Grey's Anatomy (Chirurgové) Hudba z epizody Roar

Hudba z epizody Roar

Hudba z epizody Roar

Šestá epizoda třinácté řady Chirurgů přinesla pouze dvě hudební lahůdky, my vám ale přinášíme článek s menším bonusem, který se vám určitě bude líbit. K tomu jsme přidali malou anketu, tak neváhejte a hlasujte.


8 0
3.11.2016

Eric Hutchinson – Good Rhythm (feat G. Love)

Maggie v kantýně trochu znechuceně komentuje Alexův přístup k jídlu, poté přichází Arizona a Maggie jim oběma vypráví o své nové oblíbené rezidentce, kterou se ukáže být zcela nečekaně Leah Murphy. Amelia si přisedne a všem vykládá, že manželství s Owenem je prima, což rozhodně není pravda. Jo se Steph u jiného stolu povídají DeLucovi o Leah a její minulosti v intimní sféře s jejími nadřízenými a také o tom, jak mizerným byla chirurgem. Leah to zaslechne, přisedne se k nim a všechny konfrontuje.

Thumbnail Play icon

Benjamin Francis Leftwich – Summer

Mer si čte v posteli u sebe v ložnici, když za ní přijde Alex a lehne si vedle ní. Mer mu vyčte, že se celý den neozval a Alex jí řekne, že měl moc práce na klinice. Dále Alex navrhne, aby si vytvořili tradici „vaflových nedělí“ se všemi, kdo přijdou. Je to pro něj důležité, protože se brzy může stát, že půjde sedět.


Thumbnail Play icon


A teď již slibovaný bonus. Na píseň The Story, kterou si Callie zazpívala v muzikálové epizodě, si jistě všichni vzpomenete. Víte, že ji původně nazpívala Brandi Carlile? A nejnověji LeAnn Rimes, které zároveň minulý týden vyšla již třináctá studiová deska. Co na tuto verzi říkáte? A které pojetí písně se vám líbí nejvíc? Hlasujte v anketě pod článkem či se vyjádřete v komentářích.

Brandi Carlile

Thumbnail Play icon

LeAnn Rimes

Thumbnail Play icon

Sara Ramirez – Grey's Anatomy 7×18

Thumbnail Play icon

Sara Ramirez – živě

Thumbnail Play icon

Podívejte se na Sařino další vystoupení v Extra s pohledem do zákulisí muzikálové epizody a také na vystoupení s rozhovorem v pořadu Good Morning America.

Která verze The Story se vám líbí nejvíc?

91%
9%
0%
11 hlasů

Zpracovala @ImogenH

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás