The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Monkeyskunk

Spis mi prislo dost hnusny, ze jim vazne nenechali vubec zadnou zbran. Okoli ocividne tak dokonale vycisteny nebylo, tak aspon neco na pripadnou obranu jim tam nechat mohli. Nejakych 10 zbrani navic je stejne nevytrhne, at si to Rick omlouva jak chce. Tohle byl proste hnus.

27.3.2017 | 21:52:15
Xegiie

#8596 Stardos: ano přesně tak, už jak fňukala že chce umřít, bylo cítit, že je to hrané . a jak ji dal prášky tak byla zklamaná :) nechtěla se zabít, ale chtěla dokončit, proč tam přišla..

27.3.2017 | 22:36:19
Jedi knight

Niekto nejaké spoilery k finále ???

#8604 Batiatus #8605 Batiatus
27.3.2017 | 22:45:03
Batiatus

#8603 Jedi knight: Však Rick21 ich tu už napísal.

#8606 Jedi knight
27.3.2017 | 23:32:57
Batiatus

#8603 Jedi knight: Však Rick21 ich tu už napísal.

27.3.2017 | 23:33:01
Jedi knight

#8604 Batiatus: Srry, ale tomu ani zďaleka neverím. To čo napísal, je pri TWD dej na celú sériu a nie na jednu epizódu :)

#8607 Batiatus
27.3.2017 | 23:45:24
Batiatus

#8606 Jedi knight: Napíšem ti teda to málo čo si pamätám z druhej verzie spoilerov na finálnu epizódu. Vstupuj iba na vlastné nebezpečie, pretože uvidíš niečo absúltne nečakané a dosť možno sa pripravíš o bomba zážitok.

Eugen bude hovoriť Rickovej skupine aby sa vzdali.

28.3.2017 | 0:15:27
repetalek

Nečekejte „válku s Neganem“ v této serii, na to mají ještě celou příští serii. :D

28.3.2017 | 0:29:01
Kafka Tamura

Tak Gregory už cvrliká… Už jsem se bál, že z něj ještě udělají nějaký charakter. Tuto ep. byl ale k popukání, ten jeho vražedný postoj, když si vytáhl nůž. :D Už jinak k smíchu byl ten chodec, co se mu zčistajasna objevil za krkem, zatímco Meggie v pozadí tancovala s tím dalším, hrála šachy nebo co tam s ním dělala. Proč si ty zbytečné scény na efekt, jejichž efekt vypadá tak hloupě, prostě nemůžou odpustit? Nehrál toho chodce v úplně prvním záběru představitel Dwighta?

#8598 Mela: mám pocit, že chlapec by si přál, aby to bylo roztáhnuté aspoň na půl řady, aby potom mohl pindat, jak je to natahované se zbytečnou vatou, protože je to chronický hater.

#8640 Moor8
28.3.2017 | 4:40:38
ori

Nasledujúci text je len moja teória obsahujúca komiksové spoilery.

Negan príde do Alexandrie aj so zombie Sashou, a keď bude odchádzať, Rick zaútočí, ale prepočíta sa a opäť bude pred Neganom na kolenách, na poslednú chvíľu prídu na pomoc ľudia zo skládky, Negan utečie a povie že idú do vojny.

#8612 Stardos #8613 Jedi knight
webmaster
28.3.2017 | 12:00:38
pavlinkavym

ne, já myslím, že ten „ptáček co mu to napověděl“ bude od těch ze skládky. Nemyslím si že Gregory už měl čas mu něco říct, a nikdo jiný neměl příležitost ) jedině, že měl někde svého špeha. Max. Eugene, ale to pořád věřím, že se stejně postaví na stranu Ricka. a co se týká Dwighta, přesně to jsem čekala a věřím tomu, že se obrátil proti Neganovi, protože jediný co ho tam drželo byla ta jeho holka. ( Teď nevim jak se ta blbka jmenuje )

#8616 Lardis
28.3.2017 | 13:33:59
Stardos

#8610 ori: A vedle jak ta jedle :D

Lucille sestava bude jen Rick a Carl, Negan bude chtít zabít Carla. Lidé ze skládky jsou s Neganem. Na poslední chvíli dojde Kingdom a pár minut po nich Hilltop. Takhle to teda bylo naposledy ve spoilerech, možná bude něco jinak

#8614 ori
28.3.2017 | 13:36:12
Jedi knight

#8610 ori: Ľudia zo skládky sú podľa ukážky už na hradbách spolu s Rickom pred príchodom Negana. Takže moja teória:

Rick s ľuďmi zo Skládky budú pripravení na príchod Spasiteľov. Negan príde, nejaké bla-bla-bla a zistíme, že Sasha je zombie (môže niekoho z Alexandrie pokusať). Rick bude chcieť zaútočiť, ale Jadis bude naňho mieriť so zbraňou a tak zistí, že ona so svojimi ľuďmi sú zradcovia. Negan bude chcieť Ricka potrestať zabitím Carla ale na poslednú chvíľu ho zachráni Kráľovstvo a Hiltop. Tak vzniknú „strany“ Alexandria, Hiltop, Kráľovstvo, Prímorskí??? vs. Spasitelia a Skládka.

#8615 Stardos
28.3.2017 | 14:05:44
ori

#8612 Stardos: Vďaka ale chcem sa nechať prekvapiť :D

webmaster
28.3.2017 | 14:34:47
Stardos

#8613 Jedi knight:

Nevím proč, ale mám pocit, že Jadis nezradí. Tu skupinu prostě někdo převezme

28.3.2017 | 14:56:46
Lardis

#8611 pavlinkavym: Eugene ne, ten nic neví. Negan zabil Spencera, po Rositině pokusu o atentát nechal Arat, aby sejmula Olivii, odvezl Eugena a TEPRVE POTOM Rick zavelel, že jdou do války. Takže ať už bonzoval kdokoliv, Eugene rozhodně ne. Spíš si myslím, že o tom cvrlikajícím ptáčkovi to prostě jen plácnul. Čapnul Sashu, tak si mylně domyslel, že je tam na Rickův příkaz a chystá se to prověřit. Protože co si budeme povídat, Negan přeci jen vidí věci černobíle, nepřemýšlí nijak do hloubky.

29.3.2017 | 11:26:16
Vena38

začíná se z toho celkem slušně klubat mexická telenovela :-( po seriích 4 a 5 dle mého názoru nejlepších to jde těžce z kopce. Sedmička je ukrutná nuda a už teď je jasný, že se ani ve finále nedočkáme nějakého velkolepého vyústění a natáhne se to na celou další sadu což je fakt trapný. Seriál jsem si zamiloval a hlavně proto že to do 6. série gradovalo, ale od šestky až na pár dílů jako poslední v šestce a první v sedmičce pro mě težké zklamání. Jasně sedmička má jiný formát, ubralo se akce a víc se zaměřily na jednotlivé charaktery a nové klany, ale právě akce pro kterou mě to bavilo chybí a je to nuda, navíc kvalita některých scén a dialogů je fakt na úrovni „Tak jde čas“… Bohužel co už zombíci nejsou hrozbou s čímž se v rámci vývoje hrdinů a děje muselo počítat tak vymizel i prvek té zombíkovské klasiky a taky kouzla seriálu, který byl svého času fakt unikátní. Pro mne sedmička velké zklamání a bojím se, že závěr už to nezachrání.. sry za upřímnost

#8618 Jocker94
29.3.2017 | 16:35:03
Jocker94

#8617 Vena38: Nechápu, co se všem na této sérii nelíbí… Pro mě je to naopak série jednoznačně nejlepší. Nezapomínejte, že seriál má být především drama vykreslující život v post-apokalyptickém světě a ne nějaká bezhlavá slátanina, kde se každý díl jen od začátku do konce střílí a zabíjí… Jestli chcete něco takového, měli byste se poohlédnout někde jinde. Jsem s touto řadou nadmíru spokojený a oufám, že v tomhle trendu budou tvůrci pokračovat i nadále

#8619 Khardoom #8620 heminstein
29.3.2017 | 18:26:57
Khardoom

#8618 Jocker94: Jakmile Daryl nerozstřelí někoho raketometem tak je to nudný díl pro některé no nevím proč se nedívají třeba na Spartaka to je čistá sekačka jak se jim to líbí :D

29.3.2017 | 19:02:12
heminstein

#8618 Jocker94: Tak mně se na seriálu vždycky líbily poklidnější pasáže, vykreslování charakterů a vztahů, rozhodně nejsem fanda bezbřehého násilí, ale i tak si myslím, že tato série patří k těm slabším, a možná je opravdu nejhorší. Jednak těch nesmyslností je tam zkrátka už moc a také mi začala hodně vadit roztahanost děje. Člověk s jednotlivými postavami stráví pár epizod v roce, přijdou dva, tři zvraty či zásadní momenty a než se člověk naděje, je konec další série. Pokud by se seriál vysílal po celý rok, utahaný děj by zas tolik nevadil, naopak, ale jestliže má 1 série pouhých 16 dílů, seriálu by prospělo svižnější tempo.

29.3.2017 | 19:51:54


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama