Designated Survivor Peter MacLeish

Peter MacLeish

Peter MacLeish

Vyznamenaný válečný veterán z Afghánistánu a nejmladší kongresman, který je ve funkci už po třetí období a jediný přeživší ničivého útoku na Kapitol.

Sezóny 1
2016 - 2017


Peterovi je později po dohodě prezidenta Kirkmana, Aarona a Emily nabídnuta funkce předsedy Sněmovny, ale on ji odmítne. Funkci viceprezidenta už ale ne. Hannah Wells kongresmana od začátku podezírá, že stojí za útokem na Kapitol a snaží se najít důkazy, i když se jí do cesty staví různé překážky.

MacLeish nakonec opravdu složí viceprezidentskou přísahu. Při ceremonii je prezident Kirkman postřelen a MacLeish se stává po dobu prezidentova zotavování úřadujícím prezidentem. Jeho prvním činem je rozkaz zastřelit atentátníka prezidenta, kterého se povede najít, aby při pokusu o zatknutí nezastřelil nikoho ze zatýkající jednotky.


Hannah Wells se nakonec s prezidentem setká a ten ji svěří úkol pustit se po stopách této rozsáhlé konspirace i MacLeishe. Hannah s FBI nakonec MacLeishe přistihne při konverzaci s bývalým kolegou vojákem a získá usvědčující nahrávku. MacLeish se dá na útěk a poté, co ho Hannah dostihne, jí sděluje, že se to k soudu stejně nedostane a vyhrožuje jí. MacLeishe v tu chvíli zastřelí jeho manželka, která následně obrátí zbraň proti sobě.

Ashley Zukerman jako Peter MacLeish. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás