The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

E la Trabanto

Jak někdo již psal o tom že neví jak to smeťáci udělali… Řekl bych že to udělala tamta z těch smetaku jak si tam klekla a to cigaro zatlačila do země (myslim že do ty šnury nějak nebo tak :D)

11.4.2017 | 21:07:58
Batiatus

Chcel by som sa opýtať či ten flashback s Maggie a Sashou na konci epizódy nie je náhodou s epizódy 5×10 kedy sme prvý krát uvideli Aarona. Je tam veľa podobností, no viem že aj odlišností ale to by mohla byť len chyba od tvorcov. Kto nevie o čom píšem tak nech si pozrie tieto videá. Pretočte si to na 4:45 https://m.youtube.com/watch?… a tu na 0:45 https://m.youtube.com/watch?….

#8723 ori
17.4.2017 | 13:46:24
webmaster
17.4.2017 | 16:04:49
Batiatus

#8723 ori: Tak to buď tvorcovia trpia zlou pamäťou alebo zvysoka kašlali na kvalitu. Už vidím tú logiku tvorcov: Môžeme si dovoliť vedome robiť chyby lebo tony prachov sa nám budú sypať stále :)

#8726 ori
17.4.2017 | 16:08:48
jaku

Tak mám staženy poslední 3 díly a ten poslední zkouknu jak bude čas.Prostě,dříve jsem netrpělivě čekal na každý nový díl ale sedmou serií už mě to nebaví.Měli sedmičkou seriál nějak smysluplně ukončit a ne to natahovat jak šráky.

17.4.2017 | 16:31:46
ori

#8724 Batiatus: Flashbackom s Abrahamom som pochopil, ale tým s Maggie vôbec :D Navyše som videl fotky z natáčania, kde na tom strome so Sashou sedel Abraham, ale to sa asi nevošlo :D

#8727 Batiatus
webmaster
17.4.2017 | 17:59:48
Batiatus

#8726 ori: Vážne by ma zaujímalo prečo to točili. Či to malo niečo znamenať a ak áno tak čo. Alebo je to len proste blbosť. Neviem si niako logicky odôvodniť načo tam bol potrebný ten krátky flashback s Maggie a Sashou, ktorý mal navyše tak obrovské chyby ako keby ho vymysleli ľudia po lobotomii a to sa tu bavíme o seriály s obrovskou sledovanosťou :D

#8728 Malakal
17.4.2017 | 19:01:17
Malakal

#8727 Batiatus: Mě napadá jedině to, že to bylo těsně před tím, než se dostali do Alexandrie. Kdy si Sasha prošla tou svojí krizí a i Magie byla zrovna po smrti Beth (pokud si dobře vzpomínám). Chtěli asi nějak odkázat na ten okamžik, k to bloudění světem bez jídla a vody skončilo a začalo se jim dařit. Asi něco jako že se měli dobře, pak přišel Negan a byli na kolenou a ve sračkách a teď zas povstali. Nevím… ale Američani si na tyhle patetický sračky potrpí.

#8729 Batiatus
18.4.2017 | 19:34:02
Batiatus

#8728 Malakal: Možno máš pravdu.

18.4.2017 | 19:40:36
raptor272001

#8708 Kafka Tamura: Do Alexandrie hlavně vede víc brán

29.4.2017 | 9:31:41
Jednoočko

Půl roku čekání. Pár epických tralerů a… Velké zklamání. To, že Negana dnes mohl sundat snad kdokoliv z té bandy, co obléhala Svatyni a místo toho zničili raději několik desítek oken, ok. To, že posraného McGregora zachrání černoprdelník, ok. Ale, co je to ksakru za úvodní díl? Najednou jsme přeskočili všechny ty náročné přípravy „dobré strany“, zatímco se Negan zřejmě škrábal na prdeli a jen čekal? Kde byli mrchožrouti? Co ty hlídky o jednom frajerovi? Pokud vím, Negan to měl všechno propracované a nebylo zrovna jednoduché na něho něco vymyslet a teď? Teď byl úplně v prdeli, protože tak nějak zapomněl, že jsou ve válce a že by se třeba v jeho okolí mohlo i něco dít? K smíchu…

#8733 Jedi knight #8735 Hunter12 #8741 Vena38
23.10.2017 | 14:50:51
FooZzy

Ahoj, mám dotaz, kde se dívaté na TWD popř. kde stahujete nové díly? Díky

#8734 Hunter12
23.10.2017 | 15:42:14
Jedi knight

#8731 Jednoočko: O čo, že keby pár dielov venovali „náročné příprave dobré strany“, tak by boli z tvojej strany sťažnosti na málo akcie a „nudnú prípravu na vojnu“ ;)

#8736 Jednoočko
23.10.2017 | 15:51:12
Hunter12

#8732 FooZzy: Ahoj, na stejnou otázku se mě kdysi zeptal i můj bratranec. Já mu na to odpověděl, že na internetu. Prý to tam hledal a nemohl to najít. Zkusil jsem to a během dvou sekund mi to vyhledalo TWD s titulky i s dabingem. Během DVOU SEKUND. To je těžké napsat do Googlu název seriálu, na který se chceš podívat? Sem bychom stejně neměli dávat odkazy na stránky, kde jsou seriály ke shlédnutí, nebo ke stažení. Snaž se. Hledej. A za dvě, či pět sekund se budeš dívat.

23.10.2017 | 15:53:54
Hunter12

#8731 Jednoočko: Přípravě na válku se věnovala celá druhá polovina sedmé série. To se ti zdá málo?

#8736 Jednoočko
23.10.2017 | 15:57:48
Jednoočko

#8733 Jedi knight: Já právě nikdy nebyl nijak kritický. Když jiní psali, že přeskakovali děj, protože to bylo nudné a zdlouhavé, tak jsem nechápavě kroutil hlavou. To, co se dnes stalo, bych čekal na konci řady. Svatyně se v předchozí sérii přece jen jevila jako tvrdší oříšek. #8735 Hunter12: Stačilo by pár sekvencí z každého tábora. A ne že tu máme najednou hordu, najednou bordel ve Svatyni a z ničeho nic se na zemi válejícího a zoufalého Negana. Minulá série udělala z Negana někoho, kdo má vše pod kontrolou a ví, co se kde děje. Proto taky tolikrát Rickovu skupinu překvapil. Mě to dnes prostě přišlo celé nesmyslné…

#8738 Hunter12
23.10.2017 | 16:43:56
pajajs

Zajimavé.. Od kdy se z „šetříme munici, není jí dostatek“ stalo „Vystřelíme 5 varovných ran ze všech našich zbraní a následně budeme bezhlavě střílet do oken“

23.10.2017 | 16:47:16
Hunter12

#8736 Jednoočko: Mě tato epizoda také nenadchla. Sice mi nevadí absence přípravy na válku, ale v poslední době je TWD nějaké divné. Vůbec mi nesedl způsob, jakým tento příběh vyprávějí. Scény se neodehrávají chronologicky. Chvíli sledujeme minulost, chvíli přítomnost a pak zas budoucnost. V jeden okamžik mluví Rick s Neganem a najednou se ocitneme v pět let vzdálené budoucnosti. Pak se vrátíme k rozhovoru Ricka a Negana, aby nás vzápětí posunuli v čase k Rickovímu proslovu, který měl na začátku epizody. A k tomuto proslovu jsme se vrátili asi třikrát. Zmatek a zklamání. To je to, co pociťuji po shlédnutí dlouho očekávané epizody. Každému musí být jasné, že scény se starým Rickem nejsou pouhým snem, ale budoucnost. To, co je čeká po válce. Válka má trvat celou osmou sérii a oni hned v prvním díle prozradili, že to Rick, Michonne, Carl a Judith přežijí a že s největší pravděpodobností válku vyhrají. To se sice dalo čekat, ale to neznamená, že nám hned v prvním díle ukážou tu (dočasně) šťastnou budoucnost, která na Alexandrii čeká.

#8739 pajajs #8750 Hodooor
23.10.2017 | 17:12:48
pajajs

#8738 Hunter12: Podle mě si tím „flashforwardem“ připravili půdu pro 9. sérii.. Předpokládám, že 8. série skončí tak jak by skončit měla (komiksáci ví) a v 9. už bude právě tento posun se starým Rickem.

#8740 Hunter12
23.10.2017 | 17:19:33
Hunter12

#8739 pajajs: I když komiks nečtu, tak vím, co bude po válce následovat. Tyto flashforwardy dělaly epizodu zmatenou a jak jsem řekl, prozradili nám výsledek války. Kdyby tam nebyly a seriál se soustředil pouze na přítomnost (na válku) a až v poslední scéně osmé série ukázali starého Ricka, šestiletou Judith a obnovenou Alexandrii, bylo by to mnohem lepší. Nejprve pokazili smrt Abrahama a Glenna tím cliffhangerem a teď kazí osmou sérii hloupými flashforwardy.

#8750 Hodooor
23.10.2017 | 17:35:47


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama