The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

mikiko

a bojovali až kým nepomreli … THE END :) strašné toto na čo sme sa tešili sa nekonalo

3.4.2017 | 18:18:28
repetalek

Tak tedy dovršení píčovitosti celý serie jak vyšitý: Rick absolvoval asi 16tý sex s Neganem – z prdele rovnou do huby, nepochopitelná střelba na kolemjdoucí – běhali po dvoře a stříleli po sobě ze 2m a najednou se ve zdraví všichni rozutekli. A tygr vše řeší, ještě, že nepřilítli orli. Jak jsem říkal, na válku s Neganem mají celou další serii, možná i víc. :(

3.4.2017 | 18:19:40
Xegiie

no musím se přiklonit k hatovaní, bylo tam vic blbosti nez dobreho, a to na co se celou serii pomalu, prepomalu chystali … vysli k nivec, jedine + je ze to neskoncilo cliffhangerem ale jen tim ze se muzeme tesit na valku .. no dobre :D

3.4.2017 | 18:31:28
32718

Pre človeka čo nevidel tuto sériu odporúčam pozrieť prvú časť a posledných 15min poslednej časti. Zbytok len vata.

  • ty čo to chválite máte v hlave pekné sračky..
3.4.2017 | 18:50:19
Ann92

Ahoj, chtěla bych se zeptat, hlavně těch co štou komiks, jak to vlastně skončí, kdo přežije apod. Nevím jestli se ten seriál pevně drží dle komiksové předlohy nebo si trochu scénař mění. Můžete mi napsat nějaké info z komiksu, kdo přežije a jak to vše bude.

Četla jsem, že možné varianty konce seriálu by mohlo být, že se najde lék a pomalu se vše začne vracet do normálu. Druhá varianta že by se rick probral v nemocnici a defakto zjistil že to vše byl jen sen apod. Děkuji

#8667 Jednoočko #8673 ori
3.4.2017 | 18:52:00
polacka

Hruza. Asi si pozrem niekedy prve dve, tri serie nech viem preco sa mi to tak strasne pacilo…

3.4.2017 | 19:05:43
Jednoočko

#8665 Ann92: Jestli to skončí trapným klišé „hrdina se probudí a zjistí, že to byl jen sen“, tak autoři nase*ou fakt všechny fans. Ať se raději všichni postřílí nebo se nechají sežrat, cokoliv, jen ne toto…

3.4.2017 | 19:08:48
Jarin115

To jste zase měli očekávání vysoko jak u Game of Thrones 4×09 nebo jste si přečetli příliš mnoho spoilerů? Naserte si, mně se to líbilo bez ohledu na pár shit momentů při přestřelce.

3.4.2017 | 19:11:12
Mirdaa

Finále moc pěkny od první minuty! Daryl a jeho „vykuchání“ ( měl ho kuchnout) :-) Sasha ležící v rakvi, skvělá! Vyborná herečka bude ji škoda, kdo se má pořád koukat na neumění Carla, Michonn, Rosita a Tara… Přestřelka mi přišla trošku odflákle natočená, ale dejme tomu, učel splnila. Jen by mě zajímalo o co se dohadovala velitelka septáku s Neganem, 10 nebo 12?? Chtěla lidi, na co?

3.4.2017 | 19:26:47
Majestic

#8651 Faramir15: Stejně na to nakonec budeš dál koukat, tak nechápu ten melancholický výron, co jsi tu napsal.....

3.4.2017 | 19:38:01
Majestic

Mně tam teda nesedla u té přestřelky hudba…ani trochu…jinak díl ušel, ale WOW efekt konce předchozí řady tam teda není…spíše zívačka…

3.4.2017 | 19:40:23
ori

#8654 kutas: A Sasha je čo? :D

#8702 kutas
webmaster
3.4.2017 | 20:56:39
ori

#8665 Ann92: Komiksové spoilery pre teba

Komiks ešte neskončil, má 165 častí a autor plánuje najmenej 300, pričom seriál má skončiť skôr a inak ako komiks. Čo sa týka deja, teraz bude vojna s Neganom, Alexandria padne a všetci sa presunú do Hilltopu, kde bude finálna bitka. Negan je porazený, ale Rick ho nezabije, chce byť lepší ako on a dá ho do cely. Časový skok 2 roky, Alexandria prerobená, spolu s Hilltopom, Kráľovstvom, Oceanside a Svätyňou (kde je vodcom Dwight) obchodujú a prosperujú. Maggie vodkyňa Hilltopu. Noví nepriatelia: Šepkáči (ľudia oblečení v koži zombíkov, ktorí neuznávajú civilizáciu). Carl sa zamiluje do Alphinej dcéry (ktorá je na dobrej strane), zatiaľ čo Alpha sa infiltruje do Alexandrie a pozabíja napr. tehotnú Rositu alebo Ezekiela. Negan utečie z cely, pridá sa k Šepkáčom, zabije ich vodkyňu Alphu a jej hlavu donesie Rickovi, za čo si vyslúži slobodu v prípade, že bude bojovať proti Šepkáčom. Dwight sa sťahuje do Alexandrie a trénuje armádu. Šepkáči a ich nový vodca Beta zhromaždia najväčšiu hordu zombíkov akú sme kedy videli a nasmerujú ju rovno do Alexandrie, padne aj Hilltop. V najnovších častiach je Alexandria stále zamorená, Rick s Neganm spoločne bojujú, a zombíkov dostávajú pod kontrolu, ale objavujú sa Spasitelia vedení Dwightovou ženou Sherry a chcú si vziať čo zostane.

#8674 Ann92
webmaster
3.4.2017 | 21:05:09
Ann92

#8673 ori: Moc děkuji ori, pokud to bude tak jak si napsal i v seriálu tak se moc těším hlavně na část (Negan a Rick). Díky :-)

#8675 ori
3.4.2017 | 21:14:51
ori

#8674 Ann92: Nie je za čo :) Oni sú spolu úplne úžasní :D

webmaster
3.4.2017 | 21:54:15
cipinka5

no naštvali ma. som sa tešila na poriadny boj a na zabitie negana.nie na blbú sashu, ktorá spomína na somariny.koho to zaujíma. 60 minúť to malo a úplne zbytočne. bolo tam pár vecí dobrých ale aj tak toto bol najhorší koniec zo všetkých sérií. ani pri tých kanibaloch nebol taký sprostý koniec ako tu. no nech idú tvorcovia do…

3.4.2017 | 23:12:57
vozralec

Trošku demence v boji :-) Rickovci neměli ani nikoho v záloze, např. v lesích, aby zatarasili cestu za těma Neganovcema, co přijeli k bráně. Pak by je mohli kropit z obou stran.

3.4.2017 | 23:25:06
Kafka Tamura

Od chvíle, kdy se začalo střílet, jsem se nemohl přestat smát. Ne že bysme nebyli na prostoduché akční scény zvyklí už od konce 2. řady, ale toto bylo už trochu moc. Chápu, že na obrázkách, kde se dá dostat z bezvýchodné situace pomocí tří „okýnek“, to funguje, ale tady si to mohli odpustit nebo z toho udělat aspoň béčkovou akční podívanou a ne takový nobrain bullshit, který může být na hranici urážky divákovy inteligence.
Sasha byla jasná, no však jsem čekal někoho k ní.
Scény s Abrahamem naprosto nudné a zbytečné, hlavně že “poslední ep. bude delší“… LOL, tak díky.

4.4.2017 | 0:28:53
Annie27

Mě se díl líbil. Nutno tedy dodat, že na něj koukám vždy večer po celým dnu v práci, tak moje nároky nejsou ani nikterak vysoké, ale kdybych měla v každém seriálu hledat nějaké nesmysli, tak si pak člověk asi ani nic moc nevychutná, musí se nad to trochu povznést. Samozřejmě přestřelková scéna byla přehnaná i blbě natočená. Scény s Abrahamem zbytečně natahované a vyplnili na můj vkus až moc času. Co se mi naopak líbilo bylo, jak se Rick nenechal tentokrát zlomit, což Negan asi nečekal a pak taky konec, kdy se Glennovi jakožto mojí nejoblíbenější postavě svým způsobem vzdala pocta :)

4.4.2017 | 9:31:19
Rick21

Takže pokud to bude tak tak díl 8×01 začne tak že Rick se probudí a řekne do zrcadla „Takže dneska je ten den?“ Tento díl by měla celá Aliance ject do Svatyně a chtít Negana aby přišel k Rickovi, v tomto díle by měl zemřít Gregory tím že ho Negan shodí ze střechy.

#8681 ori
4.4.2017 | 19:08:34


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama