The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Paní Koothrappaliová

Paní Koothrappaliová

Paní Koothrappaliová

Matka Raje, která bydlí v Indii.

Sezóny 6
2007 - 2015

Paní Koothrappaliová je matka Raje, Priyy a dalších čtyř dětí. Je též bývalou manželkou V. M. Koothrappaliho. S Rajem komunikuje zpravidla prostřednictvím videohovorů a spolu se svým bývalým manželem se snažili najít svému synovi slušnou indickou dívku, kterou by si mohl vzít za ženu.

V roce 2014 vyplnila žádost o rozvod, když zjistila, že se se svým manželem za ta léta odcizili. Byla to však chyba v komunikaci, jelikož se paní Koothrappaliová dostatečně svému manželovi nevěnovala, a nakonec se ukázalo, že se oba nesnáší.


Když pak Rajovi otec vyhrožoval, že jej přestane finančně podporovat, jelikož utratil peníze za velmi drahou hračku, tak se Raj rozhodl dostat do přízně obou svých rodičů, což vyústilo v to, že nakonec dostával finanční příspěvek od obou svých rodičů a mnohem více, než dostával předtím, než se rozvedli.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Byl v ní potenciál. Škoda, že se neobjevovala alespoň tak často, jako Rajův otec.

23.11.2019 | 17:13:56

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás