House of Cards (Dům z karet) Začíná čtvrtá řada House of Cards. Underwoodovy čeká boj o všechno

Začíná čtvrtá řada House of Cards. Underwoodovy čeká boj o všechno

Začíná čtvrtá řada House of Cards. Underwoodovy čeká boj o všechno

Streamovací gigant Netflix dnes vypustil čtvrtou řadu svého nejoceňovanějšího seriálu House of Cards. Zatímco diváci České televize sledují osudy Franka Underwooda v první řadě Domu z karet, příběh se po pár letech nemilosrdně ubírá dál.


16 0
4.3.2016

Ve čtvrté sérii nás čeká Frankův souboj o křeslo, po kterém vždy toužil. Stát se nejmocnějším mužem planety, prezidentem Spojených států amerických. Do své funkce se sice dostal, ale pouze nahrazením tehdejšího prezidenta, kterého mistrně sesadil z jeho pozice. Teď musí Frank získat skutečnou podporu lidí.

Čtvrtá řada naváže na rozjeté primárky, souboj demokratů a republikánů, a taky na rozpadající se vztah Francise a Claire, která od něj v závěru třetí série odešla. Zjistíme, jestli jsou ti dva mocní jen jako pár, nebo zda dokážou i velké věci odděleně. Konce příběhu se ale rozhodně po dalších třinácti epizodách nedočkáme. Netflix před několika týdny potvrdil, že House of Cards čeká v roce 2017 další, v pořadí už pátá řada.


Ale teď už je čas vrátit se do práce. Například @Hurley se už postaral o nový design webu a pomalu se připravují i překladatelé seriálu, kteří se vám budou snažit titulky přinášet co nejrychleji a nejlépe dovedou. Nedočkavci se můžou na všechny čtyři série ode dneška podívat i „na "českém“ Netflixu":http://www.edna.cz/…e-i-v-cesku/.

It's time. #HouseofCards

Zveřejnil(a) House of Cards dne 4. březen 2016

Pusťte si také další ze scén, jejíž dokončení nás ve čtvrté řadě čeká.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

mikegunner

Ahojte, budete prekladať resp. robiť prečas aj na Netflix verziu? Keď sa už dostal aj do našich končín :)

#2 iHyi
4.3.2016 | 10:00:44
iHyi

#1 mikegunner: Teď to asi nechápu, ale na jakou jinou verzi bychom měli časovat? Nebo myslíš, jestli budeme titulky vydávat i ve formátu pro Netflix? To samozřejmě budeme, ale nejméně v Česku to bude k ničemu, protože House of Cards si tu na Netflixu nikdo nepustí.

#4 mikegunner
webmaster
4.3.2016 | 10:11:48
iHyi

Jo pozor, protože jsou všechny série ode dneška přístupné i na českém Netflixu, pak je všechno jinak .)

webmaster
4.3.2016 | 10:25:14
mikegunner

#2 iHyi: Napríklad pri seriály Better Call Saul mi titulky vobec nesedia, asi to bude pridanými scénami ako : Netflix intro.. Ale vy asi budete mať rovnakú verziu netflixovú? Stačí mi aj srt súbora ten si potom prehodím cez Super Netflix prídavok do Chromu na netflixovu verziu. No uvidíme po prvej časti ako to bude sedieť.

4.3.2016 | 10:36:04
Marleey

Neviete ako to je so skúšobnou verziou – prvý mesiac zadarmo na Netflixe ? Dajú sa pozrieť len staršie veci, alebo aj novo pridané? Pri House of Cards mi ukazuje len prvú sériu ako dostupnú, tak preto neviem, či to nie je len obmedzené.

4.3.2016 | 11:14:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E13: Chapter 65

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překládají: @Valada06, @garax, @jirka164, @gongis, @Thomas, @Alisch, @leletoto, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

  • S05E13.WEBRip.x264-TURBO
  • S05E13.WEBRip.x264-RARBG
  • S05E13.720p.WEB­Rip.x264-MOROSE
  • S05E13.1080p.WEB­Rip.x264-CONVOY
  • S05E13.1080p.NF­.WEBRip.DD5.1­.x264-NTb
  • S05E13-Netflix

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte House of Cards

Návod: Jak přidat české titulky do Netflixu.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele House of Cards a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Recenze

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

Pátá řada House of Cards očima redaktorů Edny

I pátá série Domu z karet přinesla řadu zajímavých zvratů a opět nám ukázala ošklivou tvář politické scény. Přestože někteří diváci s aktuální sezónou nebyli tolik spokojení, v naší redakci převládají nadšená hodnocení. Ostatně přesvědčte se sami.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás