Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Both Sides Now

Hudba z epizody Both Sides Now

Hudba z epizody Both Sides Now

V pátém díle třinácté řady bylo smutných okamžiků dost a hudba tomu plně odpovídala. Stejně jako minule jsme měli možnost slyšet Estelle, tentokrát ale s novým songem, který se zveřejnění zatím nedočkal.


4 0
31.10.2016

Lauv – The Story Never Ends (piano version)

Andy žádá Steph, aby mu před zákrokem pověděla nějaké vtipy. Owen naznačuje Jacksonovi, ať je zticha, když se ho přijde zeptat na Harriet, která chvíli předtím usnula. Mer rozebírá, jakým způsobem může získat játra pro svou pacientku.

Thumbnail Play icon

Estelle – The Feels

Maggie si před Mer a Alexem stěžuje na horko vzniklé kvůli nefunkční klimatizaci. Baileyová oslavuje, že její pacientka konečně dostane nová játra.


Písnička prozatím nikde nevyšla.

The Wind and The Wave – My Mind Is an Endless Sea

Andy umírá na operačním stole těsně poté, co Maggie se Steph dokončily operační zákrok. Amelia potvrzuje Andyho mozkovou smrt. Maggie uklidňuje Steph a pak říká Mer, že nejspíš mají játra pro její pacientku.

Thumbnail Play icon

Kris Orlowski – Something's Missing (feat. Aron Wright) 

Amelia zaslechne na chodbě, jak Rickovi jeho přítelkyně Chandler volá novinku o svém těhotenství. Amelia se svěřuje Owenovi, že může být těhotná. Maggie se spolu s Mer a Alexem ochlazují před lednicí. Ameliin těhotenský test je negativní, Owen je zklamaný.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Která píseň z páté epizody se vám nejvíc líbila?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás