The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

t0mas0

#3339 Cermb0: To bude asi střelba z finále minulé řady, jak nahání lidé z Terminusu Ricka a spol.

13.10.2014 | 17:26:32
AlohaAnty

Ty kráso, pecka díl. Svoje dítě bych nenechal koukat na takový serial :D Podřezavání hrdel nic moc krásné pokoukání :D Jinak na závěr padlo par slziček :D

#3343 Rick21
13.10.2014 | 17:29:39
Rick21

#3342 AlohaAnty: Zajímavý je že podřezávání hrdel AMC nevadí ale slovíčko FUCK jo :D

13.10.2014 | 17:36:26
Cybercaf

Super díl…paráda akce, butus scény…no prostě nemám slov :D Raději to pudu zkouknout ještě jednou.

13.10.2014 | 18:11:25
Jozino135

#3339 Cermb0: Nemyslím si že to bola strelba ked zahnávali Rickovu skupinu, to by moc časovo nesedelo. Skôrej bojovali proti chodcom, čo si si mohol aj všimnúť že ked prišla Carol k Terminusu, nejakí chodci tam už boli a to stádo sa ešte len blížilo

13.10.2014 | 19:00:13
JackIsBest

Díl peckovej, řekl bych nejlepší doposud, co jsme viděli, spokojenost, přinesl mi vše, co jsem očekával. Ted mám ale otázky

  1. Je Morgan furt blázen?
  2. Co znamená značka na stromě?
  3. Proč kněz tehdy unesl Beth?
  4. Střelba na začátku?
#3347 JackIsBest
13.10.2014 | 19:21:09
JackIsBest

#3346 JackIsBest: 3 – nabízí se vlastně alternativa, že to nebyl kněz, ale ten co s tím knězem je, ta ženská z traileru

13.10.2014 | 19:21:55
JackIsBest

#3330 anushka: ! je to stoprocentně ona :) dík za tip, bez toho bych si toho nevšiml, to je masakr

13.10.2014 | 19:27:26
Lumicko

Hmm takze Terminus bol fakt sanctuary kym tam neprisli retardi a nezacali ich znasilnovat… gareth a spol ich premohli ale boli tak nasraty ze si zacali hovorit porekladlo " you are either the butcher or the cattle" cize odvety asi viacejmenej kazdeho zabijaju? Akoze je dost smutne co sa im stalo ze chceli pomahat ludom a nejaka skupina ich uveznila… Ale stale to neospravedlnuje to co zacali robit potom…

V nejakych traileroch som videl Garetha ako je s rickom / so skupinou… Neviem kde sa tam nabere… ale cudujem sa ze ho rick hned nezabije..

#3351 JackIsBest
13.10.2014 | 19:45:55
sheyla

#3330 anushka: Ona to být nemohla, ta se přece střelila do hlavy :) Navíc měla i jiné oblečení atd. :-)

13.10.2014 | 19:50:01
JackIsBest

#3349 Lumicko: Jsem si téměř jistej, že pomocí flashbacků nám tvůrci ukáží, jak to skutečně bylo :)

#3355 Jirkason #3357 Lumicko
13.10.2014 | 19:51:56
pupik206

Zdravím,tak takovouhle pecku jsem nečekal,čekal jsem že to bude výborné,ale takhle.Hlavně se mi líbilo shledání s Carol,nestíhal jsem utírat slzy.Totálně nadupanej díl,fakt bomba! :-)

13.10.2014 | 20:04:21
anushka

Mě právě přišlo divný, že tam byl ten detailní díl na pouta. Andrea si uvolnila jednu ruku, na druhý ty pouta měla. A to, že se střelila do hlavy, tak to bylo jen slyšet, ne vidět. Ne vždy se střelíš tak, že se zabiješ. I podle toho oblečení mi to přišlo jako ona. Buď to tvůrci přejdou a nebo se k tomu ještě nějak vrátí. Uvidíme ;)

#3354 JackIsBest
webmaster
13.10.2014 | 20:04:41
JackIsBest

#3353 anushka: Tak po překoumání, Andrea to bohužel nebyla :D Asi jen pokus tvůrců, nás donutit k přemýšlení :D

13.10.2014 | 20:07:30
Jirkason

#3351 JackIsBest: To Andrea nebyla, střelila se do hlavy a byla u toho i Michonne. Tím se její kapitola ukončila.

  1. Morgan se podle mě už vzpamatoval. Potřeboval jen čas. Možná zaslechl taky zprávu o Terminusu.
  2. Ta značka byla použita v epizodě " Clear " ve 3 sérce, Shodou okolností se Rick opět setkal s Morganem v této epizodě a on si tento znak značil na mapě, jako vyčištěná místa. Možná to udělal Rick, ale neseděl by zase čas, protože vzápětí došli se skupinkou za mimčem. Ale kdo ví.
  3. Teď budu tipovat podle náznaků v komiksu a také podle proma na další díl. Otec Gabriel něco skrývá a bude si to vyčítat. Podle mě dodává přeživší, které najde do toho " ústavu ", ve kterém byla Beht viděna v ComicCon traileru. Bude to nějaká věřící sekta, podle slov, která říká ta policistka, nebo kdo to vůbec je.
  4. Střelba byla z Terminusu, když naháněli Ricka a spol. Časově to sedí. Navíc by nebyli tak naivní a hloupí, že by stříleli jen tak na chodce, když je v klidu zabíjeli u plotu s melee.
#3358 JackIsBest
13.10.2014 | 20:15:20
kezir89

Co se týká toho, jestli onen zombík byla Andrea tak to možné je, oblečení je dost podobné tomu, které měla při své smrti – jenže měla bundu a neměla boty, dnešní zombík neměl bundu – což se dá nějak pochopit, alě mel boty (aspon bych to tiplnul na rozvázené vyšší bagančata) – což mi nepasuje. Ale to oblečení a pouta na stejné ruce, plus divně prostřelený obličej by tomu napovídal … a jináč díl skvělý, pošušnal jsem si i slzička ukápla při tom znovusjednoce­ní :)

13.10.2014 | 20:18:53
Lumicko

#3351 JackIsBest: Uz nam to predsa ukazali :) nie? Vypliva z toho jasne ze gareth a spol povodne boli fakt sanctuary ale dosla nejaka skupina kt. ich zacala zneuzivat a nasledne ich gareth a spol. porazia a stanu sa z nich zver kt. sa riadi pravidlom byt korist alebo zabijak… Stratili vieru v ludstvo no… ked ponukaju miesto a nejaka skupina ich zneuzije… Je mi ich fakt luto. Ale mali proste potom odyst alebo to skusit znova… predsa kazdy clovek nie je „zly“ a nie stat sa zver a zabijat vsetkych…

#3358 JackIsBest
13.10.2014 | 20:32:57
JackIsBest

#3357 Lumicko: Jojo, jasně, ale měl jsem namysli, že nám odhalí víc z Garethova příběhu a získání Terminusu zpět, ovšem už né jako „Sanctuary for all“. Ty Flashbacky bych takhle ocenil pár minut v každém dílu.

#3355 Jirkason: Díky za reakci, pěkněs to rozepsal :)

13.10.2014 | 20:39:23
heminstein

Taky jste si všimli té velké nelogičnosti? Nejprve Carol a Ty potkají chlápka, který se chystá odpálit dělobuchy, aby zahnal chodce, kteří míří za střelbou k Terminusu. Pak Carol přes plot vidí, jak je Rick s kámošema vlečen na popravu. Až když má Glenn dostat ránu pálkou, Gareth a ostatní v místnosti uslyší střelbu. Jinak pro mě to zas tak super díl nebyl. Čekal jsem, že se v Teminusu odehraje trochu hlubší zápletka, že se rozvede příběh tohoto místa. Dostali se odsud docela snadno a rychle. Že Terminus napadnou nějací lidé a chodci, zrovna když má být zavražděna část Rickovi skupiny, je snad to nejjednodušší, co si mohli scénáristé vymyslet. Kdo na Terminus zaútočil? A proč? Nejlepším momentem byl pro mě začátek (napínavá scéna) a konec (dojemná, shledávací scéna).

#3360 lauro19931501 #3362 Cybercaf #3363 JackIsBest
13.10.2014 | 20:52:37
lauro19931501

Presne. S tým Terminusom som aj ja čakal niečo viac. Táto časť bolo až moc vyplnená akciou. Ale dúfam že budú nejaké flashbacky o tom.#3359 heminstein:

13.10.2014 | 21:46:42


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama