Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

montik

Jinak lze předpokládat, že Jaime přežije a upadne v zajetí. Tím pádem se Daenerys do rukou dostane králokat a nelze předpokládat, že by k němu chtěla být shovívavá. Historie se tedy asi bude opakovat, Jaime v zajetí a jeden z bratrů osvobozující z vězení toho druhého. Aktuálně to bude Tyrion… Daenerys to patrně neponese zrovna radostně a Tyrion v roli pobočníka dost možná skončí. Ostatně jeho dosavadní strategické tahy mnoho nepřinesly. Lecos už naznačila právě čtvrtá epizoda v níž se D. o radu obrací k Jonovi.

Osobně mě celkem zamrzelo, že si Tyrion neuvědomil, že Casterleyova skála pro Jaimeho mnoho neznamená a pro Cersei je zase důležitější Královo přístaviště. Casterleyova skála měla spíše velký význam pro něj samotného. Chtěl se stát jejím pánem, ale Tywin mu dal kdysi jasně na srozuměnou, že se tak nikdy nestane. I proto pro něj mohla být zásadnější a Jaime se Cersei toho vědomě či nevědomky využili. Tyrion je tam přeci jen od toho, aby měl nápady a pokud možno chytré nápady a tak taková selhání zamrzí. Na druhou stranu o čem by pak ten seriál byl?:-)

Daenerys zatím, i když ne tak samozřejmě jako Cersei, nepochopila, že vlastně nejde o to vládnout Sedmi královstvím, ale že prvořadá je porážka Nočního krále. V tom má asi JS pravdu, přestože je z toho cítit jakási zbytečná ušlechtilost. A teprve ten, kdo porazí NK, bude moci pomýšlet na nějakou formu prosazení svého vlivu na království. Lze také předpokládat, že dothrakové zimě budou stejně prospěšní jako sněhulák na Sahaře. Ale třeba překvapí.

Jestli se také nemýlím tak, D. už děti mít nemůže, pokud se tedy nestane nějaký zázrak. Jejími dětmi jsou draci.

Pak je také důležité, co se stalo s lordem Tarlym a s Dickonem, protože rázem může být Sam posledním nebo jedním z posledních Tarlyů, což vzhledem k eventuálním spojenectvím může mít poměrně zásadní význam.

Zajímavé je také to, že máme královnu Cersei, Daenerys a na severu bude Sansa (Jon půjde bojovat a až na něj praskne jeho Targeryensví asi dlouho králem nezůstane). A pak se tu vyrojili hned tři enuchové (úplní či částeční) Šedý červ, Varys, Theon. S výhledem na případné budoucí potomstvo a další rodovou linii má naději nejspíše Sansa a Yara (Aša), pokud se dostane ze zajetí.

#8883 Moor8
8.8.2017 | 13:44:16
Moor8

Skvělý díl! Jen škoda, že jsme neviděli, zda Jon v jeskyni poklekl nebo ne. Podle mě by měl pokleknout, ale při žádosti o ruku. Jinak trochu nechápu, proč Dany pálila ty vozy s obilím. Čekal bych, že se v boji zaměří na lanisterské vojáky, jelikož obilí potřebuje k nakrmení svých vojáků. Jak říká o chvíli dříve: „Mám armádu, která se nebude moci najíst, protože Cersei má Rovinu.“ Přišlo mi, že proto tam zaútočila, aby se zmocnila těch zásob a ona je spálí? Pak je zvláštní, jak tam dostala Dothraky. Rovina je přeci ve středu nepřátelského území. To mi neříkejte, že se tam dostali nezpozorováni.

#8890 pajajs
8.8.2017 | 14:22:43
Moor8

#8881 montik: Obsazení Casterliovy skály dával smysl. Jaké území přímo ovládali Lanisteři? Korunní země a západ. Obsazením CS by se jejich území zmenšilo o polovinu. Nikdo nemohl čekat, že se vybodnou na obranu a vrhnou se na rovinu. Stále se divím, jak ji mohli tak snadno dobýt.

Co se týče významu WW, tak to dany zcela jistě chápe. Cersei o nich neví. Problém je, že poražení ww bude stát tolik, že pak nebude mít čím získat království, takže nejdříve musí získat království a pak jít na WW.

Sam se nemůže ucházet o dědictví Tarlyů, jelikož šel k Noční hlídce a její členové nemohou dědit ani jinak získávat majetek. Takže dle práva Západozemí nemá žádný nárok i kdyby byl posledním z rodu. Majetek pak buď zdědí jeho sestra nebo možná „jeho“ syn. Jon se sice stal králem, ale tam bylo hodně specifických událostí.

Ano, většina velkých rodů vymřela. Tyrelové, Baratheoni a Martelové jsou vyhlazeni. Starkové sice existují, ale není žádný mužský dědic. Jon není Stark, Bran mít děti nemůže a i kdyby se do čela rodu postavila Sansa nebo i Arya, tak se musí vdát, aby měli legitimní děti a to už pak nebudou Starkové. Takže ti vymřou po přeslici. Lanistři mají taky na mále. Děti Cersei a Jamio jsou mrtví a asi už další mít nebudou, takže připadá v úvahu jen Tyrion a kdo ví, zda bude mít nějaké potomky. Navíc je tu stále možnost, že je taky Targaryen. Tullyové taky mají na mále. Jejich jediný dědic hnije ve vězení Freyů a kdo ví, jak to s ním teď je. Poslední, kdo zbývá jsou Arynové a jejich dědic je jen loutka v rukách Malíčka a nejsem si jist, zda rod s ním přežije.

#8884 Nicole #8888 montik
8.8.2017 | 15:07:13
Nicole

#8883 Moor8: No a když jsou teď jakože ti nejdůležitější Freyové „vyhlazeni“, nemohl by být jediný Tully volný? To mě jen tak napadlo :) A to, že Bran nemůže mít děti, víme jistě? Nejsem si teď jista :) Ale stejně, i kdyby mohl, je teď tříoká vrána a je někde úplně jinde než v myšlenkách na plození dětí :)

#8885 Moor8 #8893 rada120
8.8.2017 | 15:15:30
Moor8

#8884 Nicole: Mě to taky napadlo, leč v seriálu o něm zatm nepadlo ani slovo. Možná ho pustili nebo zabili. Nebo bude hnít ve vězení, jelikož na něj zapomenou. Třeba nějaký do teď méně významný Frey vznese nárok na dvojčata a celé dědictví Freyů. Nebo tam nemuseli všichni významní dorazit. Prostě nevíme. Bran je ochrnutý od pasu dolů a to většinou znamená i nefunkční nádobíčko a jak jsi sama řekla, je teď tříoká vrána a není Stark, jak sám řekl.

8.8.2017 | 15:33:07
Batiatus

Wow! O tomto ste vedeli? http://noizz.sk/…ozaj/br9yqwh?…

8.8.2017 | 16:07:41
Pimster

Během bitvy jsem čekal jak Jaimeho sežehne oheň a jemu se nic nestane. Z jeho koně by byl popel on by tam stál nahej a jeho zlatá ruka by hořela jak meč.

8.8.2017 | 16:36:23
montik

#8883 Moor8: Tím, že se Lannisterové vybodli na CS, získali (byť dočasně) majetek Vysoké zahrady. Navíc Lady Olenna sama Jaimemu říká, že Lannisterové své zlaté doly dávno vytěžili… A když chce Bronn hrad, Jaime mu odpovídá, že po válce si může vybrat.

Aktuálně tedy na CS zrovna nezáleží, důležité je vojsko, zlato, zásoby a podpora Železné banky. Zbytek může ještě dočasně změnit majitele, ale hlavně a především vítěz bere vše… a následně rozhoduje o všem. Kdo co dostane atd.

Z tohoto důvodu není Casterleyova skála momentálně úplně nejpodstatnější. Ani Daenerys není Dračí kámen „k něčemu“ musí Sedm království dobít. Jinak může na DS sedět až do smrti, pokud tam dříve včetně vojska nepojde hlady podobně jako ten, kdo by zůstal dřepět na CS.

O WW Dany přesvědčuje Jon, ale rozhodnutí samotné Daenerys, že mu v boji proti nim opravdu pomůže, zatím ještě nepadlo, byť se to předpokládá… Zatím D. trvá na ohýbání kolen a její hlavní motivací je zisk Sedmi království. O tom jaká armáda, jaké počty a jaké zbraně budou nutné k porážce WW nikdo nic neví. Čili jsou to pouze spekulace. Než Drogona zasáhl balista mohlo se zdát, že tři draci vypálí na pohodu úplně všechno a všechny. Ostatně Jon Sníh vysvětloval Daenerys, že následovníky získá tím, že pro tzv. prostý lid něco udělá (a třeba i zázrak). Posloupnost je tedy taková: pomož ostatním a ostatní se pak k Tobě přidají. Z toho důvodu by následně nešlo o dobývání, ale spíše o změnu podpory mezi Cersei a Daenerys a válka by nebyla tak tuhá.

Jistě Sam je bratr noční hlídky, ale Samovi je nakloněna jeho matka i sestry. Smrtí lorda Tarlyho, anebo dokonce souběžně Dickona se může změnit podpora Parožnatého vrchu a tím pádem i jejich vojska. Proto je, jak už jsem napsal, další osud lorda Tarlyho a jeho druhorozeného syna důležitý.

Pokud jde o vyhlazení rodů, šlo mi spíše o to, kdo je schopen mít z aktuálně vládnoucích stran potomky. Přičemž královský výnos může i z bastarda udělat nositele rodového jména.

#8889 Moor8
8.8.2017 | 16:44:23
Moor8

#8888 montik: Trochu jsi mě nepochopil. Lanisteři udělali správně, že se vybodli na CS a dobyli Vysokou zahradu. Ale z pohledu týmu Dany před dvěma díly, byl útok na CS logickou volbou a na to jsem reagoval. Co se týče WW, tak stále platí to, co jsem řekl. Aby to dany pomohlo v propagandě, tak by je musela porazit na jihu. Nejdříve by lidé museli zjistit, jakou jsou hrozbou. Prostě když Dany odejde bojovat na sever, tak sice všechny zachrání ale nebude jí to k ničemu. Přijde o armádu a Cersei ještě víc upevní svoji pozici. Takže sice na sebe bude moci být hrdá, ale to jí k trůnu moc nepomůže. Proto je třeba nejdříve vyřešit jih a pak jít na sever. Podporu matky a sestry mít jistě Sam bude, ale ne lordů a už rozhodně ne královny. Tedy pokud teď oba zemřeli, tak se lordem parožnatého vrchu stane někdo jiný. Pravděpodobně ten, kdo si vezme jeho sestru. Pokud Vyhraje tým Dany + Jon, tak ho dostane, pokud ho bude chtít, i kdyby to jeho otec a bratr přežili. Jasně, ale o žádném bastardu Tyrellů a Martelů nevíme. Bastardi Baratheonů by přicházeli v úvahu jen možná pokud vyhraje Dany a kdo ví jestli. Starkové taky nemají žádného bastarda a Takže ve hře zůstávají jen Lanisteři Tullyové a Arynové, přičemž všichni mají celkem pofidérní dědice.

#8894 montik
8.8.2017 | 17:24:42
pajajs

#8882 Moor8: Však už nebyli v Rovině ale blízko KL (Jelikož zlato už dorazilo do KL), takže se vylodili někde poblíž Blackwater.

8.8.2017 | 19:38:31
Deabest

Cituji uživatele Tyrion Lannister z iceofire.cz :

Musím si postěžovat na jednu zasádní promarněnou příležitost čtvrtého dílu a to je rozhodnutí nezbaít Jaimeho. Jistě jste si všimli, že od cca 5. série, neumřela žádná hlavní postava a žádná kladná hlavní postava neumřela od Rudé svatby (Oberyna, Hodora, Oša, Rickon, Dorana, Trystane, prostě všechny, kteří měli tak málo prostoru, že je stěží můžu považovat za důležité nepočítám). Když Ned Stark byl popraven, tak to pomohlo nakopnout děj a rozpoutat válku pěti králů. Tady jsme mohli mít úplně stejně šokující moment, speciálně díky přítomnosti Tyriona. Jak emocionální mohla být scéna, kdy Tyrion vidí hořícího Jaimeho. Cersei by litovala, že ho poslala do bitvy. Tyrion by litoval toho, že podporou Daenerys způsobil smrt svojí jediné rodiny, kterou kdy měl a navíc člověka, který mu zachránil život. A pro Jaimeho by stěží mohl být poetičtější konec. Zabl dvojnohého draka, aby ho zabil nakonec ten okřídlený, navíc mazlíček dcery toho, koho zabil, toho kvůli kterému se mu smáli. Další zajímavost je, že zabránil Aerysovi spálit Královo přístaviště, aby byl nakonec sám uhořel. A třetí takový aspekt, že se Jaime zachoval úplně stejně jako Rhaegar na Trojzubci pokusil se zvráti průběh bitvy tím, že zabije vůdce nepřátelské armáy. K tomuhle menší pasáž z knihy

A přitom bylo všechno k ničemu. Našli jenom tmu, prach a krysy. A draky, skrývající se tam dole. Pamatoval si ponurou oranžovou záři uhlíků v železné dračí tlamě. Síň na samém dně šachty, kde se setkávalo na půl tuctu tunelů, ohříval oheň v železném koši. Na podlaze našel ošoupanou mozaiku tříhlavého draka rodu Targaryenů, vyvedenou z černých a rudých dlaždic. Já tě znám, Králokate, jako by to zvíře říkalo. Jsem tady celý ten čas, čekám na tebe, až sem za mnou přijdeš.A Jaimemu připadalo, že ten hlas zná, ten železný tón, které kdysi patřil Rhaegarovi, princi z Dračího kamene. V den, kdy se s Rhaegarem loučil na nádvoří Rudé bašty, bylo větrno. Princ si oblékl brnění černé jako noc, s tříhlavým drakem na hrudním plátu, vyvedeným z rubínů. „Veličenstvo,“ naléhal na něj Jaime, „ať tentokrát pro jednou stojí na stráži u krále Darry nebo ser Barristan. jejich pláště jsou stejně bílé jako můj.“ Princ Rhaegar zavrtěl hlavou. „Můj královský otec se obává tvého otce víc než našeho bratrance Roberta. Chce tě mít blízko u sebe, aby mu lord Tywin nemohl ublížit.
Neodvažuji se odebrat mu tuto berličku v takovou hodinu.“ Jaime cítil, jak mu stoupá do hrdla hněv. „Já nejsem žádná berlička. Jsem rytíř Královské gardy.“ „Pak tedy hlídej krále,“ štěkl na něj ser Jon Darry. „Když jsi oblékl ten plášť, slíbil jsi, že budeš poslouchat.“ Rhaegar položil ruku Jaimemu na rameno. „Až bude po bitvě, mám v úmyslu svolat radu. Bude nutné provést změny. Chtěl jsem to udělat už dávno, ale… není dobré mluvit o cestách, po kterých se nikdo nevydal. Promluvíme si, až se vrátím.“ To byla poslední slova, která mu Rhaegar Targaryen kdy řekl. Před branami se shromáždila armáda, zatímco další postupovala na Trojzubec. A tak princ z Dračího kamene vysedl na koně, nasadil si svou vysokou černou přilbici a vyjel vstříc své zkáze.

Že by GRRM něco podobného pro Jaimeho plánova? Pravděpodobněn nikdy nedovíme. Ještě bych dodal, že to mohlo perfektně naplnit proroctví, o mladší královně, která vezme Cersei vše, co je jí drahé (Dany zabijí Jaimeho, bere Cerei vše, co je jí drahé) a dalo by to krásný dvojsmyslný význam Olenině větě z předchozího dílu SHE will be end of you A ještě lepší scénář by podle mne byl, kdyby Jaime Dany zabil a Drogon zabil Jaimeho. Draci a dothracká horda nekotrolovatelně plenící království by byl lepší a skoro perfektní důvod pro team up Cersei a Jona než ten dragon pit bullshit, který na nás chystají. Tuhle sérii se mohli řešit dothraci a draci a potom Night King s tím, že Jon by mohl zachránit situaci tím, jako krotitel draků, čímž by se prokázal jeho původ, ale rozlité mléko hadám.

A já plně souhlasím

8.8.2017 | 22:45:01
pajajs

K tomu jak tam Dany pálí ty vagóny.. Je vidět, že pálí jenom některé, například ty s obilím tam jsou vidět nedotčené.

9.8.2017 | 1:22:20
rada120

#8884 Nicole: Tully je v Řekotočí ne? nebo ho Jaimi zas odvedl?

9.8.2017 | 9:06:46
montik

#8889 Moor8: Trochu jsem Tě pochopil. Vojsko Daenerys je (bylo) větší než armáda Cersei (několikrát se to v seriálu zmiňuje) a tomu bylo nutné uzpůsobit taktiku (z pohledu Cersei). Tyrion a spol tedy měli předpokládat, že jejich protivníci nebudou mít dost sil na to bránit a ubránit vše. Logickou volbou (z pohledu jejich protivníků) je tedy zaměřit se na to podstatné a netříštit síly. Byla podstatná CS z pohledu zlata a zásob? Ne… Představovala spíše Tyrionův sentiment a jakousi bolístku, kterou mu způsobil jeho otec. Správná otázka měla znít, co Cersei s Jaimem potřebují ze všeho nejvíc? A v tomto bodě se nakonec částečně kryjí potřeby Cersei s Jaimem a Daenerys, přestože ta si část zásob patrně spálila. V takové válce nemá smysl někoho padesát let obléhat nebo se nahánět přes půl kontinentu, anebo zabírat jednotlivé hrady – vzhledem k rozloze kontinentu či země. Smysluplné je odstřihnout nepřítele od zdrojů, svrhnout krále či velitele, vyhnat je, obsadit hlavní město atd.

Jak asi porazil Scipio Africanus Hannibala? Hannibal se deset let plahočil po Itálii, žádnou velkou bitvu neprohrál, ale nakonec se vyčerpal, zatímco římské legie se postupně vzpamatovaly. Řím, než Hannibala porazil, ho svým způsobem nechal být, ať si užívá drobná vítězství. Žádná kapitulace se nekonala, ale pak Scipio zaútočil na citlivém místě. Oslabený a vyčerpaný Hannibal se vrátil do Kartága a zde byl poražen…

Hadovi je nutné v první řadě useknout hlavu, vystavět kolem něho až k jeho ocasu vojáky a šťouchat do něj kopím může být bezcenné, pokud není had zabit. A had v podobě Cersei není navíc hloupý. Cersei s Jaimem věděli co proti nim bude stát. I proto nachystal Q. balisty. Bylo by tedy od nich smysluplné, aby urputně bránili CS, kde nebylo ani zlato ani zásoby? Měli dvě možnosti: Koncentrovat vojsko na nejdůležitějším místě a to bránit včetně královny, anebo opatřit zásoby a splátku pro Železnou banku. Přínosnější je samozřejmě to druhé, což si nakonec i vybrali. Jak už jsem na příkladu Hannibala a Říma napsal, pokud není svržena vláda nebo panovník a ten není zabit nebo neuteče případně není zajat, pak se žádná kapitulace konat nemusí… Podstatné je jen mít zdroje na živení armády a nechat protivníka vyčerpat.

Až přijde Dlouhá noc, stane se ze Severu místo věčné zimy a zima bude postupovat na jih. To, co se stane v nadcházejících dílech, nikdo neví. Přestože tu už jisté indicie o pohybu a dalším posunu WW jsou. Vzhledem k tomu, že nikdy Divocí nepřešli Zeď a nikdy se nespřáhli se Seveřany, lze očekávat spíše něco výjimečného. A tedy, že NK i přes všechna kouzla projde zdí… Pak bude mít o publicitu postaráno a zůstává ona prvořadá nutnost a to je ho porazit nebo, jak říká Jon Snow, smete všechny. Porazit NK bude tedy otázkou vlastního přežití. A Daenerys si může vybrat, buď nechá padnout Sever a půjde se rvát o korunu, anebo Severu pomůže. První varianta z ní udělá jen dalšího potenciálního vládce usilujícího o moc. Rozhodně nebude někým, kdo by poměry v Sedmi království změnil a koho by mělo smysl následovat. O to co bude dál se tedy v tuto chvíli nemá smysl starat. Nikde ani nestojí psáno, že se D. stane královnou, která se vrátí na trůn. Ale můžeme si položit otázku, co se stane, když D. na sever nepůjde?

Sever padne (nemá dost sil), Jon Sníh padne, Zimohrad padne, WW půjdou na jih a Cersei bude muset spolupracovat s D., aby armádu mrtvých, která se ještě rozrostla, zastavily… Osobně nepředpokládám, že by byl Sever obětován. Takže, postup musí být takový, jak jsem uvedl. Daenerys jde na Sever, pomůže Severu a pak (pokud Sedm království vůbec dobude?) získává následnou podporu a svrhává Cersei.

Pokud jde o Parožnatý vrch, Tarlyové byli vazalové Tyrellů na druhou stranu přešli jen díky lordu Tarlymu. Po jeho případné smrti bude mnohé jinak. Stannis nabízel JS, že z něj udělá Starka a dědice Zimohradu, když žádal jeho podporu, a to ani nebyl oficiálně uznaným králem. Nepředpokládám, že by Sam opustil Noční hlídku, ale to, že je někdo vázán v NW není úplně rozhodující… pokud by se hodila jeho podpora. A pokud by se hodila jeho podpora bude celkem jedno, co by chtěla Cersei, ale rozhodující budou zase jen lidé a ke komu se přidají… V případě smrti lorda Tarlyho a Dickona je tak skutečně důležité, že sestra a matka jsou nakloněny Samovi a jeho případným zájmům a to i klidně coby členovi Noční hlídky. V čele rodu Tyrellů nakonec stála lady Olenna, čili ani to, že by na Parožnatém vrchu zůstala žena ničemu nepřekáží.

9.8.2017 | 10:52:54
Summerisgone

Konečně se Daenerys ukázala. Asi by měla přestat poslouchat Skřeta. Zásoby zničila preventivně, co kdyby bitva nedopadla, a musela zmizet. Aspoň by přerušila zásobování. Asi se měla více soustředit na sešikované vojáky. Ale ty přenechala Hordě. O šílené královně bych vůbec nemluvil, prostě použití hrubé síly proti nepřátelským vojákům, kteří nedávno mimochodem kompletně vymlátili Vysokou zahradu. Tak jim to prozměnu vrátila.

Jaime vycítil příležitost. Zřejmě se chtěl obětovat ve prospěch Cercei za cenu Daenerys. Což by možná ukončilo válku. Takhle pouze hupsl do rybníčka, který je u břehu zatraceně hluboký.

Tentokrát už to Euron nestihl, ale bylo to o fous, resp. o délku jednoho parníku.

Scéna v jeskyni jak z Anglického pacienta. Jiskřilo to tam na všechny strany.

Arya je takový rozený chlubílek. Sansa odolává svodům a Malíček něco chystá. Že by vlastní pohřeb? Brandon jistě ví… a nepoví lišák jeden.

Varys ještě něco skrývá a to je mi záhadou! Kdo si tipne?

#8896 pajela
9.8.2017 | 22:51:22
pajela

#8895 Summerisgone: „…který je u břehu zatraceně hluboký…“ to samé jsem si říkala hned po hupsnutí do něj. :-D
Ale jinak nejsu hnidopich.. :-D

9.8.2017 | 23:48:48
vintason

Tak co hejtři Daenerys, konečně vám zklapne, ještě zničí Cersei a bude klid :)

10.8.2017 | 13:20:31
vintason

Tak co hejtři Daenerys, konečně vám zklapne, ještě zničí Cersei a bude klid :)

10.8.2017 | 13:20:38
GoT_001

Epizoda supr, jen mi není jasných pár věcí:

  1. má Arya Malíčka na seznamu?
  2. Branův zlovlk, Léto, umřel kdy?
#8900 Batiatus
10.8.2017 | 13:23:22
Batiatus

#8899 GoT_001: Pozri si diel Hold the door (myslím že je to 6×05), od tej minúty ako WW zaútočili na jaskyňu kde boli deti lesa a trioká vrana. Zaútočili na jaskyňu asi cca v posledných 10 minútach epizódy. Vtedy zomrel Leto.

#8901 Batiatus
10.8.2017 | 14:41:56


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama