Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody I Ain't No Miracle Worker

Hudba z epizody I Ain't No Miracle Worker

Hudba z epizody I Ain't No Miracle Worker

Třetí epizoda třinácté řady nabídla opět několik dramatických momentů a naši lékaři se dočkali pořádného šoku s pacientem. Hudebně epizoda přinesla to, na co jsme zvyklí, ale za všechny zmiňme Clare Maguire, britský objev roku 2011, která se po pětileté pauze vrátila s novým materiálem.


5 0
13.10.2016

DNCE (ft. Kent Jones) – Blown

Mer jede spolu s Alexem a Maggie do práce, Mer se ptá Alexe, jak mu je, nicméně všechno přehluší Maggie svým žvaněním o ní a o Riggsovi. Arizona se vrací z New Yorku, kde byla navštívit Callie se Sofií.

Thumbnail Play icon

Andreya Triana – Heart In My Hands

Arizona jde sehnat Georgiu, aby spolu zašly za Karou. DeLuca se vyptává Arizony, zda ho hodlá vyhodit z domu, případně kdy. Arizona to zamítá a obejme ho. Maggie a Steph se společně s Amelií snaží zachránit Georgiu, ale neúspěšně.


Thumbnail Play icon

Bandit Heart – Diamond

Arizona odrodí Kařino miminko a poté debatuje s Amelií, jestli Georgia Kaře odpustí. Riggs míní, že Georgiin návrat zpátky mezi živé je zázrak.

Thumbnail Play icon

Clare Maguire – Here I Am

Ben přivádí omluvně vypadajícího Tucka za Mirandou. Nathan povídá Mer o Georgii. Amelia dává Mer s Maggií opět „po sestersku“ dohromady.

Thumbnail Play icon

Zpracovala @ImogenH

Která píseň vás v této epizodě nejvíc nadchla?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás