The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Sara Gilbert promluvila o vztahu s Johnnym Galecki

Sara Gilbert promluvila o vztahu s Johnnym Galecki

Sara Gilbert promluvila o vztahu s Johnnym Galecki

Sara Gilbert, kterou známe jako Leslie Winklovou nedávno přišla s velmi emotivním projevem v průběhu talk show The Talk.


3 0
15.9.2013

Sara a Johnny se znají již z mladí, kdy spolu randili, zatímco v seriálu „Roseanne“ hráli pár, následně mladou manželskou dvojici.

Sara ve videozáznamu popisuje, že byl Johnny roztomilý, když spolu začali chodit, ale postupem času začala být sklíčená a Johnny situaci nechápal a bral si to osobně. Sara se mu svěřila s pravdou o své sexuální orientaci a zachoval se velmi mile. Ještě v době natáčení začala chodit s mediálně známou ženou, ale vztah udržovaly v tajnosti. Johnny se ukázal jako skutečný kamarád, když o jejich soukromí nic nevyzradil.


Z celého záznamu sálá síla emocí. Sara mluvila z duše a muselo to být pro ni hodně těžké vyznat se z toho, co cítí, když má i po letech strach. To velké tajemství z minulosti v ní přece jen zanechalo stopu, a tak i když se ke své homosexualitě veřejně přiznala, stále se obává reakcí okolí, společnosti a pochybuje o sobě.

Než šla do talk-show, volala Johnnymu o svolení povyprávět jejich příběh. Johnny se zachoval opět báječně, když jí řekl, že je to v pořádku, ví, jak je to pro ni důležité a jestli chce, bude tam s ní a bude ji držet za ruku :)

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás