The 100 Fotky

Fotky

 • Prvních pár fotografií z očekávaného traileru

  Jason Rothenberg oznámil, že jakmile budeme vědět datum premiéry páté řady, trailer máme čekat co nevidět. Datum sice známe, ale první upoutávka stále nikde. Jason ale alespoň sdílí obrázky přímo z traileru. Ty jsme pro vás shromáždili v galerii, takže nám dejte vědět, co si o nich myslíte.

  32 1
  16.2.2018 | 11:53tom99Diskuze (14)
 • První propagační fotka je na světě

  Je to jen několik hodin, co bylo konečně oznámeno datum premiéry páté řady. A ačkoliv se šeptá, že na trailer si ještě počkáme, tvůrci pro nás nachystali alespoň překvapení v podobě promo fotky, na které můžeme vidět Clarke, Octavii, Raven a Bellamyho.

  44 0
  8.1.2018 | 22:28wee_nDiskuze (14)
 • První fotky z traileru k páté sérii

  Jason Rothenberg zveřejnil na Twitteru první tři fotky z traileru k nadcházející páté sérii. Kdy však trailer spatří světlo světa neprozradil, avšak vzhledem ke zveřejnění fotek můžeme očekávat, že brzy.

  30 0
  23.11.2017 | 9:00wee_nDiskuze (8)
 • Pár fotografií z natáčení páté řady

  Natáčení páté řady je stále v plném proudu, a tak vám přinášíme pár fotografií k nové sérii. Na nich můžete vidět například zakrvácenou Octavii a třeba i Indru, která se opět vrátí. Také bylo odhaleno, že první čtyři epizody ponesou názvy Eden, Red Queen, Sleeping Giants a Pandora's Box.

  31 0
  4.9.2017 | 17:23tom99Diskuze (3)
 • Posun v čase se projevuje: Bellamy bude mít konečně vousy

  Tvůrci na Comic-Conu v San Diegu prozradili, že když nás v páté řadě čeká takový časový skok, musí se projevit na vzhledu postav. Asi tou nejzásadnější proměnou projde Bellamy Blake, který bude mít v páté řadě vousy. Líbí se vám takto? Budou i ostatní vypadat trochu jinak?

  31 4
  22.8.2017 | 18:17tom99Diskuze (8)
 • Natáčení páté řady The 100 začalo

  Tvůrci sice přijeli s hlavními představiteli na Comic-Con v San Diegu, ale neměli toho moc co ukázat, protože pátá řada se ještě nezačala natáčet. To vše se teď mění, konečně padla první klapka a natáčení je v plném proudu. Uvnitř článku se můžete podívat na první fotografie z placu.

  54 0
  19.8.2017 | 15:06tom99Diskuze (8)
 • Jak vypadají herci, když na sobě nemají kostým?

  Seriál The 100 je známý tím, že hlavní hrdinové jsou většinou od něčeho špinaví, krvaví či mají zcela netradiční oblečení, proto v civilu vypadají zcela jinak. V galerii se můžete podívat, jak hlavní hvězdy show vypadají, když vyrazí ven. Porovnat je můžete s fotkami ze seriálu.

  32 9
  15.7.2017 | 16:31tom99Diskuze (9)
 • Všichni jsou připraveni: Fotografie k epizodě Praimfaya

  Zbývá několik hodin, než přijde Praimfaya. Bellamy, Clarke a spol. jsou připraveni vyrazit do vesmíru. Octavia s ostatními jsou připraveni přežít příštích pět let zavřeni v bukru v Polis. I tak je to ale souboj s časem, a naši hrdinové musí učinit nelehká rozhodnutí.

  37 1
  22.5.2017 | 16:10wee_nDiskuze (2)
 • Bude se losovat o přežití? Fotografie k epizodě The Chosen

  Po událostech, které se staly v minulé epizodě, nás čeká nelehké rozhodnutí – Kdo zůstane v bunkru, a kdo půjde z kola ven? Na fotografiích můžeme vidět mísu s papírky. Znamená to, že se o místa v bunkru bude losovat? Kdo vyhraje, a kdo půjde na smrt?

  21 1
  16.5.2017 | 16:00wee_nDiskuze (19)
 • Jak to vypadá v Arkádii? Fotografie k epizodě The Other Side

  Bellamy rozhodně nenechá všechno osudu a udělá vše pro to, aby zachránil svou sestru. Na druhou stranu – v Arkádii je stále co řešit. Rozhodne se nakonec Monty přeci jen pro výpravu do bunkru, nebo nechá svůj život v rukou osudu?

  13 0
  8.5.2017 | 16:10wee_nDiskuze (4)

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Reklama

Novinky

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Finále bude opět rozděleno na dvě části

Seriál The 100 bude mít jako minulý rok třináct epizod. Nyní už známe téměř všechny názvy jednotlivých dílů. Opět se dočkáme epického finále, které bude rozděleno na dvě části, jak jsme byli zvyklí z první, druhé a třetí řady. Těšíte se na návrat svého oblíbeného seriálu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!