Designated Survivor Patrick Lloyd

Patrick Lloyd

Patrick Lloyd

Bývalý majitel a ředitel firmy Browning-Reed a zakladatel skupiny Praví věřící.

Sezóny 1
2017 -


Na Patricka Lloyda jako podezřelého přišli agenti Hannah Wells a John Forstell, když zjistili, že jeho společnost zakoupila budovu, ve které byl zabit Desmond Lesgarth, který představoval falešného Nestora Lozana. Desmond pro Browning-Reed také pracoval.

Lloyd strávil nějaký čas ve zvláštních jednotkách americké armády, kde navázal cenné kontakty s mezinárodními prodejci zbraní a soukromými bezpečnostními firmami. Lloyd poté vybral peníze z dědictví po otci a založil Browning-Reed, která získala vládní zakázky v hodnotě dvou miliard dolarů. Lloyd později cítil, že ho vláda zradila, společnost rozpustil a založil Pravé věřící, skupinu, která by ráda přetvořila zemi k obrazu svému, a jež stála za útokem na Kapitol.


Poté, co se jeho cesty zkřížily s agenty Wellsovou a Forstellem byl sice klidný, ale jakmile došlo k úplnému vyzrazení spiknutí, uprchl ze země i s utajovanými daty, které mu ze serveru ministerstva obrany sehnal Nestor Lozano.

Terry Serpico jako Patrick Lloyd. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás