The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

myssi

to malé mimino, které našel Rick bylo mrtvé? nepochopila jsem to moc

#8802 Stardos
4.11.2017 | 19:32:51
Stardos

#8801 myssi: Živé, ale spalo :D

#8804 Lossky
4.11.2017 | 19:43:06
Lossky

Kdy vyjde 3 epizoda? Bude to ještě dnes nebo až zítra? :/

5.11.2017 | 14:42:46
Lossky

to by mě zajímalo proč ho tam jen tak nechal :/ #8802 Stardos:

#8805 Stardos
5.11.2017 | 14:43:20
Stardos

#8804 Lossky: Tak třeba nenechal, a vezme ho až v další části :D Přece nebude brát mimino, když to tam není zlontrolované

#8806 Lossky
5.11.2017 | 15:05:24
Lossky

pravda :D a nevíš kdy vyjde 3 díl? :o #8805 Stardos:

#8807 Batiatus
5.11.2017 | 15:06:36
Batiatus

#8806 Lossky: Zajtra

5.11.2017 | 15:27:30
Vlada8

Daryl to je borec! Nejdřív nějaký slavný comeback Moralese, který mi teda byl úplně ukradený, páč jsem ani nevěděl, kdo to je. A ten má blbý kecy, tak co udělá Daryl? Střelí ho kuší, Moralesův comeback byl na 15 min. Dlouho jsem se takhle nezasmál. A pak Rick dá slovo nějakému random Saviorovi, tak ale Daryl mu slovo nedal, že? Tak ho taky zastřelí radši. Takhle by to mělo fungovat a ne pitomá politiika Ježíše, který chce všechny nechat na živu, doufám, že se mu to vymstí fakt, že jo.

#8809 Stardos
6.11.2017 | 17:27:46
Stardos

#8808 Vlada8: Jaká to politika? Daryl byl se skupinkou záporáků. „Ztratil“ vše stejně jako Morales nebo další Spasitelé a ujali se ho. Takže podle logiky „zabít všechny ve skupině záporáků“ by měl být již Daryl dávno mrtvý. Všichni spasitelé nejsou zlí. Já teda souhlasím se zabíjením v případě, že se jedná o nepoučitelné případy, např. ti co se snažili utéct. Vážně byste měli začít uvažovat nad tím, že někteří spasitelé jsou jen ve špatné skupině. Dwight či Dillon (ten mladý spasitel, který donutil ostatní se vzdát) jsou vzorným příkladem toho, že dobří lidé se taky můžou dostat do špatné skupin

#8824 Vlada8
6.11.2017 | 18:17:32
FUBAR

Nemá cenu si stěžovat na další epizodu, jelikož ty epizody jsou již natočené, a tvůrcům bude chvili trvat než se z odezvy diváků můžou trochu poučit. Takže to vidím na celou špatnou první sérii osmé řady. Hodně jsem v této epizodě přeskakoval…hlavně dialogy (Ricks x Morales, ti dva gayové (( ne že bych byl něják zaujatej jen si nemůžu vzpomenout na jejich jména)), Maggie x ten debil ((zase nevím jméno)). Vatozní a pro děj nedůležité, hlavně na můj vkus byl Moráles v epizodě až příliš dlouho, Daryl mohl přijít a sundat ho dřív. Ezekielova skupina mě vážně pobavila s tou jejich křížovou palbou…při který se nikdo z nich nezastřelil a Spasitelé kteří poslušně podle scénáře přišli do léčky a padli k zemi. Dál samozřejmě Ježíš kterej dělá čest svému jménu, nevim proč prostě někdo nesundá toho krypla s dlouhejma vlasama, kterej mě ostatně sere víc než všichni ostatní spasitelé s Neganem dohromady. Morgan by se podle mě potom uklidnil.

A třešnička na závěr: může mi někdo říct k čemu jsou dobrý ty chrániče na hokej, co tam maj všichni na sobě? :D :D přijde mi to hrozně vtipný obzvlášt když to má někdo asi tak na 5% těla…

#8811 pajajs #8812 misticjoe #8816 Lincoln
6.11.2017 | 23:30:00
pajajs

#8810 FUBAR: Morganovi přece ty chrániče zachránily život.. :D

#8813 FUBAR
6.11.2017 | 23:32:39
misticjoe

#8810 FUBAR: Už jsi někdy dostal pukem mezi nohy? Ne??? Tak mlč a šoupej nohama! :-D ;-)

#8813 FUBAR
překladatel
6.11.2017 | 23:33:00
FUBAR

#8811 pajajs:
#8812 misticjoe: Kdy zachránili Morganovi život? jako možný to je…jen si to třeba nepamatuju…Doufám že si zde nikdo nemyslí že je to jako neprůstřelnej gear :D protože neprůstřelná vesta vypadá tak trochu…jinak :D tyhle krámy nemůžou bejt dokonce ani neprobodnutelný, na to musí mít člověk vestu podobnou neprůstřelný. Věřte mi dělam v ozbrojených složkách a než se budou používat „neprůstřelný“ krámy jako mají oni, tak to ješte nějákej čas potrvá. Jediný co bych pochopil, že to někdo má aby ho nepokousal zombík, ale jelikož to většina z nich nosí jako podprsenku, tak asi ne. Kdyby jim místo toho dali alespon popruhy nebo lehký vesty se zásobníkama, nebylo by tak okatý vystřílet 300 ran z jednoho zásobníku.

#8814 Stardos
6.11.2017 | 23:45:20
Stardos

#8813 FUBAR: Vzhledem k tomu že přeskakuješ se nedivím, že si to nepamatuješ :D

#8818 FUBAR
7.11.2017 | 0:17:29
Lincoln

Ach jo, škoda, že se to ještě víc nedrží komiksu, mohlo by to být zajímavější…

7.11.2017 | 0:25:19
Lincoln

#8810 FUBAR: Tak třeba rozhovor Ricka s Moralesem byl nejlepší moment téhle episody…

7.11.2017 | 0:28:16
Lardis

Jsem jediný, komu Ericova smrt trochu smrdí? Vypadalo to s ním sice blbě, to ano, ale přímo zombie Erica jsme neviděli a všichni už víme, jak to občas dopadá i s těměř jistými úmrtími (Glenn), nebo zombie dvojníky (Heath, ve FTWD např. Madison). Ano, vypadalo to s Ericem dost blbě, to je nade vší pochybnost. Ale co když se tam motal nějaký pacifičtější spasitel, Dwightova holka, ti, kdo unesli Heatha…

Jede ještě Talking dead? A pokud ano a někdo to sledujete, byl tam Ericův herec?

#8819 Lardis
7.11.2017 | 6:44:00
FUBAR

#8814 Stardos: Ty myslíš jak ho v tý minulý epizdě při tom přepadu základny sejmuli mezi futrama a on to koupil do ruky a svalil se na zem jako mládě žirafy a simuloval smrt, aby mohl dvě minuty na to vstát a bejt nesmrtelnej? :D Vývoj těch postav je fakt k smíchu, ješte když se to mění z minuty na minutu.

#8820 Stardos
7.11.2017 | 10:34:12
Lardis

#8817 Lardis: O.k, strýček Google poradil. Jsem v práci, kde si video na youtube nepustím, ale je jasné, že tam byl ( https://www.youtube.com/watch?… ), tudíž je po něm (vzhledem k tomu, že herec Glenna po své údajné smrti v Talking dead chyběl a přišel až když se setkal s Lucille).

7.11.2017 | 11:56:01
Stardos

#8818 FUBAR: To se moc do vývinu nedá zařadit :D Zrovna Morgan má jeden z nejlepších vývojů. A i třeba takový Jesus nemá špatný vývoj. Doteď prostor nedostal, takže nikdo neví jaký opravdu je :D

#8821 FUBAR
7.11.2017 | 14:02:07


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama