The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Diskuze: Clexa

Pokud jste fanouškem Bellarke, vstupujete do této diskuze na vlastní riziko. Pokud chcete do této diskuze přispívat, vyjadřujte se prosím k daným tématům a vyvarujte se nenávistných a provokativních komentářů.

mikessska

Jak jsem se nepletla s Lexiinou smrtí, tak se nepletu v tomto: Clark si nakonec píchne tu injekci, co měla Becca u sebe, a vloží do sebe čip. V poslední scéně, jak je Lexa s Clark v CoL, říká Lexa, že budou navždy už spolu…HA! a mám to. Jinak, napadlo někoho z vás, jak to, že všichni ze Skykru umí řídit auta, když ve vesmíru auta nebyly??? :-D

#2022 februarystern #2025 LucaSS12 #2027 Engeneer #2030 Mija
9.5.2016 | 15:59:27
februarystern

#2021 mikessska: Tak nad tím jsem se už také zamýšlela, buďto je to trochu nedomyšlené nebo to prostě neřeší a my to podle nich také řešit nemáme. Mě fascinuje, že se v tomto seriálu objevují moderní věci např. počítače atd. naproti tomu nemodernímu, co nosí a používají Groundeři. Taky mě zaráží, jak se např. Abby mohla stát doktorkou, když na žádnou školu nikdy nemohla chodit, nebo se to snad naučila od svých předků?

#2023 sylek1
9.5.2016 | 16:37:25
sylek1

#2022 februarystern: Archa fungovala jako normální samostatný svět se vším všudy. Na začátku tam jistě byli nějací lékaři, inženýři, apod., kteří předávali své zkušenosti dál, takže jak se mohla Abby stát doktorkou? Naučila se to. Vždyť i Pike byl na Arše jako učitel, takže výuka musela fungovat. A moderní věci Skaikru versus „doba kamenná“ u Grounderů? Děj je zasazen do 22. století. Normálně fungovaly vesmírné stanice, kde se dalo dlouhodobě žít, kde už měli dávno vyřešenou otázku umělé gravitace, aby tam mohli normálně chodit a spoustu dalších věcí, které jsou pro nás zatím jen fikce budoucnosti. Groundeři byli ohrožování lidmi z Mount Weather. Když chtěli naučit Skaikru Groundery se zbraněmi, tak byli zvyklí, že nemohou, protože jakmile by se dotkli zbraní a začali je používat, Mount Weather by zasáhlo. Tak je jednoduše drželi na uzdě a prakticky v době kamenné. A ono toho také moc nefungovalo, neměli se to jak naučit, proto je mezi Skaikru a Groundery v tomhle směru tak propastný rozdíl.

9.5.2016 | 17:02:52
februarystern

Taky mě docela pobavil výraz Indry z 3×14, když si do ruku vzala tu zbraň :-)

#2026 sylek1
9.5.2016 | 17:35:28
LucaSS12

#2021 mikessska: bodaj by si mala s tým pravdu :)

9.5.2016 | 18:15:08
sylek1

#2024 februarystern: Tak to je fakt, ten její výraz byl k nezaplacení. A jak ji držela, s prominutím, jako prase kost. :-D

9.5.2016 | 18:38:16
Engeneer

#2021 mikessska: Jako řízení auta není raketová věda, zvlášť když nemusíš dodržovat předpisy:D

#2029 fandapcd
9.5.2016 | 19:54:25
Denyy5

#2008 LCEM: Taky jsem nic podobného ještě neviděla :D A ono to hardcore pořád ještě je :D Však taky Jason od té doby na twitter nic nenapsal :D Jinak s Alyciou a jejími rozhovory to máme stejně! :D

9.5.2016 | 22:37:28
fandapcd

#2027 Engeneer: Ne asi, navíc když je to automat. :D :D

9.5.2016 | 23:29:47
Mija

#2021 mikessska: To je i ma teorie :) Cekam na to kazdym okamzikem :D Jsem zvedava jestli to tak opravdu bude nebo si na nas vymysli neco uplne jineho.. ale jelikoz kazda malickost, kterou v serialu kdy reknou ma nejaky vyznam.. tak mi tam prave nejvice sedi toto.. Jinak by to byla jen takova prazda fraze „Navzdy budu s tebou“ nebo tak nejak to ma byt :) ..uz jen cekam na ten posledni dil, kdy tam Lexa zase bude.. pro me jsou proste dily s ni ty nejdokonalejsi :) Ach ..tak doufam, ze to s ni bude pekne rozlouceni :)

#2031 LCEM #2032 cita12
redaktor
11.5.2016 | 0:42:16
LCEM

#2030 Mija: Nějak mi jiná teorie nepasuje ke Clarke a její návštěva v CoL. Podle těch videí a fotek od fanoušků, tam Clarke vypadá že není pod vlivem Allie 1 a kdyby si vzala ten čip od Jahy tak by ji ovládala ne? Takže úplně souhlasím s teorií, že si Clarke píchne tu injekci a vezme si čip Allie 2 sama.

Už se nemůžu dočkat posledního dílu až zase uvidím Lexu. Ale zároveň ho nechci, bude to (doufám) zase dojemné rozloučení a budu brečet jako želva :-D. I kdyby vůbec nebylo srdcervoucí (což pochybuji) tak budu brečet stejně, protože tam Lexa bude naposledy a to je samo o sobě ještě horší než jaké to rozloučení vlastně bude :-)

redaktor
11.5.2016 | 7:54:10
cita12

Na jaaaa, ábr to rekla i Xena Gabrielle kdyz Xena kaput a taky ji Gabriella nevcucla…tedy myslim :-D :-D :-D #2030 Mija:

11.5.2016 | 10:14:47
LCEM

Tak 3×15 a 3×16 budou hodně silné epizody…

https://m.youtube.com/watch?… bože můj Clarke se omlouvá Lexe :‚( :‘(

#2034 Denyy5
redaktor
11.5.2016 | 19:26:58
Denyy5

#2033 LCEM: :( :( to abych si k novému dílu připravila krabici kapesniku :D

11.5.2016 | 23:11:37
LCEM

Teď když jsem viděla to promo na další epizodu a podívala jsem se na ty fotky z natáčení. Tak začínám mít nepříjemný pocit, že Lexa tam bude na konci epizody tak na 3 minuty. Prosím ať se mi tento pocit nevyplní a bude tam aspoň půlku epizody :-)

#2036 Engeneer #2037 Denyy5
redaktor
14.5.2016 | 20:01:25
Engeneer

#2035 LCEM:

to se dalo čekat :-) jedna epizoda se natáčí zhruba 10 dní a Alycia byla zrovna uprostřed natáčení FTWD, víc jak na 1 natáčecí den (max 2) by ji nepustili :-)

14.5.2016 | 20:14:09
Denyy5

#2035 LCEM: podle mě to bude hodně krátké… Vidím to asi tak, že se Clarke bude snažit najít způsob jak porazit ALIE, vyčerpá všechny možnosti, bude úplně bezradná a na poslední chvíli se ukáže Lexa, která se nakonec nějak obětuje a všechny tím zachrání. Teda takhle bych si aspoň přála aby se seriál s Lexou rozloučil. Né to co předvedli v 307 :D

#2038 LCEM
15.5.2016 | 13:36:09
LCEM

#2037 Denyy5: Takhle nějak si to přeji taky :-) jenom s tím rozdílem že bych chtěla aby tam Lexa byla půlku epizody :-D. No co uvidíme…

redaktor
15.5.2016 | 13:50:32
scalyova

toto video ma fakt dostalo ;(
https://www.youtube.com/watch?…

#2040 LCEM
16.5.2016 | 11:01:03
LCEM

#2039 scalyova: Moc pěkné…moc pěkné…i mě dostalo tohle video :'(

Bože stále mi chybí :'(…Kane měl pravdu v jednom díle jak říkal, že pokud Lexa zemře koalice se rozpadne a měl svatou pravdu

redaktor
16.5.2016 | 19:50:19


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama