Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z 21. epizody: Život, láska, doktoři

Hudba z 21. epizody: Život, láska, doktoři

Hudba z 21. epizody: Život, láska, doktoři

V epizodě You're Gonna Need Someone On Your Side jsme se dočkali ne zrovna šťastných chvil, i když to největší drama nás teprve čeká. Ale co by to bylo za Chirurgy, kdyby nepřihodili i pár radostných okamžiků. Máte z Owena a Amelie radost?


6 0
6.5.2016

Macy Gray – Life

Maggie se chystá s Mer a dětmi odejít z domu. Maggie přemlouvá Mer, aby počkaly na Amelii, nicméně zcela nečekaně najdou Amy spolu s Owenem nahé v Meredithině obýváku. Ben se hádá s Mirandou ohledně návratu do práce na pozici anesteziologa.

Thumbnail Play icon

Jess Glynne – My Love

Penny přichází v kantýně za Arizonou, chce jí sdělit výsledky vyšetření April. Jakmile Arizona spatří Penny, neovládne se a ztropí scénu. Poté, co se uklidní, odejde z kantýny ven. Steph políbí Kylea před vstupem na sál a jde si sednout do čekárny, kde potká Vincenta. Vincent se Steph zapřede rozhovor a nabídne jí čaj.


Thumbnail Play icon

Jamie Lidell – Alone Together

Maggie a Nathan se pokoušejí Baileyové a Benovi vysvětlit, jak se cítí ten druhý a proč postupují ve své práci tak, jak postupují. Arizona nabízí April, že jí udělá magnetickou rezonanci. Steph stále čeká na novinky o Kyleovi.

Thumbnail Play icon

Sebastian Kole – Love Doctor

Amelia jde navštívit Owena. Baileyová přidává Benovo jméno na tabuli operačních zákroků, sděluje mu ale, že i nadále bude spát na gauči. Owen s Amelií si vzájemně vytyčují pravidla jejich vztahu, nakonec ale oba docházejí k závěru, že to stejně nakonec podělají svým způsobem a Owen řekne: „Pojďme to zvrtat“.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás