Grey's Anatomy (Chirurgové) Jo Wilson

Jo Wilson

Jo Wilson

Specializace: rezident, talent pro ortopedickou chirurgii
Přezdívky: Princess, Hobo Jo, Dr. Badass, Snow White, Scrooge McDuck
Zajímavosti: sirotek, velkou část svého života žila v autě

Sezóny 5
2012 -


Jo do nemocnice přichází v deváté sérii jako jedna z nových stážistek. Ačkoliv ji Alex kvůli její pěkné tvářičce a chování cimprlíny opakovaně říká Princezno, Jo má k princezničkám hodně daleko. Jak se Alexovi později svěří, neměla to v minulosti vůbec lehké.
Dva týdny po narození ji matka odložila na schodech požární stanice a Jo se dostala do dětského domova. Celé dětství si ji pak všemožní pěstouni přehazovali jako horký brambor. Nikde příliš dlouho nezůstala a co je to domov nepoznala.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

Grrr… Mohla by ze seriálu odejít. Všichni jsou proti mně, ale já se jim postavím sama. Já já já… Tahle holka je hodně mimo… Do Greys Anatomy nepatří

10.4.2017 | 22:49:55
martin1m2

Update S13 ;) Mal som pravdu, že bude skrývať veľa špiny pod kobercom. Ale nechápem čo proti nej má celý internet. Nespráva sa akoby sa okolo nej mal točiť celý vesmír, ale prežila toho nesmierne veľa a 99% zlého/odporného. To človeka musí zmeniť, a ešte keď je celý život na všetko sama. Veď je ako Mer – temná a rozervaná alebo ako Damon z VD v nemocnici, má okolo srdca nenormálne múry a vie byť odporná, ale je to obrana. A to nemením, že s Alexom by sa k sebe skvele hodili, uvidíme čo bude ďalej. Ale rozhodne jej neželám odchod zo seriálu a zvyšujem hodnotenie o 1 hviezdičku …

25.2.2017 | 19:44:48
SaDiablo

Nevím, co proti ní celý internet má. :D Za mě průměr, nenadchne neurazí…

18.2.2017 | 20:14:34
Michiko Karasu

Pro mě snad nejhorší charakter v Grey's anatomy, hrozně mě vytáčí, myslí si, že se kolem točí celý vesmír… přála bych si, aby ji Alex kopl do … a v seriálu se pro něj objevila konečně nějaká „ta práva“

4.1.2017 | 16:37:27
OliviaBenson.

proti Jo jsem nikdy nic neměla, asi jako jedna z mála :D je skvělá <3 <3

2.11.2016 | 17:45:23
Satu

Zvlášť v průběhu nejnovější (12.) série občas nevím, co si o ní myslet. Rozhodně ji mám raději než tu její kolegyni, která chodila s Jacksonem.

6.11.2015 | 9:56:29
awezoona

Ze začátku byla hrozná, ale už jsem si zvykla =D

8.9.2013 | 17:50:48

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás