The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

ori

#8680 Rick21: Ale on nezomrel.

webmaster
4.4.2017 | 19:19:10
janky82

Tak tú prestrelku posrali, ale možeme ju teda považovať za obraz, čo sa z hruba udialo, nie reálnosť. Inak diel fajn. A tá náhodnosť, že „kráľ“ zasiahol na poslednú chvíľu je už v seriáli tradíciou. V celku môžem povedať, že 7ma séria, hlavne druhá polka je v celku dobrá.

4.4.2017 | 19:53:45
Pitrss

Celá druhá polovina téhle série je totální zoufalost, nedovedu si představit, že to někoho zletilého mohlo bavit. Alespoň už nebudeme muset koukat na Sashu, jak si x minut brousí nůž a potom mele polovinu dílu nesmysly. Ale on tu roli od ní někdo převezme, třeba taková sympaťačka Tara :) Vraždící tygr na obojku už je výsměch. howgh

4.4.2017 | 21:32:00
Pepal81

Dějově byl poslední díl dobrej, konečně změna děje a příslib boje mezi dobrem a zlem. Bojový scény sice slabší, nikdo z hrdinů né a né schytat zásah, ale budiž. Na druhou stranu příchod Shivy byl fenomenální.

Některý dějový linky mi moc nešly do hlavy.

  1. Kudy se do Alexandrie dostali spojenci z Hilltop a z Kingdoom? Alexandrie má přece vysoký zdi a u vstupu byl zátaras a Neganova armáda
  2. Proč tu Sashu vezli Spasitelé vlastně v tý rakvi? Stačilo jí mít přece pod dohledem v autě, nebo někde u sebe. Moc tu teatrálnost s rakví nechápu.
  3. Těžko lze uvěřit, že by v Alexandrii Dwighta nechali naživu, natož, že by ho nechali odejít. Riziko zrady (možnost Neganovy zkoušky důvěry) a nenávist v souvislosti s jeho postavou byly obrovský.

A ještě takovej postřeh. Sasha, už coby Walker, byla jediná nemrtvá/ý, která v této sérii pokousal/zabil člověka. Alespoň myslím. (nepočítám zabíjení mezi lidma navzájem).

#8689 ori
4.4.2017 | 22:28:20
badyvlasim

Joj, tak to bylo zoufale. Prestrelka k smichu, Sasha nikoho nezajima a nedojme, z Rosity se snad snazej udelat .............. ehm lesbicku(muzu to takhle napsat?). Bubák je asi nejosklivejsi zenska, jaka kdy v nejakem filmu ci serialu hrala jednu z hlavnich rolich. Rick a jeho nic nedelani, to uz je k smichu. Tu drzku by normalni chlap odzbrojil behem vteriny. … Jedine plus : Simon to prezil.

5.4.2017 | 8:57:42
Vena38

#8645 Lardis: vidím to podobně, samozřejmě ve sledování budu pokračovat, možností pro vývoj je dost, ale jak už jsem psal doufám, že to scénáristi tentokrát uchopí jinak než v sedmičce.. Jinak velká pravda co tu psal kolega nede mnou jak se sakra dostali bojovníci z Hilltopu za hradby Alexandrie navíc s koňma? musím se přiznat, že nad tím jsem v tom chaosu ani nepřemýšlel :-D ale ono těch nesmyslů v celé sérii bylo nějak víc než jen tohle.. Každopádně jsem rád, že nejsem sám kdo je sedmou sérií zklamaný z toho co jsem si tu pročetl.. TWD mám rád a už jsme si s ním prožili dost času, takže na podzimní a zimní pondělní večery doufám bude o zábavu opět postaráno líp než poslední rok :-) GL všem příznivcům mrtváků a na podzim Au revoir!

5.4.2017 | 9:03:50
Vena38

#8645 Lardis: vidím to podobně, samozřejmě ve sledování budu pokračovat, možností pro vývoj je dost, ale jak už jsem psal doufám, že to scénáristi tentokrát uchopí jinak než v sedmičce.. Jinak velká pravda co tu psal kolega nede mnou jak se sakra dostali bojovníci z Hilltopu za hradby Alexandrie navíc s koňma? musím se přiznat, že nad tím jsem v tom chaosu ani nepřemýšlel :-D ale ono těch nesmyslů v celé sérii bylo nějak víc než jen tohle.. Každopádně jsem rád, že nejsem sám kdo je sedmou sérií zklamaný z toho co jsem si tu pročetl.. TWD mám rád a už jsme si s ním prožili dost času, takže na podzimní a zimní pondělní večery doufám bude o zábavu opět postaráno líp než poslední rok :-) GL všem příznivcům mrtváků a na podzim Au revoir!

#8688 Lardis
5.4.2017 | 9:03:57
Lardis

#8687 Vena38: Je fakt, že doteď mi to přišlo taky jako chyba. Na druhou stranu Saviors s GPK prostě nemuseli počítat s tím, že by Alexandrie mohla dostat posily. Spojenectví s Hilltopem a Královstvím bylo doteď utajené, takže v očích útočníků neměl Alexandrii kdo na pomoc přispěchat. Tudíž dle mého nic nebránilo tomu, nechat bránu bránou a obě bojující strany přesunout na popraviště, aby to prostě všichni viděli.

#8695 Vena38
5.4.2017 | 11:44:23
ori

#8684 Pepal81: Sasha sama chcela ísť v rakve, hovorila to Neganovi.

#8690 Pepal81
webmaster
5.4.2017 | 15:33:17
Pepal81

#8689 ori: Jasně, to nepopírám, že se jí to hodilo výborně k jejímu poslednímu plánu. Ale proč tam ta rakev vůbec byla? Kdo a proč tu rakev tam vymyslel? Že je tam rakev se Sasha dozvěděla až před odjezdem.

#8692 Vena38
5.4.2017 | 21:09:19
Malakal

Možná jsem to přehlédl a možná se to tu už řešilo, ale… Proč ta nálož nevybouchla, když měla? Víte někdo?

#8693 Vena38 #8694 Pepal81
5.4.2017 | 21:38:59
Vena38

#8690 Pepal81: rakev tam byla, protože se Negan se Sashou domluvil, že potrestá Alexandrii jen jednou výstražnou obětí za ty pokusy o jeho zabití, tudíž to měla podle mě být další „teatrální“ habaďůra od Negana :-) a Sashe to posloužilo jako nástroj jejího plánu..

#8696 Pepal81
5.4.2017 | 22:00:09
Vena38

#8691 Malakal: dle mého názoru protože to Skládkovci sabotovali..

5.4.2017 | 22:01:43
Pepal81

#8691 Malakal: Přímo technicky to tam ukázaný nebylo, vyplynulo to z děje, že to Smetišťáci nějak sabotovali. Souhlas s Venou38.

5.4.2017 | 22:06:52
Vena38

#8688 Lardis: jo to je možné vysvětlení :-) jinak s odstupem jsem už celou tu sérii hodil za hlavu a budu se těšit na podzim na novou, do té doby si budu užívat seriálového volna, max když mi budou chybět mrtváci dám si Fear of walking dead, ale to je děsněj průjem :-D tam si v každé epizodě přeju aby sežrali všechny hlavní postavy :-D

5.4.2017 | 22:07:58
Pepal81

#8692 Vena38: Budiž no. Ale podle mě Negan neplánoval Sashu zabít a to ani pro výstrahu. Imponovala mu její odvaha, viz. ten rozhovor v cele, že to může být první den jejího dlouhýho života, nebo tak podobně. Na konci zpátky v té továrně bylo vidět, že je nasranej, že to Sasha nepřežila.

#8698 heminstein #8699 Vena38
5.4.2017 | 22:12:20
Batiatus

Viete čo mi pripomenula záverečná bitka? :D Toto video https://m.youtube.com/watch?…. Myslím že logika v tej finálnej bitke záverečnej epizódy bola trochu podobná :D

#8700 Vena38 #8701 dameo
5.4.2017 | 22:17:23
heminstein

#8696 Pepal81: Spíš byl nasranej, protože útok Sashy na něho byl impuls k přestřelce (Carl využil situace a začal pálit). A zkrátka Sasha mu svou sebevraždou překazila plán.

#8704 Pepal81
5.4.2017 | 22:21:40
Vena38

#8696 Pepal81: však já si nemyslím, že ta rakev byla pro ní, ale pro tu oběť.. osobně myslím že měl v plánu sejmout Carla tak jako tak a tím vykoupit Alexandii za ty pokusy o jeho likvidici

#8703 Pepal81
5.4.2017 | 22:24:18
Vena38

#8697 Batiatus: cháá tos mě pobavil :-D tajemný Al Yankovic :-D

5.4.2017 | 22:26:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama