Designated Survivor Popis

Designated Survivor

Designated Survivor

Během Zprávy o stavu Unie dojde k útoku, při němž zemře prezident i zbytek vlády. Jeden člen vlády je vždy vybrán a přesunut na bezpečné místo, aby měl v případě pohromy kdo vládnout zemi. Této nešťastné noci padla volba na ministra pro místní rozvoj Toma Kirkmana (Kiefer Sutherland), který po útoku musí zaujmout místo prezidenta Spojených států.


Jako Jack Bauer chránil Kiefer Sutherland v hitu 24 prezidenta. V novince Designated Survivor se nečekaně stává samotným prezidentem po ničivém útoku, při němž zemře současná hlava státu a ostatní členové vlády. Nový prezident Tim Kirkman bude mít co dělat, aby našel a potrestal osoby zodpovědné za útok a vydržel v Oválné pracovně, odkud se ho budou snažit mnozí vyštípat, a to politickou, ale i násilnou cestou.

Herecké obsazení

Již zmíněného Kiefera Sutherlanda doplňuje Natascha McElhone jako první dáma Alex Kirkman. Kal Penn, který má s prací v Bílém domě nemalé zkušenosti, tu hraje pisatele prezidentových projevů a Maggie Q, již si pamatujete třeba ze třetí Mission Impossible nebo čtvrté Smrtonosné pasti, pak agentku FBI, která se nehodlá smířit s očividnými podezřelými. Další role ztvárnili Virginia Madsen (American Gothic), Ashley Zukerman (Manhattan) a Malik Yoba (Empire).

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
webmaster, korektor
25.5.2017 | 16:27:48
ScaryX

Serial super. Furt se něco děje, takže napětí nechybí. Ale to dění je až bolestně růžový a optimistický. Sice jim občas hází větší nebo menší klacky pod nohy, ale prezident Sutherland z toho vždycky vybruslí se svou vidinou boje za americké ideály. Tohle už jim tak úplně nežeru :-)

webmaster
20.5.2017 | 21:18:26
Ceazar

Po dlouhé době velice napínavý seriál Kiefer Sutherland zase nezklamal jako vždy Celkově je ten seriál skvělý

14.4.2017 | 7:23:49
Balerion

Americká utopie mít za prezidenta hrdinu, no panečku.. Jako by jim FU nestačil, hehe. Jackovi jsme to ještě všichni nějak sežrali ale tohle je neskutečná blbost. 20% za Kiefa ale jinak zbytečnost. Sorry jako.

7.3.2017 | 21:12:54
rizekB

Jsme zvědavý, jestli se dočkáme nějaké větší zápletky s nepřítelem. Tím myslím celou sérii, která by se tím zajímala ba celý seriál. Jsem vážně zvědavý na jakou dějovou linku to skočí takže zatím 80% :)

18.10.2016 | 20:09:15
Jara

Po čtvrté epizodě solidní závislost :) Jen si představuju, jak v epizodě 20 bude muset dělat projev o Stavu unie a vybrat někoho, kdo bude jako „designated survivor“ :D

14.10.2016 | 19:18:09
jahha

Třetí díl byl pro mě zlomový. Začalo se mi to s ním líbit protože to vypadá že se začnou řešit zákulisní intriky čím dál víc. Ale doufám že ne ve stylu House of Cards.

14.10.2016 | 8:46:22
komcus

Po třech epizodách jsem se konečně rozhodl k celkovému hodnocení. 24 hodin jsem nikdy neviděl, ale Kiefer Sutherland v hlavní roli je super. Další postavy taky ujdou, kromě generála „Gibbse“, ten mě vážně štve. Celkově na mě seriál zatím půsoví dost kladně, což se mi teda u politických seriálu nestává. :)

webmaster
14.10.2016 | 0:08:01
jaseer

Zatím dobré.

10.10.2016 | 6:31:00
Jamis

Já tedy nemám výhrady. Moc se mi to líbí

7.10.2016 | 17:25:00

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás