The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Hodooor

Ale zas jestli je nechával Rick pro Morgana, jak mohl vědět že se tam Morgan někdy objeví, o Terminusu spolu nikdy nemluvili ani o něm dřív nevěděli, a jedině riskoval že je podle těch značek vypátrají kanibalové což by bylo mnohem pravděpodobnější.

16.10.2014 | 20:00:11
albafos

Pekný deň, rád by som sa s Vami podelil o veľmi dôležité informácie. V prípade záujmu všetko nájdete tu – http://albafos.blog.cz

17.10.2014 | 10:12:49
ORION

Nepřišli vám efekt v prvním díle příliš laciné? Oheň, zombíci mi přišli strašně umělí a počítačoví a i pár dalších scén mi přišlo opravdu hrozných, že to šlo až moc poznat, že je to „umělé“. V předchozích sériích mi to tak nepřišlo, ale tohle byl opravdu děs.

#3404 Cermb0
17.10.2014 | 14:39:12
Cermb0

#3403 ORION: Místama trošku, rozpočet není zdaleko tak vysoký jako třeba GoT, ale v té perfektní zábavě se to ztratilo :)

17.10.2014 | 14:43:38
badyvlasim

to se jeste budete divit tomu leku od Eugena :D

18.10.2014 | 19:57:41
Radim79

Není ten týpek, co ho podříznou jako prvního, ten co se objevil ve 4. díle 4. série?

#3407 kiso1561 #3408 Kali #4240 fibicz
18.10.2014 | 21:41:35
kiso1561

#3406 Radim79: Áno to bol on, momentálne hviezdi v seriáli Gotham, ako Tučniak. :)

18.10.2014 | 22:37:04
Kali

#3406 Radim79: říkala jsem si,proč na něj Rick tak kouká…a kde tam přesně byl?nebo spíš,hrál nějakou hlavnější roli??Jste bedny,že si to takhle pamatujete :-D

#3409 Radim79
19.10.2014 | 11:13:09
Radim79

#3408 Kali: Bylo to v tom díle, jak Rick odvezl Carol z vězení, dostali se do nějakého městečka a jednom domě byl právě ten týpek ještě s jednou holkou.

#3410 Kali
19.10.2014 | 15:44:11
Kali

#3409 Radim79: joo,tak už vím…tu holku sežraly tenkrát zombíci,že jo?aha…no vidíš,tak toho bych si myslela,že si budu pamatovat…děkuju!

19.10.2014 | 15:57:54
gunhead

Jsem namaloval comix s drsnyma hlaskama z poslednich dilu… :) http://smashspringart.blogspot.cz/…-sketch.html

#3419 Vicar
19.10.2014 | 19:59:21
pupik206

#3376 JackIsBest: Myslel jsem příspěvek 3362.

20.10.2014 | 1:52:36
Kafka Tamura

Musím se při čtení této diskuze opravdu smát, co tady někteří nechápou a řeší. Je tam jeden menší časový skok (viz Carol a její atack na Terminus), a někteří jsou už ztracení a neví, co, kde, kdy se střílí… další se ptá, co za lidi útočí na Terminus (wtf?)… a jiný je tak děsně chytrý, že tvrdí, jak je to celé čásově nelogické, přičemž on sám asi neumí napočítat ani do tří. Mi teda nepříjde, že by to byl seriál zrovna pro intelektuály.

Krom této diskuze dost pobavila Carol, kdy jsem si vzpomněl na MacGyvera, a ta děsně nepovedená zombie „líbací“ ukusující ksicht scéna. Jinak v pohodě. Toho druhého černocha (nevím jak se jmenuje, ten bývalí armádní zdravotník nebo tak něco) by mohli už sníst, příjde mi tam naprosto zbytečný a taky nesympatický.

Co furt všeci máte s tím Morganem, že jste na něj tak nažhavení? On je v komiksech nějaká super bomba postava nebo co? :)

#3473 heminstein #3474 heminstein
20.10.2014 | 5:17:48
Ponine94

Čauky. :) Tak jsem zase tady. :D S úderem dvaceti let svého života, který příjemně zazněl do rozjíždějící se páté série The Walking Dead, která mě díky nepřítomnosti Beth a přítomnosti Morgana (kterému jsem z nějakého záhadného důvodu stále říkala Marcus) nabudila už v prvním díle. :) Co myslíte, bude v druhém díle Beth? Doufám, že ano, už mi strašně chybí. :)

#3415 Unspokerka
20.10.2014 | 6:02:32
Unspokerka

#3414 Ponine94: Také mám nejraději Beth a těším se na to, až tam bude. Myslím si, že by i v tomto díle už být mohla, kvůli tomu Gabrielovi nebo co.. Píšou zde všichni, že ji unesl on.. Tak jsem zvědavá. :)

#3416 sarii25
20.10.2014 | 7:00:17
sarii25

#3415 Unspokerka: Beth bude prý až ve čtvrtém díle dle popisků epizod.

Ten konec druhého dílu.....jsme nečekala, že tuhle scénu tam dají a celkem mě to potěšilo :-D Ale celkem se mi zvedl žaludek, už u TWD nebudu nikdy snídat !

20.10.2014 | 9:37:56
bulljoker

no, čekal jsem že Bob se jim na konci vysměje a řekne že ho pokousali zombie a že je nakaženej,že by měl osud stejnej jako v comiksu Dale :D

jinak podle mě Gabriel akorát odmítl přeživší co potřeboval pomoct a poslal je od kostela do pryč aby mohl sám přežít..no uvidíme, protože už si nepamatuju teď co dělal v komiksu,pamatuju si jen jeho první scénu tam :D

20.10.2014 | 10:01:23
Dituska89

Bob je určitě minimálně poškrábaný a věděl to. Proto chtěl tu pusu navíc a měl na sobě i bundu i když předtím měl vždycky jenom triko. Šel ven a podle mě se chtěl zabít něž ho kanibalové unesli. Určitě jim to řekne že snědli zkažené maso a proto ho Garett kopne do hlavy jak bylo vidět v ukázce. Udělali to dobře protože Dale už je pryč a nechat tuhle část komiksu nezfilmovanou by bylo fakt škoda.

A Tyreese pěkně kecal že toho kluka v tý chatce zabil a teď na to dojel.

Nevíte jak je to s tou guvernérovou holkou? Nikdy si nezapamatuju její jméno. Bude tam pořád a nebo se jí už konečně zbaví? dost mi vadí…

#3420 Vicar #3423 Hodooor
20.10.2014 | 12:29:04
Vicar

#3411 gunhead: Jsi si jistej, žes to fakt maloval, že to nejsou graficky převedený fotky? :) Je to pěkný každopádně, jen tam máš překlep – Srew místo Screw. V komixu bylo „fucking“ btw…

#3435 gunhead
20.10.2014 | 15:52:50
Vicar

#3418 Dituska89: Nedivím se, že ti vadí, je fakt pěkná! :D Já jsem za ni hodně rád…

#3422 Dituska89
20.10.2014 | 15:54:00


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama