Designated Survivor People's Choice Awards: Hlasujte pro Designated Survivor

People's Choice Awards: Hlasujte pro Designated Survivor

People's Choice Awards: Hlasujte pro Designated Survivor

Letošní podzimní novinka Designated Survivor si vysloužila nominaci na People's Choice Awards za nejoblíbenější nový dramatický seriál. Svým hlasem můžete podpořit i Kiefera Sutherlanda, který to jako prezident Kirkman dotáhl až k nominaci pro nejoblíbenější­ho herce.


4 0
8.12.2016

Slavnostní udílení People's Choice Awards proběhne 18. ledna 2017 a diváci mohou hlasovat až do 15. prosince 2016. Seriál Designated Survivor je nominovaný v kategoriích Nejoblíbenější nový dramatický seriál a Nejoblíbenější herec v novém seriálu, ve které můžete hlasovat pro Kiefera Sutherlanda.

Foto: ABC

Diskuze /1

Lex Luthor

Můj hlas má, není moc dobrých politických seriálů, tenhle u mě vede Jack je v roli presidenta dobrý

8.12.2016 | 20:53:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás