The 100 S05E13: Damocles - Part Two

S05E13: Damocles - Part Two

S05E13: Damocles - Part Two

Madi se svými klany svádí boj o Údolí. Clarke se mezitím vydává vyřadit loď, se kterou chce Shaw a Raven pilotovat. Abby bojuje o Kaneův život. McCreary podniká poslední zoufalý krok, protože ví, že nyní nemá co zkusit. Monty a Harper udělají životní rozhodnutí, které navždy ovlivní jejich životy.

cz sk
7.8.2018
1 000 000
42 minut

Oficiální synopse

V druhé části finále musí Clarke společně se svými přáteli riskovat vše, aby bojovali v poslední bitvě o přežití. Během toho ale zahlédnou mnohem větší hrozbu pro poslední obyvatelné místo na Zemi.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Zaujímavé a dosť prekvapivé rozhodnutie zakončiť cestu ľudstva na Zemi ďalšou zbrúsu novou obyvateľnou planétu. No som vážne zvedavý, aké ďalšie záhady a dobrodružstvá nám ponúkne táto neprebádaná planéta. Potenciál je v tom rozhodne enormný a som neskutočne zvedavý na to, ako sa s tým tvorcovia popasujú. Piatou sériou končí jedná veľká etapa a tou šiestou začína zbrúsu nová. Zo seriálu The 100 sa stáva poriadné Sci-Fi. Cestovanie vesmírom, Cryosleep, za tú dobu sa tento seriál poriadne zmenil a stále skúša nové a nové cesty, ako nám punúknuť nové možnosti a tým pádom aj zbrusu nový seriálový zážitok. Seriál každou jednou sériou nepretržite napreduje vpred a viac a viac sa nebojí riskovať. A piatá seriá je perfektným priíkladom.

4.1.2020 | 0:16:35
Radiace

Vůbec nic by se nestalo, kdyby celá pata série byla komprimovana do 2–3 epizod. Mel jsem fakt problém to zoufalstvi dokoukat, ale nakonec se sebezaprenim z ucty k prvnim dvema seriim se podarilo… Nehci dále komentovat dej atd, spis motivovat toho kdo měl stejný problém, aby serii dokoukal… Stoji to za to a vážně jsem zvědav co na ty sipkove ruzenky ceka:)

26.4.2019 | 0:59:29
AmandaClark

Parádny záver skvelej série, dojímavý príbeh Montyho a Harper na záver a nová planéta :) Teším sa na pokračovanie.

12.4.2019 | 1:24:13
Blackwolf

Na netu jsou dvě nové epizody že šeste série které unikly budou tit?

5.4.2019 | 21:18:36
fanta2pomeranc

Jak jsem většinou cynik a doposud všechny smrti mi byly volné (jen smrt Roana mě naštvala a hodně), tak příběh Montyho a Harper na videu, dojati Clarke a Bellamy, jak to sledovali – to chytlo za srdce. Série nebyla nejlepší, ale finále nadchlo. I s malými náznaky pro Bellarke do budoucna… A narozdíl od většiny – já doufám, že Kane přežije a bude konečně šťastný s Abby.

30.12.2018 | 11:01:47
dannymoro58

Tak tohle jsem opravdu nečekal… Ten konec… Zajímavý a smutný. To jsem zvědavý, co se bude dít dále. Skvělá série!

redaktor
22.11.2018 | 14:48:16
Lord Denvil

No Kain to musí určitě přežít a být popraven tradičním způsobem – dostat tolik bodnutí, kolík lidí kvůli jeho opakovaným zradam a neschopností umřelo…

Celou řadu jsem čekal kdy vytáhnou to „vždyť jsme byli také kriminalniky“… :D no je opravdu super srovnávat bandu děti, odsouzených k smrti diktatorským režimem za drobné delikty a protřelé kriminalniky – vrazy a násilníky pod velením odsouzené terroristky a později – sadistickeho maniaka.

31.10.2018 | 0:43:30
Neopol

Ze super seriálu-1a2 řada se stala super pí… – Do další řady určitě už nejdu.

14.10.2018 | 11:22:38
Erzik

Ok, tohle jsem nečekal.. Konec byl fakt silný. Jinak to mělo dost slabých míst, ale je to prostě The 100, takže patos a nelogičnost tu budou vždy, ale pak udělají nějaké wow a já jsem z toho na větvi tak jak tak :-)

redaktor
28.8.2018 | 13:41:55
captain

Co se mě týče, příjemně překvapivý závěr série. McCreary potvrdil, že je řádný záporák a když ne já, tak nikdo. Monty s Harper vlastně prožili relativně krásný a plný život, tak uvidíme, co Jordan. Nová Země, že by? To mi něco připomíná… Tak uvidíme. Další série snad nebude jen bojem o přežití a šarvátky mezi sebou…

23.8.2018 | 12:35:47

The 100
91/100 - 736×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Stav titulků

Epizoda S07E07: The Queen's Gambit

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Clarke stojí před novým protivníkem. Překvapivé spojení nás zavede zpět do minulosti a jaderné apokalypsy, která zničila Zemi.

Premiéra: 9.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců