The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Vicar

Myslíte, že v záblescích z minulosti Garretha se ukázal Negan? Natužené vlasy načesané dozadu, kožená bunda, zlý smích… Jsem zvědavý, kdo bude Negana hrát, až se dostanou k jeho pasážím v komixu.....

#3436 Hodooor
20.10.2014 | 15:56:27
Dituska89

#3420 Vicar: Právě že úplně naopak…vadí mi protože je taková nemastná, neslaná… nůůůůďo :) jsou tam i mnohem hezší a zajímavější…

20.10.2014 | 17:04:05
Hodooor

#3418 Dituska89: tvl to je pořád dokola, NEDÁVEJTE SEM SPOJLERY Z KOMIKSU!!!!!!!!!!!

#3446 Dituska89
20.10.2014 | 17:17:56
pajajs

Ve skutečnosti teorie o tom, že je Bob „nakažený“ je jedno.. Dobře uvařené maso stejně všechny bakterie zničí. :D

20.10.2014 | 17:42:37
Cybercaf

To je fakt, nepište sem věci z komiksu. Bob si celou epizodu říkal o průser a nakonec se mu to povedlo. Je to pitomec :D Celá parta, která vlezla do půl pasu zatopený místnosti se zombíkama a pak je ješte přimáčknou pod vodu a šlapou tam v tom. Upřímně: hodně vymletej nápad, kterej bych teda do Ricka neřekl…Nevím jestli tam Boba něco kouslo (i když to tak vypadá), brečí tam jak malá holka a prochází se tam jak v dobách míru. Všeobecně naší grupě teda sakra otrnulo, chlastaj si tam v kostele, venku nikdo nehlídá (ten bob se snad šel jenom projít) a Carol s Darylem opět nelogická reakce, kilometr od kostela. Může mi někdo vysvětlit proč se zase všichni chovaj jako uplný vymaštěnci? Ješte to ví, že je někdo sleduje a stejně to maj na háku. Opravdu bych ty scénaristy mlátil za tohle :-) Po pěkný první epizodě opět ošklivý probuzení…

20.10.2014 | 17:55:05
Unspokerka

Vážně by mě zajímalo, proč sem cpete věci z komiksu, když v diskuzi je přímo sekce „Komiks TWD“… Tak si to jděte psát tam :P

Jinak, díl byl podle mého o něco horší než první, ale i tak byl pořád hodně dobrý. :)

20.10.2014 | 18:01:09
pajajs

Jaký spoilery? Každýmu normálnímu člověku muselo dojít, že s Bobem není něco v pořádku, když si uprostřed párty řekne o pusu navíc, jde ven a začne tam brečet (a zrovna náhodou na něj zaútočil ten den zombie) Teď už jde jen o to, jestli se ty bakterie po dobře uvařeným mase opravdu „vypálí“ :D

#3428 Hodooor
20.10.2014 | 18:13:29
Hodooor

#3427 pajajs: Prostě to sem nedávejte. Já se třeba právě tomu dost divil, co dělal Bob venku a proč tam brečel, komiks jsem nečetl (jen staré díly) takže

to že je nakažený a že budou Termiti asi pěkně překvapení jsem nevěděl,

dík za zkažení dalšího překvapení :(

#3429 Cybercaf
20.10.2014 | 18:22:52
Cybercaf

#3428 Hodooor: To stím Bobem jsou tady zatím pouho pouhé teorie pokud se nepletu. Nikdo neřekl, že to tak bude nebo je. Takže bych to za spoiler zase nepovažoval ale jsou tu i jiné odkazy na komiks, takže stim bych opatrněji. Můj osobní názor je takovej že Bob se vážně chová jak kdyby ho kousli ale zase tomu nic nenasvědčuje. Touhle dobou by přece už dávno měl horečky bylo mu špatně atd. zatímco i v ukázkách na příští epizodu vypadá pořád zdravej jako řípa (až na tu nohu). Někdo by si toho všiml…tekla by mu krev, musel by si to zavázat a tak dále…takže bych spíš řekl že ne. BTW stim jezením nakaženýho masa: To už je opravdu taková moc překombinovaná teorie, dle mě by to z nikoho zombíka udělat nemělo. Vemte si že ti „Termiti“ jak je zde vtipně poznamenáno, podřezávali svým obětem krky a nechali je vykrvácet…přitom se ty lidi museli do několika minut proměnit (ránu pálkou fakt nepovažuju ve všech případech za „usmrcení do hlavy“).

#3430 Hodooor #3433 Unspokerka
20.10.2014 | 18:38:28
Hodooor

#3429 Cybercaf: no ale když tu někdo přímo napíše, že by bylo škoda kdyby tuhle část komiksu nenafilmovali, tak už to není jen teorie ale spoiler…na to jsem reagoval

#3432 Cybercaf
20.10.2014 | 18:46:49
Cermb0

Díl parádní, bavil mě :) Bob byl optimistický a v pohodě, dokud se neponořil pak mu úsměv zmizel a tipoval bych, že pokousaný nebo aspoň poškrábaný bude, protože šel ven z kostela a měl jsem pocit, že už mu na životě moc nezáleží.. Proto mu bylo jedno, jestli ho kousne někdo další.. Kdyby snědli jeho pokousané maso myslím, že jim z toho bude špatně ale nemyslím si, že by je to zabilo.. Spíš je to naštve :D Hodně mě překvapilo, že ten hajzl kterého mlátil Tyreese je naživu, to se ještě vymstí asi :( Furt jsem doufal, že ten kdo je sleduje byl Morgan, nikoliv Gareth. Teď si budou lámat hlavu nad tím, jestli někdo neunesl i Daryla a Carol

20.10.2014 | 18:57:16
Cybercaf

#3430 Hodooor: Jo tak to beru. Spíš tedy jako spoiler na komiks samotnej než na seriál ale rozumím. Bejt by to tu nemělo.

20.10.2014 | 18:57:54
Unspokerka

#3429 Cybercaf: Přesně tak, přímo tu bylo napsáno, že to takhle bylo v komiksu… Proto to tu píšem.. :) Bylo by možné to sem nepsat?

20.10.2014 | 19:04:04
k_ub0

Ja som si myslel tak isto že boba musel ten zombáč škrabnut alebo pokusat choval sa divne a potom ked plakal tak som si myslel ze sa ide zastrelit . ale teraz si skorej myslim to že davnejšie hovoril že ked bol z nejakymi ludmi v skupine tak vzdy prezil iba on a ostatny zomreli a tak bol samotar . potom čo ho našiel daryl si snimi zvykol a bral ich ako rodinu tak preto asi plakal došlo mu to luto ze mohol umrel ,a ze ich ma všetkych rad proste si uvedomil ze mohol teraz umret on a ostatny by žili dalej . no a to že mu odrezali nohu a jedli ju tak to bolo brutal :D no myslim si ze bob skor či neskor zomrie ked nema nohu ,nemoze utekat a dalšiemu ze by urobili protezu sa mi nezda asi tam ešte jeho postava zahraje v pár častiach nejaku ulohu a na konci zomrie neviem si predstavit ako by dalej fungoval nohu ma odrezanu pri kolene a tam by aj z protezou tažko a pomaly chodil ,hershel mal nohu amputovanu pod kolenom čize mal funčne koleno a klb a mohol chodit a prakticky aj utekat tak si myslim ze uz je po nom :D tyreese ma naštval že nezabil toho chlapa ,teraz nato asi doplati

20.10.2014 | 19:21:53
gunhead

#3419 Vicar: huh „graficky prevedeny fotky“? to mi teda lichoti…:) mno a ten preklep me mrzi, zkusim to opravit…

20.10.2014 | 19:31:23
Hodooor

#3421 Vicar: Nebyl to spíš ten chlápek, co ho při útěku Glenn a Rick pustili z kontejneru? Ten potetovaný blázen. Myslím že když Gareth a spol ovládli znovu Terminus, že ho tam naoplátku zavřeli, a on se z toho pak zbláznil.

#3437 Cybercaf
20.10.2014 | 19:58:45
Cybercaf

#3436 Hodooor: Podle Kirkmana to postava kterou zmiňujete nebyla a na WD wiki je pojmenovaná jen jako „Crazed Man“.

20.10.2014 | 20:24:24
whynot

Myslím si, že bob už to má asi spočítáný a taky se přikláním k tomu, že byl pokousaný. Možná jen lehce, ale nejspíš byl. Když se na to člověk podívá, tak v některých záběrech po vypadnutí z vody nevypadá už moc zdravě.

Víc by mě zajímal Váš názor na Beth? Na to se těším, kdo to byl. Co myslíte?

V komiksu byl pokousaný Dale a pak ho vrátili, aby zbytek skupiny byl vystrašený, takže si myslím, že to bude stejně. Jinak Gabriel podle komiksu nemá s touto skupinou nic společného.

#3439 Ponine94
20.10.2014 | 22:52:39
Ponine94

#3438 whynot: To je divné, já měla pocit, že s nimi spolupracoval… Gabriel… Ale asi se mi to tedy jen zdálo. :) Jinak co se týče Beth,,,

Já jsem viděla v traileru na 5. sérii Beth, jak hovoří s nějakou policistkou… a byli tam mrtví lidé a Beth u jednoho z nich plakala, takže si myslím,že ji vzala nějaká skupina, která přežívá v nějaké márnici…

21.10.2014 | 5:48:50
Kali

po včerejší epizodě už asi dlouho nebudu jíst maso :-D ta scéna dokonce u mě předčila i podřezávání krků v první epizodě :-D jinak,nezdálo se vám,že když jedl Boba,tak ten šéf termitů s ním mluvil jakoby ho znal??Napadlo mě,jestli právě nebyl v tý skupině dřív s nima a pak jak vyšel ven a brečel,tak to bylo kvůli tomu,že si na to vzpomněl?Nevím proč mě to napadlo,ale přišlo mi hrozně zvláštní,jak s ním mluvil a oslovoval ho i křestním jménem…každopádně to byl brutal :-D a jestli nebyl Bob kouslej a šel se zastřelit (což byl první dojem u mě u tý scény),tak je úplně blbej že šel sám ven…nehledě na to,jak jste tady někdo psal,že je absolutní nesmysl hodit na plaváčky regál a čekat až někoho z nich zatáhnou pod vodu,když je mohli v klídku přes regál zabít…

#3441 Ponine94 #3442 koukaam #3456 lauro19931501
21.10.2014 | 7:41:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama