porušil a s Priyou se začal stýkat.


Tento vzájemný vztah se rozhodli ti dva po pěti letech obnovit a nějakou chvíli spolu chodili, když se Leonard a Penny rozešli. Raj neměl zprvu ponětí, že se ti dva schází, a když to zjistil, okamžitě cítil potřebu svou sestřičku chránit.

Rodiče Priyy chtěli, aby si vzala slušného indického muže, a když se dozvěděli, že chodí s Leonardem, nařídili jí, aby se vrátila zpět do Indie. Když se Priya vrátila do Indie, tak s Leonardem udržovala vztah na dálku prostřednictvím videohovorů. Jejich vztah na dálku ale nevydržel a Leonard opět začal randit s Penny.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dal bych více hvězdiček, protože je tak neuvěřitelně sexy, ale je to holt k*rva.

23.11.2019 | 17:10:33
Spiker

jen výplň

22.5.2017 | 23:40:38
Ruthren

Když bych měl chodit s Indkou, tak by určitě měla vypadat takto, chovat by se ale musela normálně. :-P že zmizela ze seriálu asi nikomu nevadilo.

15.2.2016 | 19:29:30
Jupijow

Neeee, ta vazne ne.

14.1.2016 | 11:57:36

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás