The 100 Nikki

Nikki

Nikki

Jedna z vězňů, která se vyhne nukleární katastrofě díky tomu, že je převezena na vězeňskou loď Eligius IV. Nikki je z kryospánku probuzena až na planetě Sanctum, kde bohužel nešťastně přijde o svého přítele Hatche.

Sezóny 1
2020 - 2020

Nikki žila na Zemi ještě před jadernou katastrofou. Společně se svým parťákem a také láskou Hatchem vyloupili banku v Columbusu, kde bohužel zabili i policisty a rukojmí. Následně byli oba chyceni a posláni na vězeňskou loď Eligius IV, kde byli uvrhnuti do kryospánku, takže se v podstatě vyhnuli jaderné explozi na Zemi. S Nikki a Hatchem se ovšem nesetkáme u znovuosídlení Země, ale následně až na Sanctu.

V určitý moment totiž Clarke Griffin usoudí, že budou probuzeni všichni vězni na palubě. Ty se v Sanctu poměrně rychle zabydlí. Raven Reyes následně Hatche a Nikki požádá o pomoc s opravou nukleárního reaktoru. Hatch, který se chce Raven zavděčit, do toho jde, ale bohužel zemře na radiaci. Nikki si posléze uvědomí, že Raven celou dobu tušila, že ten, kdo půjde reaktor opravit, zemře.


Nikki se tedy rozhodne vykonat svou pomstu a pokusí se Sanctum převrátit naruby. Nejdříve ukradne potřebné zbraně, posléze naverbuje Nelsona do svých řad, který je jedním z Dětí Gabriela. Nikki následně vykoná vzpouru, ze které bude těžit oživlý velitel Sheidheda. Nikki už ale v jeho plánu tolik nefiguruje, tudíž je uvězněna Indrou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

tvdrdacka

25.7.2020 | 21:43:54
tom99

Takový vězeň nám v seriálu chyběl :-)

webmaster, grafik
22.7.2020 | 10:51:09

Stav titulků

Epizoda S07E10: A Little Sacrifice

cz0%
Odhadované dokončení včera 22:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×11 – Etherea

Kde je sakra Bellamy Blake?

Premiéra: 13.8.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců