The 100
90/100 - 816×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Nikki

Nikki

Jedna z vězňů, která se vyhne nukleární katastrofě díky tomu, že je převezena na vězeňskou loď Eligius IV. Nikki je z kryospánku probuzena až na planetě Sanctum, kde bohužel nešťastně přijde o svého přítele Hatche.

Sezóny 1
2020 - 2020

Nikki žila na Zemi ještě před jadernou katastrofou. Společně se svým parťákem a také láskou Hatchem vyloupili banku v Columbusu, kde bohužel zabili i policisty a rukojmí. Následně byli oba chyceni a posláni na vězeňskou loď Eligius IV, kde byli uvrhnuti do kryospánku, takže se v podstatě vyhnuli jaderné explozi na Zemi. S Nikki a Hatchem se ovšem nesetkáme u znovuosídlení Země, ale následně až na Sanctu.

V určitý moment totiž Clarke Griffin usoudí, že budou probuzeni všichni vězni na palubě. Ty se v Sanctu poměrně rychle zabydlí. Raven Reyes následně Hatche a Nikki požádá o pomoc s opravou nukleárního reaktoru. Hatch, který se chce Raven zavděčit, do toho jde, ale bohužel zemře na radiaci. Nikki si posléze uvědomí, že Raven celou dobu tušila, že ten, kdo půjde reaktor opravit, zemře.


Nikki se tedy rozhodne vykonat svou pomstu a pokusí se Sanctum převrátit naruby. Nejdříve ukradne potřebné zbraně, posléze naverbuje Nelsona do svých řad, který je jedním z Dětí Gabriela. Nikki následně vykoná vzpouru, ze které bude těžit oživlý velitel Sheidheda. Nikki už ale v jeho plánu tolik nefiguruje, tudíž je uvězněna Indrou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nečekal jsem, že to nakonec dopadne takhle. Mrcha celou dobu, ale zvládla to dobře.

3.12.2021 | 0:40:56
akashko12

Sviňa, ktorá mi celkom sadla :).

redaktor
22.7.2021 | 20:39:07
SnowDe

Taková svině, ale nakonec dobrá :D

6.10.2020 | 17:18:02
Leksa kom Trikru

kurvička už od pohledu

9.9.2020 | 0:16:29
Kothy

tvdrdacka

25.7.2020 | 21:43:54
tom99

Takový vězeň nám v seriálu chyběl :-)

webmaster, grafik
22.7.2020 | 10:51:09

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama